Tanie loty Shannon - Polska od 161 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Polska-Shannon

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Shannon-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 55minNajszybszy lot Shannon-Polska zajmuje 2h 55min.
Loty bezpośrednieptBezpośrednie loty Shannon-Polska – piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.

Jak znaleźć najtańsze loty Shannon - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Shannon – Polska?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Shannon-Polska.

Która trasa podróży Shannon – Polska jest najtańsza?

Shannon - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Shannon - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Shannon - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Shannon - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Shannon - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
11 lis
SNN11:05Shannon
3h 00min
WMI14:05Warszawa Modlin
15 lis
WMI13:20Warszawa Modlin
21h 00min
1 przesiadka
SNN10:20Shannon
Kilka linii lotniczych
17 lis
SNN01:30Shannon
39h 05min
2 przesiadki
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
24 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
1 przesiadka
SNN17:55Shannon
Ryanair
11 lis
SNN11:05Shannon
3h 00min
WMI14:05Warszawa Modlin
15 lis
WMI13:45Warszawa Modlin
20h 35min
2 przesiadki
SNN10:20Shannon
Ryanair
17 lis
SNN17:20Shannon
12h 45min
1 przesiadka
WMI06:05Warszawa Modlin
24 lis
WMI02:00Warszawa Modlin
15h 55min
1 przesiadka
SNN17:55Shannon
Ryanair
12 lis
SNN03:25Shannon
14h 00min
1 przesiadka
WMI17:25Warszawa Modlin
15 lis
WMI13:20Warszawa Modlin
21h 00min
1 przesiadka
SNN10:20Shannon
Kilka linii lotniczych
17 lis
SNN01:30Shannon
24h 45min
1 przesiadka
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
24 lis
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
1 przesiadka
SNN17:55Shannon

Znajdź oferty lotu last-minute Shannon – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Shannon – Polska
British Airways
28 paź
SNN13:00Shannon
18h 00min
1 przesiadka
KRK07:00Kraków Balice
31 paź
KRK08:20Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
SNN14:25Shannon
3 543 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 paź
SNN13:00Shannon
18h 00min
1 przesiadka
KRK07:00Kraków Balice
31 paź
KRK08:00Kraków Balice
28h 40min
2 przesiadki
SNN12:40Shannon
6 311 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 paź
SNN13:00Shannon
23h 10min
2 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
31 paź
KRK12:50Kraków Balice
23h 50min
2 przesiadki
SNN12:40Shannon
8 339 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Shannon – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Shannon – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 234 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Shannon – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Shannon – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Ryanair.


Alternatywne trasy Shannon-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dublin - Lublin
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena75 zł
Loty Dublin - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena87 zł
Loty Dublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena157 zł
Loty Dublin - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena213 zł
Loty Dublin - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena224 zł
Loty Dublin - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena252 zł
Loty Shannon - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena291 zł
Loty Dublin - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena311 zł
Loty Shannon - Katowice
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena394 zł
Loty Cork - Katowice
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena492 zł
Loty Cork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena492 zł
Loty Dublin - Łódź
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena512 zł

Podobne loty: Shannon – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Shannon – Polska