Tanie loty na trasie São Paulo – Polska od 1 490 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 28.1
pt 4.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-São Paulo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń São Paulo-Polska
Najkrótszy czas lotu16h 05minNajszybszy lot São Paulo-Polska zajmuje 16h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów São Paulo-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko São Paulo-Guarulhos - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko São Paulo-Guarulhos - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko São Paulo Campinas-Viracopos - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty São Paulo - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów São Paulo – Polska?

KLM

KLM to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie São Paulo-Polska.

Która trasa podróży São Paulo – Polska jest najtańsza?

São Paulo-Guarulhos - Warszawa Modlin

Wybierz trasę São Paulo-Guarulhos - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami São Paulo - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie São Paulo - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty São Paulo - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
17 mar
GRU13:30São Paulo-Guarulhos
24h 20min
1 przesiadka
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
31 mar
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
38h 45min
1 przesiadka
GRU19:50São Paulo-Guarulhos
2 768 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 mar
GRU15:45São Paulo-Guarulhos
36h 00min
2 przesiadki
KRK03:45Kraków Balice
25 maj
KRK02:00Kraków Balice
32h 30min
2 przesiadki
GRU10:30São Paulo-Guarulhos
2 871 zł
Znajdź podobne
Air France
20 cze
GRU14:55São Paulo-Guarulhos
15h 25min
1 przesiadka
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
27 cze
WAW15:50Warszawa Lotnisko Chopina
26h 05min
1 przesiadka
GRU17:55São Paulo-Guarulhos
2 923 zł
Znajdź podobne
KLM
3 mar
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
25 maj
KRK08:20Kraków Balice
33h 50min
2 przesiadki
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 975 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
21 lut
GRU13:45São Paulo-Guarulhos
18h 55min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
28 lut
KRK13:20Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
GRU04:55São Paulo-Guarulhos
2 999 zł
Znajdź podobne
British Airways
6 lip
GRU12:00São Paulo-Guarulhos
23h 35min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 sie
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
33h 05min
2 przesiadki
GRU16:55São Paulo-Guarulhos
4 189 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów São Paulo - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów São Paulo – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada, Air France i TAP AIR PORTUGAL.
Kilka linii lotniczych
23 lut
GRU12:05São Paulo-Guarulhos
17h 55min
2 przesiadki
WMI06:00Warszawa Modlin
1 490 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
20 lip
GRU11:30São Paulo-Guarulhos
15h 30min
1 przesiadka
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
1 841 zł
Znajdź podobne
Air Canada
23 lut
GRU15:45São Paulo-Guarulhos
37h 15min
2 przesiadki
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 005 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie São Paulo – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony São Paulo – Polska
Kilka linii lotniczych
31 sty
GRU16:55São Paulo-Guarulhos
35h 05min
2 przesiadki
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
15 lut
WAW03:10Warszawa Lotnisko Chopina
54h 40min
2 przesiadki
GRU09:50São Paulo-Guarulhos
3 051 zł
Znajdź podobne
KLM
31 sty
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
23h 25min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
15 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
33h 15min
1 przesiadka
GRU17:00São Paulo-Guarulhos
3 590 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 lut
GRU13:45São Paulo-Guarulhos
24h 25min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
3 mar
KRK13:20Kraków Balice
15h 35min
1 przesiadka
GRU04:55São Paulo-Guarulhos
4 090 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
30 sty
GRU22:50São Paulo-Guarulhos
27h 25min
1 przesiadka
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
15 lut
WAW09:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 35min
1 przesiadka
GRU09:00São Paulo-Guarulhos
5 547 zł
Znajdź podobne
American Airlines
30 sty
GRU19:05São Paulo-Guarulhos
38h 40min
2 przesiadki
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
15 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
24h 10min
2 przesiadki
GRU08:15São Paulo-Guarulhos
5 999 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 sty
GRU16:55São Paulo-Guarulhos
35h 05min
2 przesiadki
WAW04:00Warszawa Lotnisko Chopina
15 lut
WAW12:00Warszawa Lotnisko Chopina
45h 50min
2 przesiadki
GRU09:50São Paulo-Guarulhos
3 067 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę São Paulo – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę São Paulo – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 3 717 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty British Airways: São Paulo – Polska

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot São Paulo – Polska
British Airways
6 lip
GRU12:00São Paulo-Guarulhos
23h 35min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 sie
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
33h 05min
2 przesiadki
GRU16:55São Paulo-Guarulhos
4 189 zł
Znajdź podobne
British Airways
5 lip
GRU12:00São Paulo-Guarulhos
23h 55min
1 przesiadka
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 sie
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
32h 35min
2 przesiadki
GRU16:25São Paulo-Guarulhos
4 445 zł
Znajdź podobne
British Airways
4 lip
GRU12:00São Paulo-Guarulhos
23h 35min
1 przesiadka
WAW11:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 sie
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
32h 35min
2 przesiadki
GRU16:25São Paulo-Guarulhos
4 701 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: São Paulo – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot São Paulo – Polska
KLM
3 mar
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
25 maj
KRK08:20Kraków Balice
33h 50min
2 przesiadki
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 975 zł
Znajdź podobne
KLM
3 mar
GRU15:00São Paulo-Guarulhos
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:50Kraków Balice
25 maj
KRK08:20Kraków Balice
33h 50min
2 przesiadki
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 983 zł
Znajdź podobne
KLM
19 mar
GRU12:20São Paulo-Guarulhos
27h 05min
2 przesiadki
WAW15:25Warszawa Lotnisko Chopina
30 kwi
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
16h 10min
1 przesiadka
GRU18:10São Paulo-Guarulhos
2 999 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty São Paulo – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty São Paulo – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to KLM. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak KLM, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy São Paulo-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty São Paulo - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 05min
Najniższa cena2 856 zł
Loty São Paulo - Warszawa
Najkrótszy czas lotu26h 20min
Najniższa cena2 492 zł

Loty podobne do tych na trasie São Paulo – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy São Paulo – Polska