Tanie loty Salzburg - Polska

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 29.10
pt 5.11

Informacje o trasie Polska-Salzburg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Salzburg-Polska
Najkrótszy czas lotu4h 50minNajszybszy lot Salzburg-Polska zajmuje 4h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Salzburg-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Salzburg W.A. Mozart - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Salzburg W.A. Mozart - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Salzburg W.A. Mozart - Lotnisko Poznań Ławica.

Jak znaleźć najtańsze loty Salzburg - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Salzburg – Polska jest najtańsza?

Salzburg W.A. Mozart - Poznań Ławica

Wybierz trasę Salzburg W.A. Mozart - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Salzburg - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Salzburg - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Salzburg - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
26 lis
SZG04:45Salzburg W.A. Mozart
12h 50min
1 przesiadka
POZ17:35Poznań Ławica
28 lis
POZ02:05Poznań Ławica
26h 55min
1 przesiadka
SZG05:00Salzburg W.A. Mozart
Kilka linii lotniczych
26 lis
SZG04:45Salzburg W.A. Mozart
35h 20min
2 przesiadki
POZ16:05Poznań Ławica
28 lis
POZ05:25Poznań Ławica
23h 35min
2 przesiadki
SZG05:00Salzburg W.A. Mozart
Ryanair
26 lis
SZG04:45Salzburg W.A. Mozart
35h 20min
2 przesiadki
POZ16:05Poznań Ławica
28 lis
POZ02:05Poznań Ławica
26h 55min
1 przesiadka
SZG05:00Salzburg W.A. Mozart
KLM
24 gru
SZG04:00Salzburg W.A. Mozart
14h 25min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
30 gru
WAW01:05Warszawa Lotnisko Chopina
26h 10min
1 przesiadka
SZG03:15Salzburg W.A. Mozart
Lufthansa
27 lis
SZG05:40Salzburg W.A. Mozart
7h 00min
1 przesiadka
KRK12:40Kraków Balice
28 lis
KRK06:15Kraków Balice
11h 15min
1 przesiadka
SZG17:30Salzburg W.A. Mozart
1 141 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 gru
SZG04:45Salzburg W.A. Mozart
33h 30min
2 przesiadki
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 gru
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
26h 45min
2 przesiadki
SZG05:00Salzburg W.A. Mozart

Znajdź najtańsze oferty lotów Salzburg - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Salzburg – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Eurowings.
Kilka linii lotniczych
3 lis
SZG02:30Salzburg W.A. Mozart
15h 35min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
Eurowings
3 lis
SZG02:30Salzburg W.A. Mozart
7h 10min
1 przesiadka
KRK09:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
3 lis
SZG02:30Salzburg W.A. Mozart
28h 55min
3 przesiadki
KRK07:25Kraków Balice

Znajdź oferty lotu last-minute Salzburg – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Salzburg – Polska
Lufthansa
29 paź
SZG03:00Salzburg W.A. Mozart
15h 25min
1 przesiadka
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
5 lis
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
7h 45min
1 przesiadka
SZG18:30Salzburg W.A. Mozart
1 485 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
SZG07:40Salzburg W.A. Mozart
9h 15min
2 przesiadki
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
5 lis
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
11h 10min
2 przesiadki
SZG18:10Salzburg W.A. Mozart
1 793 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
SZG07:40Salzburg W.A. Mozart
9h 15min
2 przesiadki
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
5 lis
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
SZG08:50Salzburg W.A. Mozart
1 836 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Salzburg-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wiedeń - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena75 zł
Loty Wiedeń - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena201 zł
Loty Wiedeń - Poznań
Najkrótszy czas lotu29h 35min
Najniższa cena217 zł
Loty Wiedeń - Katowice
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena221 zł
Loty Wiedeń - Wrocław
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena257 zł
Loty Salzburg - Poznań
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena288 zł
Loty Wiedeń - Szczecin
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena320 zł
Loty Wiedeń - Lublin
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena375 zł
Loty Linz - Poznań
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena636 zł
Loty Linz - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena715 zł
Loty Graz - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena845 zł
Loty Salzburg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu39h 45min
Najniższa cena873 zł

Podobne loty: Salzburg – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Salzburg – Polska