Tanie loty Salt Lake City - Polska od 2 246 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Polska-Salt Lake City

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Salt Lake City-Polska
Najkrótszy czas lotu22h 19minNajszybszy lot Salt Lake City-Polska zajmuje 22h 19min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Salt Lake City-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Salt Lake City - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Salt Lake City - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Salt Lake City - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak znaleźć najtańsze loty Salt Lake City - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Salt Lake City – Polska jest najtańsza?

Salt Lake City - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Salt Lake City - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Salt Lake City - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Salt Lake City - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Salt Lake City - Polska, zmieniając zakładki
American Airlines
4 mar
SLC06:49Salt Lake City
22h 56min
2 przesiadki
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
13 mar
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
31h 03min
2 przesiadki
SLC11:58Salt Lake City
2 246 zł
Znajdź podobne
Delta
3 lut
SLC09:25Salt Lake City
17h 45min
1 przesiadka
KRK03:10Kraków Balice
20 lut
KRK01:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
SLC16:10Salt Lake City
2 295 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 mar
SLC06:10Salt Lake City
16h 50min
2 przesiadki
WAW23:00Warszawa Lotnisko Chopina
13 mar
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
27h 50min
1 przesiadka
SLC17:10Salt Lake City
2 409 zł
Znajdź podobne
Air France
18 kwi
SLC10:25Salt Lake City
23h 10min
1 przesiadka
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
25 kwi
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 25min
1 przesiadka
SLC16:35Salt Lake City
3 176 zł
Znajdź podobne
KLM
23 gru
SLC09:25Salt Lake City
25h 00min
1 przesiadka
WAW10:25Warszawa Lotnisko Chopina
6 sty
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
32h 25min
1 przesiadka
SLC16:10Salt Lake City
3 282 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 maj
SLC19:40Salt Lake City
34h 20min
2 przesiadki
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
19 maj
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
44h 45min
2 przesiadki
SLC03:05Salt Lake City
3 595 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Salt Lake City – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Salt Lake City – Polska
Kilka linii lotniczych
14 gru
SLC07:20Salt Lake City
39h 35min
2 przesiadki
KRK22:55Kraków Balice
14 sty
KRK02:20Kraków Balice
36h 47min
2 przesiadki
SLC15:07Salt Lake City
5 150 zł
Znajdź podobne
Delta
14 gru
SLC09:25Salt Lake City
12h 45min
1 przesiadka
KRK22:10Kraków Balice
14 sty
KRK01:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
SLC16:10Salt Lake City
7 453 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
SLC13:05Salt Lake City
45h 10min
3 przesiadki
KRK10:15Kraków Balice
14 sty
KRK01:00Kraków Balice
18h 16min
2 przesiadki
SLC19:16Salt Lake City
6 060 zł
Znajdź podobne
Delta
14 gru
SLC03:15Salt Lake City
18h 55min
2 przesiadki
KRK22:10Kraków Balice
14 sty
KRK01:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
SLC16:10Salt Lake City
7 474 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
SLC13:31Salt Lake City
56h 24min
3 przesiadki
KRK21:55Kraków Balice
14 sty
KRK06:35Kraków Balice
31h 27min
3 przesiadki
SLC14:02Salt Lake City
8 103 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Salt Lake City – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Salt Lake City – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: SAS.


Alternatywne trasy Salt Lake City-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Salt Lake City - Warszawa
Najkrótszy czas lotu22h 19min
Najniższa cena2 246 zł
Loty Salt Lake City - Kraków
Najkrótszy czas lotu24h 25min
Najniższa cena2 246 zł
Loty Salt Lake City - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu22h 37min
Najniższa cena3 408 zł
Loty Salt Lake City - Katowice
Najkrótszy czas lotu27h 40min
Najniższa cena5 041 zł

Podobne loty: Salt Lake City – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Salt Lake City – Polska