Cheap flights z Salt Lake City do Warszawy from 1 895 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
sob. 13.8
sob. 20.8

Informacje o trasie Warszawa-Salt Lake City

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Salt Lake City-Warszawa

Znaleziono najlepszą cenę

1 895 zł

Najkrótszy czas lotu

15h 25min

Loty bezpośrednie

Brak

Warszawa — lotniska

2 lotniska
Najlepsza oferta na lot Salt Lake City - Warszawa w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 1 895 zł. Najlepsza oferta na lot Salt Lake City - Warszawa w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 15 473 zł.
Najszybszy lot Salt Lake City-Warszawa zajmuje 15h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Salt Lake City-Warszawa. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Salt Lake City - Lotnisko Warszawa Chopina.
Są 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Salt Lake City - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Salt Lake City – Warszawa są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Salt Lake City - Warszawa to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Salt Lake City – Warszawa są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Która trasa podróży Salt Lake City – Warszawa jest najtańsza?

Salt Lake City - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Salt Lake City - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Salt Lake City - Warszawa.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Salt Lake City - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Salt Lake City - Warszawa, zmieniając zakładki
Delta
30 lis
SLC12:00Salt Lake City
15h 25min
1 przesiadka
WAW03:25Warszawa Chopina
8 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
14h 40min
1 przesiadka
SLC15:45Salt Lake City
3 347 zł
Znajdź podobne
British Airways
30 lis
SLC02:55Salt Lake City
19h 50min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Chopina
8 gru
WAW03:55Warszawa Chopina
21h 33min
2 przesiadki
SLC01:28Salt Lake City
3 356 zł
Znajdź podobne
Air France
28 lis
SLC12:00Salt Lake City
21h 10min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Chopina
7 gru
WAW01:35Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
SLC16:10Salt Lake City
3 361 zł
Znajdź podobne
KLM
29 lis
SLC06:35Salt Lake City
16h 25min
2 przesiadki
WAW23:00Warszawa Chopina
8 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
14h 40min
1 przesiadka
SLC15:45Salt Lake City
3 398 zł
Znajdź podobne
United Airlines
28 lis
SLC08:00Salt Lake City
19h 10min
2 przesiadki
WAW03:10Warszawa Chopina
6 gru
WAW02:00Warszawa Chopina
22h 55min
2 przesiadki
SLC00:55Salt Lake City
3 463 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 paź
SLC05:25Salt Lake City
19h 45min
1 przesiadka
WAW01:10Warszawa Chopina
10 paź
WAW07:20Warszawa Chopina
35h 54min
1 przesiadka
SLC19:14Salt Lake City
4 017 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Salt Lake City - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Salt Lake City – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, KLM i Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
8 wrz
SLC02:30Salt Lake City
31h 45min
3 przesiadki
WAW10:15Warszawa Chopina
1 895 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 wrz
SLC02:00Salt Lake City
27h 50min
3 przesiadki
WAW05:50Warszawa Chopina
1 932 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 wrz
SLC11:40Salt Lake City
18h 45min
1 przesiadka
WAW06:25Warszawa Chopina
3 888 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Salt Lake City – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Salt Lake City – Warszawa
Lufthansa
3 paź
SLC12:34Salt Lake City
21h 16min
2 przesiadki
WAW09:50Warszawa Chopina
10 paź
WAW13:00Warszawa Chopina
36h 45min
2 przesiadki
SLC01:45Salt Lake City
4 345 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 paź
SLC08:20Salt Lake City
25h 30min
2 przesiadki
WAW09:50Warszawa Chopina
19 paź
WAW13:00Warszawa Chopina
34h 08min
2 przesiadki
SLC23:08Salt Lake City
4 558 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
29 lis
SLC08:00Salt Lake City
15h 45min
2 przesiadki
WAW23:45Warszawa Chopina
7 gru
WAW01:00Warszawa Chopina
19h 18min
2 przesiadki
SLC20:18Salt Lake City
4 646 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Salt Lake City – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Salt Lake City – Warszawa
Scandinavian Airlines
30 sie
SLC04:40Salt Lake City
25h 10min
2 przesiadki
WAW05:50Warszawa Chopina
14 wrz
WAW06:00Warszawa Chopina
20h 42min
2 przesiadki
SLC02:42Salt Lake City
4 979 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
31 sie
SLC04:40Salt Lake City
25h 10min
2 przesiadki
WAW05:50Warszawa Chopina
14 wrz
WAW06:00Warszawa Chopina
20h 42min
2 przesiadki
SLC02:42Salt Lake City
4 983 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
30 sie
SLC04:40Salt Lake City
25h 10min
2 przesiadki
WAW05:50Warszawa Chopina
14 wrz
WAW05:50Warszawa Chopina
20h 52min
3 przesiadki
SLC02:42Salt Lake City
5 020 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Salt Lake City – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Salt Lake City – Warszawa, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Scandinavian Airlines.

  • Salt Lake City – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Salt Lake City i Warszawa dzieli dystans 8716,7 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 13h 50min.



Alternatywne trasy Salt Lake City-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Salt Lake City - Kraków
Najkrótszy czas lotu34h 45min
Najniższa cena6 107 zł
Loty Salt Lake City - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu21h 23min
Najniższa cena4 253 zł
Loty Salt Lake City - Katowice
Najkrótszy czas lotu45h 05min
Najniższa cena5 649 zł

Loty podobne do tych na trasie Salt Lake City – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Salt Lake City – Warszawa

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Salt Lake City – Warszawa.

Tak. Wszystkie oferty lotów Salt Lake City – Warszawa na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Salt Lake City – Warszawa.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Salt Lake City – Warszawa, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Warszawa) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.