Tanie loty na trasie Porto – Polska od 61 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Porto

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Porto-Polska
Najkrótszy czas lotu3h 30minNajszybszy lot Porto-Polska zajmuje 3h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Porto-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Porto - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Porto - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Porto - Lotnisko Warszawa Modlin.

Jak znaleźć najtańsze loty Porto - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Porto – Polska?

Ryanair

Lufthansa, Ryanair i TAP AIR PORTUGAL to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Porto-Polska.

Która trasa podróży Porto – Polska jest najtańsza?

Porto - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Porto - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Porto - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Porto - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Porto - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
24 mar
OPO08:15Porto
27h 55min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
27 mar
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
8h 20min
1 przesiadka
OPO10:35Porto
Ryanair
24 mar
OPO08:15Porto
7h 00min
1 przesiadka
WMI15:15Warszawa Modlin
31 mar
WMI04:45Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
OPO20:15Porto
TAP AIR PORTUGAL
5 mar
OPO07:50Porto
22h 10min
1 przesiadka
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
8 mar
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 00min
1 przesiadka
OPO12:00Porto
Kilka linii lotniczych
24 mar
OPO08:15Porto
27h 55min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
28 mar
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
15h 40min
1 przesiadka
OPO17:45Porto
Ryanair
15 mar
OPO07:25Porto
10h 50min
1 przesiadka
WMI18:15Warszawa Modlin
12 kwi
WMI16:40Warszawa Modlin
3h 55min
OPO20:35Porto
Kilka linii lotniczych
11 lut
OPO02:20Porto
8h 50min
1 przesiadka
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
13 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
1 przesiadka
OPO12:05Porto

Znajdź najtańsze oferty lotów Porto - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Porto – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
7 lut
OPO16:25Porto
15h 50min
1 przesiadka
KRK08:15Kraków Balice
Ryanair
27 mar
OPO04:15Porto
23h 35min
1 przesiadka
WMI03:50Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
11 lut
OPO02:20Porto
8h 50min
1 przesiadka
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Porto – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Porto – Polska
Ryanair
2 lut
OPO04:00Porto
8h 10min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
5 lut
KRK16:40Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
OPO10:55Porto
Kilka linii lotniczych
3 lut
OPO01:10Porto
33h 15min
2 przesiadki
KRK10:25Kraków Balice
6 lut
KRK12:25Kraków Balice
23h 40min
1 przesiadka
OPO12:05Porto
Ryanair
2 lut
OPO04:00Porto
8h 10min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
5 lut
KRK16:40Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
OPO10:55Porto
Ryanair
3 lut
OPO02:40Porto
7h 30min
1 przesiadka
KRK10:10Kraków Balice
8 lut
KRK08:10Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
OPO18:45Porto
Kilka linii lotniczych
3 lut
OPO06:05Porto
33h 50min
2 przesiadki
KRK15:55Kraków Balice
8 lut
KRK08:10Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
OPO18:45Porto
Ryanair
7 lut
OPO01:40Porto
3h 35min
KRK05:15Kraków Balice
10 lut
KRK02:20Kraków Balice
6h 45min
1 przesiadka
OPO09:05Porto

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Porto – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Porto – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 282 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Lufthansa
CenaOd 657 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 680 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

Loty Ryanair: Porto – Polska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Porto – Polska
Ryanair
24 mar
OPO08:15Porto
7h 00min
1 przesiadka
WMI15:15Warszawa Modlin
31 mar
WMI04:45Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
OPO20:15Porto
Ryanair
2 lut
OPO04:00Porto
8h 10min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
5 lut
KRK16:40Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
OPO10:55Porto
Ryanair
2 lut
OPO04:00Porto
8h 10min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
5 lut
KRK16:40Kraków Balice
18h 15min
1 przesiadka
OPO10:55Porto

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Porto – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Porto – Polska, takie jak Ryanair, Lufthansa i Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Porto-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lizbona - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena192 zł
Loty Lizbona - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena225 zł
Loty Porto - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena188 zł
Loty Porto - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena155 zł
Loty Faro - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena331 zł
Loty Lizbona - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena319 zł
Loty Lizbona - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena217 zł
Loty Porto - Wrocław
Najkrótszy czas lotu11h 40min
Najniższa cena237 zł
Loty Porto - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena196 zł
Loty Lizbona - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena233 zł
Loty Lizbona - Poznań
Najkrótszy czas lotu8h 05min
Najniższa cena266 zł
Loty Faro - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena372 zł

Loty podobne do tych na trasie Porto – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Porto – Polska