Portland – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 2.8
pon 9.8

Najtańsze loty do miasta Portland

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Portland
Warszawa
Portland

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Portland

Warszawa (WAW) - Portland (PDX)

Ceny lotów Warszawa - Portland są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Portland. Średnia cena wynosi 3 533 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - PORTLANDstyczeń21% tańszyLoty Warszawa - Portland kosztują średnio 2 808 zł w miesiącu styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - PORTLANDlipiec34% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Portland to 4 722 zł w miesiącu lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - PORTLANDlipiec405% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Portland w miesiącu lipiec

Portland — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • W którym miesiącu polecę do miasta Portland najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że styczeń to najtańszy miesiąc na lot Polska - Portland. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 2 808 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Nasze dane pokazują, że listopad to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Portland. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 007 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Portland są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot do miasta Portland jest czwartek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 2 929 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 4 133 zł.


Portland — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Portland znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
4 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
17h 46min
2 przesiadki
PDX20:16Portland
23 wrz
PDX06:15Portland
17h 15min
2 przesiadki
WAW23:30Warszawa Lotnisko Chopina
2 843 zł
Znajdź podobne
SWISS
4 lis
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
20h 23min
2 przesiadki
PDX02:08Portland
8 lis
PDX06:07Portland
17h 48min
2 przesiadki
WAW23:55Warszawa Lotnisko Chopina
3 983 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 wrz
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
20h 48min
1 przesiadka
PDX03:23Portland
24 wrz
PDX06:19Portland
17h 26min
1 przesiadka
WAW23:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 030 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 wrz
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 13min
2 przesiadki
PDX23:13Portland
21 wrz
PDX06:15Portland
17h 15min
2 przesiadki
WAW23:30Warszawa Lotnisko Chopina
2 836 zł
Znajdź podobne
Air Canada
20 lis
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
17h 39min
2 przesiadki
PDX19:04Portland
23 lis
PDX02:00Portland
21h 45min
2 przesiadki
KTW23:45Katowice-Pyrzowice
3 995 zł
Znajdź podobne
Air Canada
20 lis
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
23h 59min
2 przesiadki
PDX01:24Portland
23 lis
PDX07:40Portland
16h 05min
2 przesiadki
KTW23:45Katowice-Pyrzowice
3 999 zł
Znajdź podobne

Portland – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Portland w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez KLM.
KLM
2 sie
KRK02:35Kraków Balice
16h 56min
2 przesiadki
PDX19:31Portland
2 244 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
WRO07:00Wrocław-Strachowice
17h 38min
2 przesiadki
PDX00:38Portland
2 995 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
KRK06:45Kraków Balice
17h 53min
2 przesiadki
PDX00:38Portland
3 190 zł
Znajdź podobne

Portland — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Portland
Najkrótszy czas lotu17h 39min
Najniższa cena2 902 zł
Loty Wrocław - Portland
Najkrótszy czas lotu25h 07min
Najniższa cena2 945 zł
Loty Katowice - Portland
Najkrótszy czas lotu23h 59min
Najniższa cena3 999 zł
Loty Kraków - Portland
Najkrótszy czas lotu19h 16min
Najniższa cena4 489 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Portland