Tanie loty na trasie Polska – San Jose od 2 645 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 2.2
śr 9.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie San Jose-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-San Jose
Najkrótszy czas lotu17h 55minNajszybszy lot Polska-San Jose zajmuje 17h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-San Jose. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Zielona Góra - Lotnisko San Jose, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko San Jose i Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko San Jose.
San Jose — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu San Jose: San Jose (SJC)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - San Jose?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – San Jose?

American Airlines

American Airlines, British Airways i Delta to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-San Jose.

Która trasa podróży Polska – San Jose jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - San Jose

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - San Jose, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - San Jose.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - San Jose

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - San Jose, zmieniając zakładki
Air Canada
1 maj
WRO06:50Wrocław-Strachowice
20h 38min
2 przesiadki
SJC03:28San Jose
2 cze
SJC02:15San Jose
19h 00min
2 przesiadki
WRO21:15Wrocław-Strachowice
2 645 zł
Znajdź podobne
American Airlines
16 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
29h 13min
2 przesiadki
SJC13:18San Jose
20 lut
SJC15:25San Jose
37h 20min
2 przesiadki
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 849 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 maj
WRO10:40Wrocław-Strachowice
39h 25min
3 przesiadki
SJC02:05San Jose
2 cze
SJC04:45San Jose
40h 30min
2 przesiadki
WRO21:15Wrocław-Strachowice
3 295 zł
Znajdź podobne
Delta
8 lut
GDN01:30Gdańsk Rębiechowo
18h 45min
2 przesiadki
SJC20:15San Jose
14 lut
SJC05:15San Jose
16h 00min
2 przesiadki
GDN21:15Gdańsk Rębiechowo
3 405 zł
Znajdź podobne
Finnair
29 maj
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 58min
2 przesiadki
SJC00:58San Jose
12 cze
SJC10:35San Jose
18h 45min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 483 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 48min
2 przesiadki
SJC00:48San Jose
13 lut
SJC04:00San Jose
18h 45min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Lotnisko Chopina
4 345 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - San Jose w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – San Jose w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Delta, Finnair i Qatar Airways.
Delta
21 lut
KRK01:00Kraków Balice
19h 15min
2 przesiadki
SJC20:15San Jose
2 763 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
18 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
60h 56min
2 przesiadki
SJC02:36San Jose
3 278 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 maj
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
42h 10min
2 przesiadki
SJC19:35San Jose
3 487 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – San Jose

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – San Jose z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
American Airlines
CenaOd 2 476 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
British Airways
CenaOd 2 497 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
KLM
CenaOd 2 608 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Delta
CenaOd 2 652 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0

Loty Air Canada: Polska – San Jose

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Polska – San Jose
Air Canada
1 maj
WRO06:50Wrocław-Strachowice
20h 38min
2 przesiadki
SJC03:28San Jose
2 cze
SJC02:15San Jose
19h 00min
2 przesiadki
WRO21:15Wrocław-Strachowice
2 645 zł
Znajdź podobne
Air Canada
1 lip
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
37h 18min
2 przesiadki
SJC15:43San Jose
31 lip
SJC02:15San Jose
23h 00min
2 przesiadki
KTW01:15Katowice-Pyrzowice
3 393 zł
Znajdź podobne
Air Canada
29 maj
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
18h 08min
2 przesiadki
SJC20:18San Jose
12 cze
SJC02:15San Jose
41h 50min
2 przesiadki
WAW20:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 487 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Polska – San Jose

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Polska – San Jose
American Airlines
16 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
29h 13min
2 przesiadki
SJC13:18San Jose
20 lut
SJC15:25San Jose
37h 20min
2 przesiadki
WAW04:45Warszawa Lotnisko Chopina
2 849 zł
Znajdź podobne
American Airlines
9 lut
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
29h 13min
2 przesiadki
SJC13:18San Jose
14 lut
SJC15:25San Jose
37h 10min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 894 zł
Znajdź podobne
American Airlines
10 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
53h 28min
2 przesiadki
SJC13:13San Jose
13 lut
SJC04:55San Jose
23h 40min
2 przesiadki
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 988 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – San Jose oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – San Jose, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: KLM, British Airways, i American Airlines.


Alternatywne trasy Polska-San Jose

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena1 737 zł
Loty Warszawa - Ontario
Najkrótszy czas lotu18h 49min
Najniższa cena2 767 zł
Loty Kraków - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 50min
Najniższa cena1 774 zł
Loty Wrocław - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu18h 35min
Najniższa cena2 514 zł
Loty Warszawa - San Diego
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena2 637 zł
Loty Gdańsk - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena1 717 zł
Loty Warszawa - Reno
Najkrótszy czas lotu36h 40min
Najniższa cena3 180 zł
Loty Kraków - San Francisco
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena1 999 zł
Loty Katowice - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena2 461 zł
Loty Katowice - San Francisco
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena2 453 zł
Loty Wrocław - San Francisco
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 448 zł
Loty Poznań - San Francisco
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 547 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – San Jose

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – San Jose