Tanie loty na trasie Polska – Baleary od 81 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Baleary-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Baleary

Najkrótszy czas lotu

2h 50min

Loty bezpośrednie

ndz
Najszybszy lot Polska-Baleary zajmuje 2h 50min.
Bezpośrednie loty Polska-Baleary – niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Baleary?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Baleary?

Lauda

Brussels Airlines, Iberia i Lauda to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Baleary.

Która trasa podróży Polska – Baleary jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Palma de Mallorca

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Palma de Mallorca, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Baleary.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Baleary

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Baleary, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 wrz
KTW07:30Katowice-Pyrzowice
6h 20min
1 przesiadka
PMI13:50Palma de Mallorca
5 paź
PMI07:25Palma de Mallorca
13h 45min
1 przesiadka
KTW21:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
27 wrz
WMI18:55Warszawa Modlin
23h 15min
1 przesiadka
PMI18:10Palma de Mallorca
4 paź
PMI02:55Palma de Mallorca
39h 50min
2 przesiadki
WMI18:45Warszawa Modlin
Wizz Air
19 sie
KTW13:20Katowice-Pyrzowice
2h 55min
PMI16:15Palma de Mallorca
22 sie
PMI16:55Palma de Mallorca
2h 45min
KTW19:40Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
10 paź
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
12h 05min
1 przesiadka
PMI06:45Palma de Mallorca
17 paź
PMI17:20Palma de Mallorca
11h 55min
1 przesiadka
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
27 wrz
KRK03:00Kraków Balice
15h 00min
1 przesiadka
PMI18:00Palma de Mallorca
11 paź
PMI11:25Palma de Mallorca
20h 40min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
27 wrz
KRK03:00Kraków Balice
13h 50min
1 przesiadka
PMI16:50Palma de Mallorca
30 wrz
PMI19:15Palma de Mallorca
12h 50min
1 przesiadka
KRK08:05Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Baleary w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Baleary w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
28 paź
KTW13:20Katowice-Pyrzowice
2h 55min
PMI16:15Palma de Mallorca
Ryanair
9 sie
WRO13:00Wrocław-Strachowice
2h 45min
PMI15:45Palma de Mallorca
Kilka linii lotniczych
10 paź
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
12h 05min
1 przesiadka
PMI06:45Palma de Mallorca

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Baleary

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Baleary
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
23h 20min
1 przesiadka
PMI18:00Palma de Mallorca
14 lip
PMI02:45Palma de Mallorca
17h 35min
1 przesiadka
KTW20:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 lip
WRO02:00Wrocław-Strachowice
13h 40min
1 przesiadka
IBZ15:40Ibiza
13 lip
IBZ10:30Ibiza
8h 50min
1 przesiadka
WRO19:20Wrocław-Strachowice
Wizz Air
11 lip
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
2h 55min
PMI16:20Palma de Mallorca
22 lip
PMI16:50Palma de Mallorca
2h 45min
KTW19:35Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
11 lip
KTW18:40Katowice-Pyrzowice
23h 20min
1 przesiadka
PMI18:00Palma de Mallorca
14 lip
PMI02:45Palma de Mallorca
17h 35min
1 przesiadka
KTW20:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 lip
WRO02:00Wrocław-Strachowice
13h 40min
1 przesiadka
IBZ15:40Ibiza
12 lip
IBZ07:20Ibiza
36h 50min
2 przesiadki
WRO20:10Wrocław-Strachowice
Ryanair
9 lip
WRO13:10Wrocław-Strachowice
2h 45min
PMI15:55Palma de Mallorca
14 lip
PMI02:45Palma de Mallorca
26h 00min
1 przesiadka
WRO04:45Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Baleary

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Baleary z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 100 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
RyanairCenaOd 207 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 218 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
LaudaCenaOd 250 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Lauda
LOTCenaOd 276 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
IberiaCenaOd 392 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Iberia
SWISSCenaOd 481 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
Brussels AirlinesCenaOd 485 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Brussels Airlines
easyJetCenaOd 488 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów easyJet
SmartwingsCenaOd 523 złBezpłatne odwołanieOcena
9,1
Szukaj lotów Smartwings

Loty Wizz Air: Polska – Baleary

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Baleary
Wizz Air
19 sie
KTW13:20Katowice-Pyrzowice
2h 55min
PMI16:15Palma de Mallorca
22 sie
PMI16:55Palma de Mallorca
2h 45min
KTW19:40Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
28 wrz
WAW11:35Warszawa Chopina
3h 20min
PMI14:55Palma de Mallorca
12 paź
PMI15:35Palma de Mallorca
3h 05min
WAW18:40Warszawa Chopina
Wizz Air
11 lip
KTW13:25Katowice-Pyrzowice
2h 55min
PMI16:20Palma de Mallorca
22 lip
PMI16:50Palma de Mallorca
2h 45min
KTW19:35Katowice-Pyrzowice

Loty Ryanair: Polska – Baleary

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Baleary
Ryanair
16 lip
WRO02:20Wrocław-Strachowice
17h 10min
1 przesiadka
PMI19:30Palma de Mallorca
21 lip
PMI02:45Palma de Mallorca
26h 00min
1 przesiadka
WRO04:45Wrocław-Strachowice
Ryanair
16 lip
WRO02:20Wrocław-Strachowice
17h 10min
1 przesiadka
PMI19:30Palma de Mallorca
21 lip
PMI02:45Palma de Mallorca
26h 00min
1 przesiadka
WRO04:45Wrocław-Strachowice
Ryanair
13 lip
KRK17:00Kraków Balice
26h 55min
1 przesiadka
PMI19:55Palma de Mallorca
20 lip
PMI04:25Palma de Mallorca
11h 00min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Baleary oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Baleary, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair, Wizz Air, i Lufthansa.



Alternatywne trasy Polska-Baleary

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena327 zł
Loty Katowice - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena269 zł
Loty Kraków - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena260 zł
Loty Poznań - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena376 zł
Loty Warszawa - Ibiza
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena565 zł
Loty Wrocław - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena341 zł
Loty Gdańsk - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena309 zł
Loty Kraków - Ibiza
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena412 zł
Loty Katowice - Ibiza
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena390 zł
Loty Warszawa - Mahón
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena435 zł
Loty Poznań - Ibiza
Najkrótszy czas lotu6h 55min
Najniższa cena448 zł
Loty Katowice - Mahón
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena520 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Baleary

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Baleary

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Baleary jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Polska – Baleary i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów Polska – Baleary na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Baleary. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Baleary. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.