Tanie loty Piza - Polska od 83 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Polska-Piza

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Piza-Polska
Najkrótszy czas lotu1h 49minNajszybszy lot Piza-Polska zajmuje 1h 49min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Piza-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Piza Galileo Galilei - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Piza Galileo Galilei - Lotnisko Warszawa Modlin i Lotnisko Piza Galileo Galilei - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Piza - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Piza – Polska?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Piza-Polska.

Która trasa podróży Piza – Polska jest najtańsza?

Piza Galileo Galilei - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Piza Galileo Galilei - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Piza - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Piza - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Piza - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
3 gru
PSA06:10Piza Galileo Galilei
1h 50min
KRK08:00Kraków Balice
6 gru
KRK10:10Kraków Balice
2h 00min
PSA12:10Piza Galileo Galilei
Kilka linii lotniczych
8 lis
PSA07:25Piza Galileo Galilei
35h 00min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
13 lis
KRK02:20Kraków Balice
8h 15min
1 przesiadka
PSA10:35Piza Galileo Galilei
Ryanair
27 paź
PSA13:35Piza Galileo Galilei
2h 10min
GDN15:45Gdańsk Rębiechowo
30 paź
GDN14:30Gdańsk Rębiechowo
17h 45min
1 przesiadka
PSA08:15Piza Galileo Galilei
Ryanair
30 lis
PSA02:10Piza Galileo Galilei
8h 05min
1 przesiadka
KRK10:15Kraków Balice
2 gru
KRK02:20Kraków Balice
16h 35min
1 przesiadka
PSA18:55Piza Galileo Galilei
Kilka linii lotniczych
15 lis
PSA07:25Piza Galileo Galilei
35h 00min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
17 lis
KRK01:35Kraków Balice
13h 10min
1 przesiadka
PSA14:45Piza Galileo Galilei
Ryanair
6 gru
PSA07:55Piza Galileo Galilei
1h 50min
KRK09:45Kraków Balice
9 gru
KRK07:00Kraków Balice
7h 20min
1 przesiadka
PSA14:20Piza Galileo Galilei

Znajdź najtańsze oferty lotów Piza - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Piza – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
30 lis
PSA14:45Piza Galileo Galilei
15h 05min
1 przesiadka
KRK05:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
25 paź
PSA05:00Piza Galileo Galilei
37h 45min
2 przesiadki
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
12 lis
PSA16:05Piza Galileo Galilei
15h 20min
1 przesiadka
WMI07:25Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotu last-minute Piza – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Piza – Polska
Kilka linii lotniczych
19 paź
PSA06:00Piza Galileo Galilei
10h 50min
1 przesiadka
WMI16:50Warszawa Modlin
26 paź
WMI17:15Warszawa Modlin
12h 20min
1 przesiadka
PSA05:35Piza Galileo Galilei
Ryanair
19 paź
PSA06:00Piza Galileo Galilei
10h 50min
1 przesiadka
WMI16:50Warszawa Modlin
26 paź
WMI07:50Warszawa Modlin
34h 45min
2 przesiadki
PSA18:35Piza Galileo Galilei
Ryanair
22 paź
PSA13:05Piza Galileo Galilei
1h 50min
KRK14:55Kraków Balice
25 paź
KRK15:55Kraków Balice
1h 50min
PSA17:45Piza Galileo Galilei
Ryanair
19 paź
PSA08:35Piza Galileo Galilei
26h 55min
2 przesiadki
WMI11:30Warszawa Modlin
26 paź
WMI07:50Warszawa Modlin
34h 45min
2 przesiadki
PSA18:35Piza Galileo Galilei
Kilka linii lotniczych
24 paź
PSA07:00Piza Galileo Galilei
7h 20min
1 przesiadka
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
27h 30min
1 przesiadka
PSA05:35Piza Galileo Galilei
Ryanair
22 paź
PSA13:05Piza Galileo Galilei
1h 50min
KRK14:55Kraków Balice
29 paź
KRK10:50Kraków Balice
1h 50min
PSA12:40Piza Galileo Galilei

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Piza – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Piza – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 206 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Piza Galileo Galilei – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Piza Galileo Galilei – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ryanair i Lufthansa.


Alternatywne trasy Piza-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Piza - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena214 zł
Loty Piza - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 49min
Najniższa cena222 zł
Loty Florencja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena546 zł
Loty Florencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 00min
Najniższa cena550 zł
Loty Florencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena728 zł

Podobne loty: Piza – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Piza – Polska