Tanie loty na trasie Phoenix – Polska od 2 041 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Phoenix

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Phoenix-Polska

Najkrótszy czas lotu

15h 35min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Phoenix-Polska zajmuje 15h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Phoenix-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Phoenix-Sky Harbor - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Phoenix-Sky Harbor - Lotnisko Wrocław-Strachowice i Lotnisko Phoenix-Sky Harbor - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Phoenix - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Phoenix – Polska?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Phoenix-Polska.

Która trasa podróży Phoenix – Polska jest najtańsza?

Phoenix-Sky Harbor - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Phoenix-Sky Harbor - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Phoenix - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Phoenix - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Phoenix - Polska, zmieniając zakładki
Lufthansa
11 paź
PHX10:28Phoenix-Sky Harbor
22h 22min
2 przesiadki
WAW08:50Warszawa Lotnisko Chopina
19 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 11min
2 przesiadki
PHX01:11Phoenix-Sky Harbor
2 209 zł
Znajdź podobne
Air Canada
18 paź
PHX08:25Phoenix-Sky Harbor
18h 55min
2 przesiadki
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
31h 10min
2 przesiadki
PHX16:25Phoenix-Sky Harbor
2 248 zł
Znajdź podobne
United Airlines
18 paź
PHX10:28Phoenix-Sky Harbor
38h 17min
3 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 11min
2 przesiadki
PHX01:11Phoenix-Sky Harbor
2 424 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 wrz
PHX02:00Phoenix-Sky Harbor
31h 10min
2 przesiadki
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
22 wrz
WAW02:30Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
2 przesiadki
PHX01:50Phoenix-Sky Harbor
2 454 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
10 wrz
PHX03:50Phoenix-Sky Harbor
25h 00min
2 przesiadki
WAW04:50Warszawa Lotnisko Chopina
11 paź
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 51min
2 przesiadki
PHX23:51Phoenix-Sky Harbor
3 841 zł
Znajdź podobne
American Airlines
10 paź
PHX20:50Phoenix-Sky Harbor
26h 25min
2 przesiadki
WAW23:15Warszawa Lotnisko Chopina
19 paź
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
19h 20min
2 przesiadki
PHX00:15Phoenix-Sky Harbor
4 125 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Phoenix - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Phoenix – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
6 lip
PHX19:59Phoenix-Sky Harbor
45h 41min
3 przesiadki
WAW17:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 041 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lip
PHX12:52Phoenix-Sky Harbor
58h 33min
3 przesiadki
KRK23:25Kraków Balice
2 050 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 wrz
PHX10:37Phoenix-Sky Harbor
16h 18min
2 przesiadki
KRK02:55Kraków Balice
4 444 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Phoenix – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Phoenix – Polska
Kilka linii lotniczych
2 cze
PHX12:00Phoenix-Sky Harbor
20h 40min
2 przesiadki
WRO08:40Wrocław-Strachowice
9 cze
WRO02:35Wrocław-Strachowice
24h 40min
2 przesiadki
PHX03:15Phoenix-Sky Harbor
5 710 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
31 maj
PHX07:46Phoenix-Sky Harbor
16h 59min
2 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 38min
2 przesiadki
PHX22:38Phoenix-Sky Harbor
7 325 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
4 cze
PHX02:10Phoenix-Sky Harbor
22h 40min
2 przesiadki
KRK00:50Kraków Balice
10 wrz
KRK10:30Kraków Balice
36h 13min
2 przesiadki
PHX22:43Phoenix-Sky Harbor
7 363 zł
Znajdź podobne
Delta
31 maj
PHX02:05Phoenix-Sky Harbor
20h 40min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
2 przesiadki
PHX02:50Phoenix-Sky Harbor
7 583 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 cze
PHX15:35Phoenix-Sky Harbor
30h 35min
1 przesiadka
KRK22:10Kraków Balice
28 cze
KRK08:20Kraków Balice
33h 10min
1 przesiadka
PHX17:30Phoenix-Sky Harbor
7 755 zł
Znajdź podobne
Air Canada
1 cze
PHX04:00Phoenix-Sky Harbor
20h 30min
2 przesiadki
KRK00:30Kraków Balice
27 cze
KRK06:50Kraków Balice
44h 15min
2 przesiadki
PHX03:05Phoenix-Sky Harbor
7 798 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Phoenix – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Phoenix – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 2 776 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa

Loty United Airlines: Phoenix – Polska

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Phoenix – Polska
United Airlines
18 paź
PHX10:28Phoenix-Sky Harbor
38h 17min
3 przesiadki
WAW00:45Warszawa Lotnisko Chopina
28 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
23h 11min
2 przesiadki
PHX01:11Phoenix-Sky Harbor
2 424 zł
Znajdź podobne
United Airlines
28 wrz
PHX02:00Phoenix-Sky Harbor
25h 20min
2 przesiadki
WAW03:20Warszawa Lotnisko Chopina
6 paź
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 21min
2 przesiadki
PHX01:11Phoenix-Sky Harbor
3 350 zł
Znajdź podobne
United Airlines
14 wrz
PHX06:49Phoenix-Sky Harbor
26h 01min
3 przesiadki
WAW08:50Warszawa Lotnisko Chopina
19 wrz
WAW10:30Warszawa Lotnisko Chopina
39h 20min
2 przesiadki
PHX01:50Phoenix-Sky Harbor
3 518 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Phoenix – Polska

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Phoenix – Polska
Delta
31 maj
PHX02:05Phoenix-Sky Harbor
20h 40min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 50min
2 przesiadki
PHX02:50Phoenix-Sky Harbor
7 583 zł
Znajdź podobne
Delta
2 cze
PHX02:05Phoenix-Sky Harbor
20h 40min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Lotnisko Chopina
16 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 05min
2 przesiadki
PHX23:05Phoenix-Sky Harbor
7 970 zł
Znajdź podobne
Delta
31 maj
PHX03:00Phoenix-Sky Harbor
19h 45min
2 przesiadki
WAW22:45Warszawa Lotnisko Chopina
29 cze
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 15min
2 przesiadki
PHX23:15Phoenix-Sky Harbor
9 047 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Phoenix – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Phoenix – Polska, takie jak KLM, Lufthansa i British Airways, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Phoenix-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Phoenix - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 52min
Najniższa cena2 213 zł
Loty Phoenix - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 40min
Najniższa cena4 414 zł
Loty Phoenix - Wrocław
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena2 549 zł
Loty Phoenix - Poznań
Najkrótszy czas lotu20h 15min
Najniższa cena21 026 zł
Loty Phoenix - Katowice
Najkrótszy czas lotu35h 30min
Najniższa cena6 562 zł
Loty Tucson - Kraków
Najkrótszy czas lotu21h 05min
Najniższa cena4 857 zł
Loty Phoenix - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu27h 14min
Najniższa cena6 528 zł

Loty podobne do tych na trasie Phoenix – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Phoenix – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Phoenix – Polska.

Loty na trasie Phoenix – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Phoenix – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Phoenix – Polska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Polska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.