Tanie loty na trasie Olbia – Polska od 74 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie Polska-Olbia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Olbia-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Olbia-Polska zajmuje 2h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Olbia-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Olbia Costa Smeralda - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Olbia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Olbia – Polska jest najtańsza?

Olbia Costa Smeralda - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Olbia Costa Smeralda - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Olbia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Olbia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Olbia - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
14 cze
OLB13:05Olbia Costa Smeralda
17h 55min
2 przesiadki
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
21 cze
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 55min
2 przesiadki
OLB10:40Olbia Costa Smeralda
Lufthansa
27 paź
OLB13:15Olbia Costa Smeralda
4h 35min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
30 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
OLB11:25Olbia Costa Smeralda
Kilka linii lotniczych
14 cze
OLB13:05Olbia Costa Smeralda
17h 55min
2 przesiadki
WAW07:00Warszawa Lotnisko Chopina
21 cze
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina
26h 15min
1 przesiadka
OLB17:00Olbia Costa Smeralda
Kilka linii lotniczych
14 sie
OLB09:15Olbia Costa Smeralda
2h 30min
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
20 sie
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
2 przesiadki
OLB17:25Olbia Costa Smeralda
Lufthansa
14 cze
OLB10:20Olbia Costa Smeralda
6h 35min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
21 cze
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
4h 25min
1 przesiadka
OLB09:40Olbia Costa Smeralda
Kilka linii lotniczych
14 sie
OLB02:15Olbia Costa Smeralda
24h 25min
2 przesiadki
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
20 sie
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
28h 35min
2 przesiadki
OLB17:25Olbia Costa Smeralda

Znajdź najtańsze oferty lotów Olbia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Olbia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Wizz Air.
Wizz Air
1 cze
OLB11:30Olbia Costa Smeralda
2h 30min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
21 cze
OLB11:45Olbia Costa Smeralda
38h 55min
2 przesiadki
WAW02:40Warszawa Lotnisko Chopina
Norwegian
18 cze
OLB18:20Olbia Costa Smeralda
20h 25min
1 przesiadka
WAW14:45Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Lufthansa: Olbia – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Olbia – Polska
Lufthansa
27 paź
OLB13:15Olbia Costa Smeralda
4h 35min
1 przesiadka
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
30 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
OLB11:25Olbia Costa Smeralda
Lufthansa
14 cze
OLB10:20Olbia Costa Smeralda
6h 35min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Lotnisko Chopina
21 cze
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
4h 25min
1 przesiadka
OLB09:40Olbia Costa Smeralda
Lufthansa
27 paź
OLB10:20Olbia Costa Smeralda
7h 50min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
30 paź
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
OLB11:25Olbia Costa Smeralda


Alternatywne trasy Olbia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Cagliari - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena286 zł
Loty Cagliari - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena503 zł
Loty Olbia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena572 zł
Loty Cagliari - Katowice
Najkrótszy czas lotu28h 45min
Najniższa cena1 027 zł
Loty Alghero - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena785 zł

Loty podobne do tych na trasie Olbia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Olbia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Olbia – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Olbia – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Olbia – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Olbia – Polska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Polska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.