Cheap flights z Oakland, Kalifornia do Polski from 1 394 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pt. 2.12
pt. 9.12

Informacje o trasie Polska-Oakland, Kalifornia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oakland, Kalifornia-Polska

Najkrótszy czas lotu

16h 25min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Oakland, Kalifornia-Polska zajmuje 16h 25min.
Nie ma bezpośrednich lotów Oakland, Kalifornia-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Oakland - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Oakland - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Oakland - Lotnisko Wrocław-Strachowice.

Jak znaleźć najtańsze loty Oakland, Kalifornia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Oakland, Kalifornia – Polska jest najtańsza?

Oakland - Poznań Ławica. Wybierz trasę Oakland - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oakland, Kalifornia - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oakland, Kalifornia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oakland, Kalifornia - Polska, zmieniając zakładki
KLM
31 sty
OAK07:00Oakland
17h 45min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
8 lut
POZ10:15Poznań Ławica
34h 10min
2 przesiadki
OAK20:25Oakland
2 064 zł
Znajdź podobne
Delta
13 mar
OAK09:15Oakland
21h 40min
2 przesiadki
WAW06:55Warszawa Chopina
22 mar
WAW02:05Warszawa Chopina
25h 47min
2 przesiadki
OAK03:52Oakland
2 108 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 maj
OAK12:00Oakland
34h 00min
2 przesiadki
WAW22:00Warszawa Chopina
9 maj
WAW07:50Warszawa Chopina
20h 29min
2 przesiadki
OAK04:19Oakland
2 212 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 mar
OAK01:00Oakland
25h 10min
2 przesiadki
WAW02:10Warszawa Chopina
11 mar
WAW14:40Warszawa Chopina
35h 33min
2 przesiadki
OAK03:13Oakland
2 333 zł
Znajdź podobne
Air France
16 mar
OAK07:43Oakland
40h 27min
2 przesiadki
WAW00:10Warszawa Chopina
24 mar
WAW02:35Warszawa Chopina
19h 17min
2 przesiadki
OAK21:52Oakland
3 089 zł
Znajdź podobne
American Airlines
1 mar
OAK05:25Oakland
40h 10min
3 przesiadki
WAW21:35Warszawa Chopina
11 mar
WAW02:55Warszawa Chopina
25h 00min
2 przesiadki
OAK04:55Oakland
3 201 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oakland, Kalifornia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oakland, Kalifornia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i British Airways.
Kilka linii lotniczych
4 sty
OAK18:08Oakland
38h 47min
3 przesiadki
WAW08:55Warszawa Chopina
1 394 zł
Znajdź podobne
British Airways
1 lut
OAK06:45Oakland
22h 05min
2 przesiadki
WAW04:50Warszawa Chopina
1 884 zł
Znajdź podobne
Air France
4 gru
OAK07:08Oakland
19h 17min
2 przesiadki
WAW02:25Warszawa Chopina
2 010 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Oakland, Kalifornia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Oakland, Kalifornia – Polska
Delta
4 gru
OAK07:08Oakland
39h 02min
2 przesiadki
WAW22:10Warszawa Chopina
11 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
19h 10min
2 przesiadki
OAK20:15Oakland
2 306 zł
Znajdź podobne
American Airlines
3 gru
OAK09:45Oakland
22h 00min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Chopina
11 gru
WAW07:50Warszawa Chopina
43h 31min
3 przesiadki
OAK03:21Oakland
3 286 zł
Znajdź podobne
Delta
2 gru
OAK02:30Oakland
26h 25min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Chopina
9 gru
WAW08:05Warszawa Chopina
35h 35min
2 przesiadki
OAK19:40Oakland
2 342 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
OAK05:05Oakland
26h 40min
2 przesiadki
WAW07:45Warszawa Chopina
8 gru
WAW02:00Warszawa Chopina
23h 16min
2 przesiadki
OAK01:16Oakland
5 089 zł
Znajdź podobne
Delta
5 gru
OAK01:00Oakland
25h 25min
2 przesiadki
WAW02:25Warszawa Chopina
11 gru
WAW08:05Warszawa Chopina
36h 10min
2 przesiadki
OAK20:15Oakland
2 360 zł
Znajdź podobne
Delta
3 gru
OAK01:00Oakland
25h 25min
2 przesiadki
WAW02:25Warszawa Chopina
10 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
25h 23min
2 przesiadki
OAK02:28Oakland
2 527 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Oakland, Kalifornia – Polska

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Oakland, Kalifornia – Polska
Delta
13 mar
OAK09:15Oakland
21h 40min
2 przesiadki
WAW06:55Warszawa Chopina
22 mar
WAW02:05Warszawa Chopina
25h 47min
2 przesiadki
OAK03:52Oakland
2 108 zł
Znajdź podobne
Delta
19 lut
OAK01:00Oakland
22h 40min
2 przesiadki
WRO23:40Wrocław-Strachowice
12 mar
WRO10:10Wrocław-Strachowice
41h 42min
2 przesiadki
OAK03:52Oakland
2 284 zł
Znajdź podobne
Delta
4 gru
OAK07:08Oakland
39h 02min
2 przesiadki
WAW22:10Warszawa Chopina
11 gru
WAW01:05Warszawa Chopina
19h 10min
2 przesiadki
OAK20:15Oakland
2 306 zł
Znajdź podobne

Loty British Airways: Oakland, Kalifornia – Polska

Nasze najlepsze oferty British Airways na lot Oakland, Kalifornia – Polska
British Airways
1 maj
OAK12:00Oakland
34h 00min
2 przesiadki
WAW22:00Warszawa Chopina
9 maj
WAW07:50Warszawa Chopina
20h 29min
2 przesiadki
OAK04:19Oakland
2 212 zł
Znajdź podobne
British Airways
7 kwi
OAK09:45Oakland
22h 50min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Chopina
21 kwi
WAW04:55Warszawa Chopina
40h 15min
2 przesiadki
OAK21:10Oakland
2 392 zł
Znajdź podobne
British Airways
13 kwi
OAK09:45Oakland
22h 10min
2 przesiadki
WAW07:55Warszawa Chopina
29 kwi
WAW07:50Warszawa Chopina
20h 29min
2 przesiadki
OAK04:19Oakland
3 174 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy Oakland, Kalifornia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty San Francisco - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena1 888 zł
Loty Los Angeles - Warszawa
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena1 789 zł
Loty Oakland, Kalifornia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 25min
Najniższa cena2 207 zł
Loty Santa Ana - Kraków
Najkrótszy czas lotu16h 47min
Najniższa cena1 906 zł
Loty Ontario - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 48min
Najniższa cena2 091 zł
Loty Santa Ana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena1 992 zł
Loty Los Angeles - Kraków
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena1 902 zł
Loty San Jose - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena1 951 zł
Loty San Francisco - Kraków
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena2 972 zł
Loty Los Angeles - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena1 951 zł
Loty Los Angeles - Katowice
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena1 974 zł
Loty Burbank - Warszawa
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena2 365 zł

Loty podobne do tych na trasie Oakland, Kalifornia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Oakland, Kalifornia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Oakland – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Oakland – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Oakland – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Ceny lotów Oakland – Polska można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.