Tanie loty na trasie Lusaka – Polska od 4 752 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Polska-Lusaka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lusaka-Polska

Najkrótszy czas lotu

15h 55min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Lusaka-Polska zajmuje 15h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Lusaka-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Lusaka - Lotnisko Bydgoszcz i Lotnisko Lusaka - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Lusaka - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Lusaka – Polska jest najtańsza?

Lusaka - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Lusaka - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lusaka - Polska.


Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lusaka – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lusaka – Polska
Qatar Airways
30 maj
LUN17:25Lusaka
15h 55min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
1 przesiadka
LUN04:35Lusaka
4 752 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
LUN17:25Lusaka
15h 55min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
20h 20min
2 przesiadki
LUN10:00Lusaka
5 015 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
30 maj
LUN11:45Lusaka
17h 20min
2 przesiadki
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
43h 20min
4 przesiadki
LUN10:40Lusaka
8 332 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
30 maj
LUN17:25Lusaka
15h 55min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
1 przesiadka
LUN04:35Lusaka
4 757 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
LUN17:25Lusaka
20h 25min
2 przesiadki
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
20h 20min
2 przesiadki
LUN10:00Lusaka
5 479 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
30 maj
LUN17:25Lusaka
20h 25min
2 przesiadki
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
20h 20min
2 przesiadki
LUN10:00Lusaka
5 586 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Lusaka – Polska

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Lusaka – Polska
Qatar Airways
30 maj
LUN17:25Lusaka
15h 55min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
1 przesiadka
LUN04:35Lusaka
4 752 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
30 maj
LUN17:25Lusaka
15h 55min
1 przesiadka
WAW09:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
14h 55min
1 przesiadka
LUN04:35Lusaka
4 757 zł
Znajdź podobne

Loty Ethiopian Air: Lusaka – Polska

Nasze najlepsze oferty Ethiopian Air na lot Lusaka – Polska
Ethiopian Air
30 maj
LUN11:45Lusaka
17h 20min
2 przesiadki
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
43h 20min
4 przesiadki
LUN10:40Lusaka
8 332 zł
Znajdź podobne
Ethiopian Air
30 maj
LUN11:45Lusaka
17h 20min
2 przesiadki
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 lip
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
43h 20min
4 przesiadki
LUN10:40Lusaka
9 045 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Lusaka-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lusaka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 55min
Najniższa cena4 752 zł

Loty podobne do tych na trasie Lusaka – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lusaka – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Lusaka – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Wszystkie wyszukiwania lotów Lusaka – Polska na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Lusaka – Polska.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Lusaka – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.