Cheap flights z Lublana do Polski from 228 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 24.8
śr. 31.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Lublana

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublana-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 30min

Loty bezpośrednie

czw.
Najszybszy lot Lublana-Polska zajmuje 1h 30min.
Bezpośrednie loty Lublana-Polska – czwartek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Lublana - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lublana – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lublana-Polska.

Która trasa podróży Lublana – Polska jest najtańsza?

Lublana Joze Pucnik - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Lublana Joze Pucnik - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublana - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublana - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublana - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 paź
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
15h 55min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Chopina
26 paź
WAW14:30Warszawa Chopina
24h 00min
2 przesiadki
LJU14:30Lublana Joze Pucnik
Wizz Air
23 paź
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
15h 55min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Chopina
26 paź
WAW13:35Warszawa Chopina
22h 05min
1 przesiadka
LJU11:40Lublana Joze Pucnik
LOT
31 gru
LJU12:10Lublana Joze Pucnik
18h 15min
1 przesiadka
KRK06:25Kraków Balice
2 sty
KRK12:10Kraków Balice
23h 20min
1 przesiadka
LJU11:30Lublana Joze Pucnik
SWISS
11 lis
LJU05:20Lublana Joze Pucnik
22h 40min
1 przesiadka
WAW04:00Warszawa Chopina
14 lis
WAW09:35Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
LJU13:50Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
27 paź
LJU03:05Lublana Joze Pucnik
6h 35min
1 przesiadka
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
30 paź
GDN10:15Gdańsk Rębiechowo
7h 25min
1 przesiadka
LJU17:40Lublana Joze Pucnik
Air France
24 paź
LJU11:05Lublana Joze Pucnik
24h 15min
1 przesiadka
WAW11:20Warszawa Chopina
27 paź
WAW02:05Warszawa Chopina
9h 20min
1 przesiadka
LJU11:25Lublana Joze Pucnik

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublana - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublana – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Wizz Air
9 paź
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
15h 55min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
18 wrz
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
14h 30min
1 przesiadka
WMI05:35Warszawa Modlin
Wizz Air
18 wrz
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
15h 55min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublana – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublana – Polska
Lufthansa
28 sie
LJU08:35Lublana Joze Pucnik
8h 20min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
3 wrz
WAW10:30Warszawa Chopina
7h 25min
1 przesiadka
LJU17:55Lublana Joze Pucnik
1 395 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sie
LJU08:35Lublana Joze Pucnik
8h 20min
1 przesiadka
WAW16:55Warszawa Chopina
31 sie
WAW15:50Warszawa Chopina
14h 00min
1 przesiadka
LJU05:50Lublana Joze Pucnik
1 540 zł
Znajdź podobne
SWISS
29 sie
LJU14:55Lublana Joze Pucnik
14h 05min
1 przesiadka
WAW05:00Warszawa Chopina
2 wrz
WAW15:50Warszawa Chopina
22h 55min
1 przesiadka
LJU14:45Lublana Joze Pucnik
1 767 zł
Znajdź podobne
LOT
29 sie
LJU09:40Lublana Joze Pucnik
1h 30min
WAW11:10Warszawa Chopina
3 wrz
WAW10:55Warszawa Chopina
1h 35min
LJU12:30Lublana Joze Pucnik
1 837 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 sie
LJU03:05Lublana Joze Pucnik
6h 40min
1 przesiadka
WAW09:45Warszawa Chopina
3 wrz
WAW10:30Warszawa Chopina
7h 25min
1 przesiadka
LJU17:55Lublana Joze Pucnik
1 423 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sie
LJU03:05Lublana Joze Pucnik
6h 40min
1 przesiadka
WAW09:45Warszawa Chopina
31 sie
WAW15:50Warszawa Chopina
14h 00min
1 przesiadka
LJU05:50Lublana Joze Pucnik
1 567 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lublana – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lublana – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 588 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty SWISS: Lublana – Polska

Nasze najlepsze oferty SWISS na lot Lublana – Polska
SWISS
11 lis
LJU05:20Lublana Joze Pucnik
22h 40min
1 przesiadka
WAW04:00Warszawa Chopina
14 lis
WAW09:35Warszawa Chopina
4h 15min
1 przesiadka
LJU13:50Lublana Joze Pucnik
SWISS
15 wrz
LJU06:30Lublana Joze Pucnik
22h 30min
1 przesiadka
WAW05:00Warszawa Chopina
30 wrz
WAW15:50Warszawa Chopina
22h 55min
1 przesiadka
LJU14:45Lublana Joze Pucnik
1 205 zł
Znajdź podobne
SWISS
12 wrz
LJU14:55Lublana Joze Pucnik
14h 05min
1 przesiadka
WAW05:00Warszawa Chopina
14 wrz
WAW05:40Warszawa Chopina
24h 10min
1 przesiadka
LJU05:50Lublana Joze Pucnik
1 274 zł
Znajdź podobne

Loty Wizz Air: Lublana – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Lublana – Polska
Wizz Air
23 paź
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
15h 55min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Chopina
26 paź
WAW13:35Warszawa Chopina
22h 05min
1 przesiadka
LJU11:40Lublana Joze Pucnik
Wizz Air
18 wrz
LJU15:05Lublana Joze Pucnik
15h 55min
1 przesiadka
WAW07:00Warszawa Chopina
25 wrz
WAW02:15Warszawa Chopina
12h 15min
1 przesiadka
LJU14:30Lublana Joze Pucnik

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublana Joze Pucnik – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublana Joze Pucnik – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Lublana-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lublana - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 05min
Najniższa cena744 zł
Loty Lublana - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena665 zł
Loty Lublana - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena837 zł
Loty Lublana - Katowice
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena786 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublana – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublana – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Lublana – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. Wszystkie oferty lotów Lublana – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Lublana – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Lublana – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.