Tanie loty na trasie Lublana – Warszawa od 351 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Warszawa-Lublana

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublana-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę2 400 złNajlepsza oferta na podróż Lublana – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 2 400 zł. Najlepsza cena lotu Lublana – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 351 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 45minNajszybszy lot Lublana-Warszawa zajmuje 1h 45min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Lublana-Warszawa – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Lublana - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Lublana – Warszawa są najtańsze?

Sierpień

Najtańsza pora roku na lot Lublana - Warszawa to Sierpień. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Lublana – Warszawa są najtańsze?

czwartek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Lublana – Warszawa są najtańsze?

w południe

Loty Lublana - Warszawa są około 0% droższe w południe niż w południe.

Która trasa podróży Lublana – Warszawa jest najtańsza?

Lublana Joze Pucnik - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Lublana Joze Pucnik - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Lublana - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Lublana – Warszawa?

44 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Lublana - Warszawa to 44 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lublana - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublana - Warszawa, zmieniając zakładki
LOT
10 mar
LJU12:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU12:35Lublana Joze Pucnik
Kilka linii lotniczych
30 mar
LJU06:50Lublana Joze Pucnik
13h 09min
2 przesiadki
WMI19:59Warszawa Modlin
31 mar
WMI04:45Warszawa Modlin
9h 50min
1 przesiadka
LJU14:35Lublana Joze Pucnik
Turkish Airlines
30 mar
LJU05:10Lublana Joze Pucnik
8h 50min
1 przesiadka
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
31 mar
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LJU15:00Lublana Joze Pucnik
SWISS
1 kwi
LJU14:55Lublana Joze Pucnik
19h 00min
1 przesiadka
WAW09:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 lip
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
18h 00min
1 przesiadka
LJU04:35Lublana Joze Pucnik
Lufthansa
10 mar
LJU05:50Lublana Joze Pucnik
6h 15min
2 przesiadki
WAW12:05Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
12h 25min
1 przesiadka
LJU17:45Lublana Joze Pucnik
LOT
1 lut
LJU12:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
21 lut
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU11:35Lublana Joze Pucnik

Znajdź najtańsze oferty lotów Lublana - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lublana – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France i LOT.
Kilka linii lotniczych
28 sty
LJU15:55Lublana Joze Pucnik
23h 10min
2 przesiadki
WMI15:05Warszawa Modlin
Air France
8 mar
LJU02:10Lublana Joze Pucnik
9h 15min
1 przesiadka
WAW11:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
8 mar
LJU12:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lublana – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lublana – Warszawa
SWISS
28 sty
LJU10:10Lublana Joze Pucnik
22h 50min
1 przesiadka
WAW09:00Warszawa Lotnisko Chopina
30 sty
WAW09:40Warszawa Lotnisko Chopina
23h 20min
1 przesiadka
LJU09:00Lublana Joze Pucnik
LOT
25 sty
LJU12:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
27 sty
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
1 017 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
LJU12:10Lublana Joze Pucnik
18h 25min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
30 sty
WAW06:00Warszawa Lotnisko Chopina
29h 40min
2 przesiadki
LJU11:40Lublana Joze Pucnik
1 032 zł
Znajdź podobne
Air France
25 sty
LJU02:10Lublana Joze Pucnik
15h 00min
1 przesiadka
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
27 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
22h 20min
1 przesiadka
LJU06:20Lublana Joze Pucnik
1 176 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 sty
LJU02:05Lublana Joze Pucnik
11h 10min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
27 sty
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
7h 00min
1 przesiadka
LJU16:45Lublana Joze Pucnik
1 220 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
LJU12:10Lublana Joze Pucnik
30h 00min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
30 sty
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
34h 25min
2 przesiadki
LJU11:40Lublana Joze Pucnik
1 036 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Lublana – Warszawa

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Lublana – Warszawa
LOT
10 mar
LJU12:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU12:35Lublana Joze Pucnik
LOT
1 lut
LJU12:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
21 lut
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU11:35Lublana Joze Pucnik
LOT
3 lut
LJU12:15Lublana Joze Pucnik
1h 45min
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
7 lut
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
LJU11:35Lublana Joze Pucnik

Loty Turkish Airlines: Lublana – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Lublana – Warszawa
Turkish Airlines
30 mar
LJU05:10Lublana Joze Pucnik
8h 50min
1 przesiadka
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
31 mar
WAW06:20Warszawa Lotnisko Chopina
8h 40min
1 przesiadka
LJU15:00Lublana Joze Pucnik
Turkish Airlines
10 mar
LJU14:40Lublana Joze Pucnik
22h 25min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
14 mar
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
9h 30min
1 przesiadka
LJU14:45Lublana Joze Pucnik

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Lublana Joze Pucnik – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Lublana Joze Pucnik – Warszawa, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to LOT. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Lublana Joze Pucnik – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lublana Joze Pucnik – Warszawa – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 832,2 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 1h 35min.


Alternatywne trasy Lublana-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Lublana - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena1 300 zł
Loty Lublana - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena698 zł
Loty Lublana - Katowice
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena427 zł

Loty podobne do tych na trasie Lublana – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lublana – Warszawa