Tanie loty Londyn - Kalifornia od 389 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Informacje o trasie Kalifornia-Londyn

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Londyn-Kalifornia
Znaleziono najlepszą cenę3 808 złNajlepsza cena za lot Londyn – Kalifornia znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 3 808 zł
Najkrótszy czas lotu11h 10minNajszybszy lot Londyn-Kalifornia zajmuje 11h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Londyn-Kalifornia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Londyn-Heathrow - Lotnisko San Francisco, Lotnisko Londyn-Heathrow - Lotnisko Los Angeles i Lotnisko Londyn-Gatwick - Lotnisko Los Angeles.

Jak znaleźć najtańsze loty Londyn - Kalifornia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Londyn – Kalifornia?

United Airlines

British Airways, Finnair i Iberia to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Londyn-Kalifornia.

Która trasa podróży Londyn – Kalifornia jest najtańsza?

Londyn-Heathrow - Los Angeles

Wybierz trasę Londyn-Heathrow - Los Angeles, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Londyn - Kalifornia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Londyn - Kalifornia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Londyn - Kalifornia, zmieniając zakładki
Virgin Atlantic
10 lis
LHR11:35Londyn-Heathrow
11h 15min
LAX22:50Los Angeles
25 lis
LAX16:40Los Angeles
10h 15min
LHR02:55Londyn-Heathrow
Virgin Atlantic
10 lis
LHR06:00Londyn-Heathrow
15h 16min
1 przesiadka
LAX21:16Los Angeles
25 lis
LAX16:40Los Angeles
10h 15min
LHR02:55Londyn-Heathrow
Virgin Atlantic
10 lis
LHR06:00Londyn-Heathrow
15h 16min
1 przesiadka
LAX21:16Los Angeles
25 lis
LAX02:20Los Angeles
16h 10min
1 przesiadka
LHR18:30Londyn-Heathrow
Virgin Atlantic
18 lis
LHR01:25Londyn-Heathrow
14h 40min
1 przesiadka
LAX16:05Los Angeles
2 gru
LAX11:45Los Angeles
10h 20min
LHR22:05Londyn-Heathrow
Virgin Atlantic
18 lis
LHR11:35Londyn-Heathrow
11h 15min
LAX22:50Los Angeles
2 gru
LAX11:45Los Angeles
10h 20min
LHR22:05Londyn-Heathrow
Virgin Atlantic
25 lis
LHR01:25Londyn-Heathrow
17h 45min
1 przesiadka
LAX19:10Los Angeles
4 gru
LAX16:40Los Angeles
10h 15min
LHR02:55Londyn-Heathrow

Znajdź najtańsze oferty lotów Londyn - Kalifornia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Londyn – Kalifornia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair, TAP AIR PORTUGAL i Virgin Atlantic.
TAP AIR PORTUGAL
6 lis
LHR02:00Londyn-Heathrow
16h 55min
1 przesiadka
SFO18:55San Francisco
1 574 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lis
LGW03:45Londyn-Gatwick
31h 37min
3 przesiadki
LAX11:22Los Angeles
1 684 zł
Znajdź podobne
WestJet
20 lis
LGW08:20Londyn-Gatwick
35h 15min
2 przesiadki
LAX19:35Los Angeles
1 707 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Londyn – Kalifornia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Londyn – Kalifornia
TAP AIR PORTUGAL
29 paź
LHR02:00Londyn-Heathrow
16h 35min
1 przesiadka
SFO18:35San Francisco
28 lut
SFO11:40San Francisco
16h 50min
1 przesiadka
LHR04:30Londyn-Heathrow
2 423 zł
Znajdź podobne
JetBlue
27 paź
LGW08:00Londyn-Gatwick
20h 35min
1 przesiadka
LAX04:35Los Angeles
5 lis
LAX06:25Los Angeles
14h 30min
1 przesiadka
LGW20:55Londyn-Gatwick
2 742 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 paź
LHR02:50Londyn-Heathrow
16h 15min
1 przesiadka
LAX19:05Los Angeles
3 lis
LAX17:00Los Angeles
14h 10min
1 przesiadka
LHR07:10Londyn-Heathrow
2 911 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
26 paź
LHR02:45Londyn-Heathrow
22h 27min
2 przesiadki
LAX01:12Los Angeles
8 lut
LAX05:42Los Angeles
16h 23min
1 przesiadka
LHR22:05Londyn-Heathrow
2 923 zł
Znajdź podobne
Finnair
26 paź
LHR06:20Londyn-Heathrow
14h 50min
1 przesiadka
LAX21:10Los Angeles
10 lut
LAX15:50Los Angeles
10h 20min
LHR02:10Londyn-Heathrow
3 037 zł
Znajdź podobne
SWISS
28 paź
LHR04:40Londyn-Heathrow
15h 10min
1 przesiadka
SFO19:50San Francisco
3 lis
SFO06:35San Francisco
24h 35min
2 przesiadki
LHR07:10Londyn-Heathrow
3 076 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Kalifornia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Londyn – Kalifornia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Iberia
CenaOd 1 171 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Air Canada
CenaOd 1 297 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Lufthansa
CenaOd 1 379 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
British Airways
CenaOd 1 382 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
United Airlines
CenaOd 1 407 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Finnair
CenaOd 1 478 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Virgin Atlantic
CenaOd 1 485 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
9,3

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Londyn – Kalifornia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Londyn – Kalifornia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to British Airways, Virgin Atlantic i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak British Airways, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Londyn-Kalifornia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Londyn - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena1 676 zł
Loty Londyn - San Jose
Najkrótszy czas lotu17h 29min
Najniższa cena3 320 zł
Loty Londyn - San Francisco
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena3 450 zł

Podobne loty: Londyn – Kalifornia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Londyn – Kalifornia