Cheap flights z Kluż-Napoka do Polski from 213 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Kluż-Napoka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kluż-Napoka-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 30min

Loty bezpośrednie

wt., czw. i sob.
Najszybszy lot Kluż-Napoka-Polska zajmuje 1h 30min.
Bezpośrednie loty Kluż-Napoka-Polska – wtorek, czwartek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Kluż-Napoka - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kluż-Napoka – Polska?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Kluż-Napoka-Polska.

Która trasa podróży Kluż-Napoka – Polska jest najtańsza?

Kluż-Napoka - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Kluż-Napoka - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kluż-Napoka - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kluż-Napoka - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kluż-Napoka - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 wrz
CLJ02:00Kluż-Napoka
3h 45min
1 przesiadka
WMI05:45Warszawa Modlin
20 wrz
WMI05:10Warszawa Modlin
11h 30min
2 przesiadki
CLJ16:40Kluż-Napoka
LOT
15 paź
CLJ10:00Kluż-Napoka
1h 30min
WAW11:30Warszawa Chopina
22 paź
WAW06:45Warszawa Chopina
1h 35min
CLJ08:20Kluż-Napoka
Wizz Air
6 wrz
CLJ02:20Kluż-Napoka
6h 20min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Chopina
20 wrz
WAW13:25Warszawa Chopina
8h 25min
1 przesiadka
CLJ21:50Kluż-Napoka
Lufthansa
15 paź
CLJ10:05Kluż-Napoka
8h 45min
1 przesiadka
WAW18:50Warszawa Chopina
22 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
6h 25min
1 przesiadka
CLJ08:25Kluż-Napoka
KLM
6 wrz
CLJ05:15Kluż-Napoka
13h 55min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
20 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
14h 25min
2 przesiadki
CLJ03:35Kluż-Napoka
1 311 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 wrz
CLJ05:15Kluż-Napoka
9h 55min
1 przesiadka
WAW15:10Warszawa Chopina
10 wrz
WAW06:25Warszawa Chopina
9h 20min
1 przesiadka
CLJ15:45Kluż-Napoka
1 324 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kluż-Napoka - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kluż-Napoka – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
23 lis
CLJ09:00Kluż-Napoka
21h 40min
1 przesiadka
WMI06:40Warszawa Modlin
Wizz Air
23 lis
CLJ01:20Kluż-Napoka
12h 25min
1 przesiadka
WAW13:45Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
6 wrz
CLJ02:00Kluż-Napoka
3h 45min
1 przesiadka
WMI05:45Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kluż-Napoka – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kluż-Napoka – Polska
Wizz Air
17 sie
CLJ10:45Kluż-Napoka
33h 10min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Chopina
24 sie
WAW14:35Warszawa Chopina
22h 50min
1 przesiadka
CLJ13:25Kluż-Napoka
1 093 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
CLJ10:45Kluż-Napoka
33h 10min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Chopina
24 sie
WAW10:00Warszawa Chopina
27h 25min
2 przesiadki
CLJ13:25Kluż-Napoka
1 315 zł
Znajdź podobne
LOT
22 sie
CLJ14:00Kluż-Napoka
1h 30min
WAW15:30Warszawa Chopina
27 sie
WAW06:45Warszawa Chopina
1h 35min
CLJ08:20Kluż-Napoka
1 379 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 sie
CLJ14:30Kluż-Napoka
15h 35min
1 przesiadka
WAW06:05Warszawa Chopina
26 sie
WAW10:30Warszawa Chopina
9h 10min
2 przesiadki
CLJ19:40Kluż-Napoka
2 444 zł
Znajdź podobne
KLM
19 sie
CLJ05:15Kluż-Napoka
13h 55min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
24 sie
WAW15:40Warszawa Chopina
22h 20min
2 przesiadki
CLJ14:00Kluż-Napoka
2 612 zł
Znajdź podobne
LOT
22 sie
CLJ14:00Kluż-Napoka
1h 30min
WAW15:30Warszawa Chopina
25 sie
WAW06:45Warszawa Chopina
1h 35min
CLJ08:20Kluż-Napoka
1 415 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kluż-Napoka – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kluż-Napoka – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOTCenaOd 617 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty Wizz Air: Kluż-Napoka – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Kluż-Napoka – Polska
Wizz Air
6 wrz
CLJ02:20Kluż-Napoka
6h 20min
1 przesiadka
WAW08:40Warszawa Chopina
20 wrz
WAW13:25Warszawa Chopina
8h 25min
1 przesiadka
CLJ21:50Kluż-Napoka
Wizz Air
17 sie
CLJ10:45Kluż-Napoka
33h 10min
1 przesiadka
WAW19:55Warszawa Chopina
24 sie
WAW14:35Warszawa Chopina
22h 50min
1 przesiadka
CLJ13:25Kluż-Napoka
1 093 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Kluż-Napoka – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Kluż-Napoka – Polska
KLM
6 wrz
CLJ05:15Kluż-Napoka
13h 55min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
20 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
14h 25min
2 przesiadki
CLJ03:35Kluż-Napoka
1 311 zł
Znajdź podobne
KLM
19 sie
CLJ05:15Kluż-Napoka
13h 55min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
24 sie
WAW15:40Warszawa Chopina
22h 20min
2 przesiadki
CLJ14:00Kluż-Napoka
2 612 zł
Znajdź podobne
KLM
19 sie
CLJ05:15Kluż-Napoka
13h 55min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Chopina
29 sie
WAW13:10Warszawa Chopina
14h 25min
2 przesiadki
CLJ03:35Kluż-Napoka
2 630 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kluż-Napoka – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kluż-Napoka – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: LOT.



Alternatywne trasy Kluż-Napoka-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bukareszt - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena254 zł
Loty Bukareszt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena385 zł
Loty Bukareszt - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena408 zł
Loty Bukareszt - Wrocław
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena476 zł
Loty Bukareszt - Poznań
Najkrótszy czas lotu5h 15min
Najniższa cena499 zł
Loty Kluż-Napoka - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena807 zł
Loty Bukareszt - Katowice
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena843 zł
Loty Timiszoara - Wrocław
Najkrótszy czas lotu22h 55min
Najniższa cena925 zł

Loty podobne do tych na trasie Kluż-Napoka – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kluż-Napoka – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Kluż-Napoka – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Kluż-Napoka – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kluż-Napoka – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Kluż-Napoka – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.