Tanie loty na trasie Kluż-Napoka – Warszawa od 107 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Warszawa-Kluż-Napoka

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kluż-Napoka-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę3 329 złNajlepsza oferta na podróż Kluż-Napoka – Warszawa w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 3 329 zł. Najlepsza cena lotu Kluż-Napoka – Warszawa w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 107 zł.
Najkrótszy czas lotu15h 40minNajszybszy lot Kluż-Napoka-Warszawa zajmuje 15h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kluż-Napoka-Warszawa. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kluż-Napoka - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Kluż-Napoka - Lotnisko Warszawa Modlin.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Kluż-Napoka - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kluż-Napoka – Warszawa są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Kluż-Napoka - Warszawa to Kwiecień. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Kluż-Napoka – Warszawa są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kluż-Napoka – Warszawa są najtańsze?

po południu

Loty Kluż-Napoka - Warszawa są około 0% droższe po południu niż po południu.

Która trasa podróży Kluż-Napoka – Warszawa jest najtańsza?

Kluż-Napoka - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Kluż-Napoka - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kluż-Napoka - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kluż-Napoka – Warszawa?

53 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kluż-Napoka - Warszawa to 53 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kluż-Napoka - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kluż-Napoka - Warszawa, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
15 lut
CLJ17:20Kluż-Napoka
14h 45min
1 przesiadka
WMI08:05Warszawa Modlin
22 lut
WMI02:00Warszawa Modlin
11h 20min
1 przesiadka
CLJ13:20Kluż-Napoka
Wizz Air
15 lut
CLJ01:20Kluż-Napoka
6h 25min
1 przesiadka
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
22 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 20min
1 przesiadka
CLJ13:20Kluż-Napoka
Ryanair
1 lut
CLJ17:20Kluż-Napoka
20h 00min
2 przesiadki
WMI13:20Warszawa Modlin
7 lut
WMI13:45Warszawa Modlin
26h 05min
2 przesiadki
CLJ15:50Kluż-Napoka
Kilka linii lotniczych
1 lut
CLJ02:55Kluż-Napoka
15h 40min
1 przesiadka
WMI18:35Warszawa Modlin
7 lut
WMI13:20Warszawa Modlin
26h 30min
1 przesiadka
CLJ15:50Kluż-Napoka
Kilka linii lotniczych
1 lut
CLJ02:55Kluż-Napoka
15h 40min
1 przesiadka
WMI18:35Warszawa Modlin
7 lut
WMI13:45Warszawa Modlin
26h 05min
2 przesiadki
CLJ15:50Kluż-Napoka
Lufthansa
17 mar
CLJ10:15Kluż-Napoka
9h 25min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
20 mar
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
CLJ19:35Kluż-Napoka

Znajdź najtańsze oferty lotów Kluż-Napoka - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kluż-Napoka – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
23 mar
CLJ02:20Kluż-Napoka
10h 10min
1 przesiadka
WMI12:30Warszawa Modlin
Wizz Air
23 mar
CLJ02:20Kluż-Napoka
6h 25min
1 przesiadka
WAW08:45Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
29 sty
CLJ08:55Kluż-Napoka
22h 55min
1 przesiadka
WMI07:50Warszawa Modlin

Loty Lufthansa: Kluż-Napoka – Warszawa

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kluż-Napoka – Warszawa
Lufthansa
17 mar
CLJ10:15Kluż-Napoka
9h 25min
1 przesiadka
WAW19:40Warszawa Lotnisko Chopina
20 mar
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
CLJ19:35Kluż-Napoka
Lufthansa
5 lut
CLJ02:25Kluż-Napoka
11h 50min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
10 lut
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
CLJ18:35Kluż-Napoka
Lufthansa
5 lut
CLJ02:25Kluż-Napoka
10h 40min
2 przesiadki
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
10 lut
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
CLJ18:35Kluż-Napoka

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kluż-Napoka – Warszawa oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kluż-Napoka – Warszawa, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kluż-Napoka – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kluż-Napoka i Warszawa dzieli dystans 635,0 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 6h 25min.


Alternatywne trasy Kluż-Napoka-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bukareszt - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena183 zł
Loty Bukareszt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena203 zł
Loty Bukareszt - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena258 zł
Loty Bukareszt - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena203 zł
Loty Bukareszt - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena234 zł
Loty Timiszoara - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena806 zł
Loty Bukareszt - Wrocław
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena230 zł

Loty podobne do tych na trasie Kluż-Napoka – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kluż-Napoka – Warszawa