Tanie loty na trasie Katowice – Abruzja od 234 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Abruzja-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Abruzja
Znaleziono najlepszą cenę928 złNajlepsza cena za lot Katowice – Abruzja znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 928 zł
Najkrótszy czas lotu5h 55minNajszybszy lot Katowice-Abruzja zajmuje 5h 55min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Abruzja. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Pescara Liberi.

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Abruzja?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Katowice – Abruzja jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Pescara Liberi

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Pescara Liberi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Abruzja.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Abruzja

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Abruzja, zmieniając zakładki
Ryanair
2 mar
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
PSR12:15Pescara Liberi
20 mar
PSR03:05Pescara Liberi
10h 10min
1 przesiadka
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
2 mar
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
PSR12:15Pescara Liberi
20 mar
PSR03:05Pescara Liberi
38h 15min
2 przesiadki
KTW17:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
2 mar
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
19h 40min
3 przesiadki
PSR03:35Pescara Liberi
20 mar
PSR03:05Pescara Liberi
31h 40min
2 przesiadki
KTW10:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
2 mar
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
16h 55min
2 przesiadki
PSR03:35Pescara Liberi
20 mar
PSR03:05Pescara Liberi
31h 40min
2 przesiadki
KTW10:45Katowice-Pyrzowice
Ryanair
17 lip
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
31h 30min
2 przesiadki
PSR10:10Pescara Liberi
28 lip
PSR05:55Pescara Liberi
29h 25min
2 przesiadki
KTW11:20Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
17 lip
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
31h 30min
2 przesiadki
PSR10:10Pescara Liberi
28 lip
PSR05:55Pescara Liberi
5h 10min
1 przesiadka
KTW11:05Katowice-Pyrzowice
1 035 zł
Znajdź podobne

Loty Ryanair: Katowice – Abruzja

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Abruzja
Ryanair
2 mar
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
PSR12:15Pescara Liberi
20 mar
PSR03:05Pescara Liberi
10h 10min
1 przesiadka
KTW13:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
2 mar
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
10h 30min
1 przesiadka
PSR12:15Pescara Liberi
20 mar
PSR03:05Pescara Liberi
38h 15min
2 przesiadki
KTW17:20Katowice-Pyrzowice
Ryanair
2 mar
KTW10:40Katowice-Pyrzowice
16h 55min
2 przesiadki
PSR03:35Pescara Liberi
20 mar
PSR03:05Pescara Liberi
31h 40min
2 przesiadki
KTW10:45Katowice-Pyrzowice

Alternatywne trasy Katowice-Abruzja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Pescara
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena290 zł
Loty Warszawa - Pescara
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena278 zł
Loty Poznań - Pescara
Najkrótszy czas lotu14h 25min
Najniższa cena603 zł
Loty Katowice - Pescara
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena234 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Abruzja

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Abruzja