Tanie loty na trasie Johannesburg – Polska od 1 534 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Johannesburg

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Johannesburg-Polska

Najkrótszy czas lotu

16h 20min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Johannesburg-Polska zajmuje 16h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Johannesburg-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Johannesburg - Lotnisko Lublin, Lotnisko Johannesburg - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Johannesburg - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Johannesburg - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Johannesburg – Polska?

Turkish Airlines

Emirates, ITA Airways i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Johannesburg-Polska.

Która trasa podróży Johannesburg – Polska jest najtańsza?

Johannesburg - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Johannesburg - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Johannesburg - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Johannesburg - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Johannesburg - Polska, zmieniając zakładki
Qatar Airways
13 lip
JNB03:45Johannesburg
29h 30min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
34h 00min
1 przesiadka
JNB23:40Johannesburg
1 955 zł
Znajdź podobne
KLM
14 lip
JNB14:50Johannesburg
27h 20min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
14 wrz
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
25h 40min
1 przesiadka
JNB17:20Johannesburg
2 673 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
13 cze
JNB14:10Johannesburg
23h 55min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Lotnisko Chopina
19 cze
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 20min
1 przesiadka
JNB06:20Johannesburg
2 767 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 cze
JNB10:25Johannesburg
32h 45min
2 przesiadki
WAW19:10Warszawa Lotnisko Chopina
22 cze
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 20min
2 przesiadki
JNB09:05Johannesburg
3 021 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
14 lip
JNB15:00Johannesburg
27h 40min
2 przesiadki
WAW18:40Warszawa Lotnisko Chopina
14 wrz
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
24h 05min
2 przesiadki
JNB04:30Johannesburg
3 287 zł
Znajdź podobne
Emirates
9 cze
JNB09:40Johannesburg
28h 10min
1 przesiadka
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
JNB12:15Johannesburg
3 498 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Johannesburg - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Johannesburg – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
1 cze
JNB17:45Johannesburg
58h 20min
3 przesiadki
WAW04:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 534 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
1 cze
JNB03:45Johannesburg
29h 30min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 560 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
1 cze
JNB17:45Johannesburg
36h 00min
2 przesiadki
WAW05:45Warszawa Lotnisko Chopina
1 611 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Johannesburg – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Johannesburg – Polska
Emirates
31 maj
JNB06:45Johannesburg
25h 30min
2 przesiadki
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
11 lip
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
37h 00min
1 przesiadka
JNB06:15Johannesburg
4 078 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
JNB10:25Johannesburg
19h 05min
2 przesiadki
WAW05:30Warszawa Lotnisko Chopina
11 lip
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
40h 30min
2 przesiadki
JNB09:05Johannesburg
4 233 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 maj
JNB15:10Johannesburg
22h 40min
1 przesiadka
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
11 lip
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
19h 00min
1 przesiadka
JNB12:15Johannesburg
4 095 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
JNB10:25Johannesburg
19h 05min
2 przesiadki
WAW05:30Warszawa Lotnisko Chopina
11 lip
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
40h 30min
2 przesiadki
JNB09:05Johannesburg
4 422 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 maj
JNB10:25Johannesburg
19h 05min
2 przesiadki
WAW05:30Warszawa Lotnisko Chopina
11 lip
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
55h 20min
2 przesiadki
JNB23:55Johannesburg
4 847 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Johannesburg – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Johannesburg – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Turkish AirlinesCenaOd 2 118 złBezpłatne odwołanieOcena
8,2
Szukaj lotów Turkish Airlines
ITA AirwaysCenaOd 2 154 złBezpłatne odwołanieOcena
4,0
Szukaj lotów ITA Airways
Qatar AirwaysCenaOd 2 306 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways
EmiratesCenaOd 2 321 złBezpłatne odwołanieOcena
8,6
Szukaj lotów Emirates

Loty Qatar Airways: Johannesburg – Polska

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Johannesburg – Polska
Qatar Airways
13 lip
JNB03:45Johannesburg
29h 30min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
34h 00min
1 przesiadka
JNB23:40Johannesburg
1 955 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
15 lip
JNB03:45Johannesburg
29h 30min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
5 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
16h 15min
1 przesiadka
JNB05:55Johannesburg
1 964 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
24 sie
JNB03:45Johannesburg
29h 30min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
31 sie
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
34h 00min
1 przesiadka
JNB23:40Johannesburg
1 968 zł
Znajdź podobne

Loty Emirates: Johannesburg – Polska

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Johannesburg – Polska
Emirates
9 cze
JNB09:40Johannesburg
28h 10min
1 przesiadka
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
24 cze
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
JNB12:15Johannesburg
3 498 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 maj
JNB06:45Johannesburg
25h 30min
2 przesiadki
WAW08:15Warszawa Lotnisko Chopina
11 lip
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
37h 00min
1 przesiadka
JNB06:15Johannesburg
4 078 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 maj
JNB15:10Johannesburg
22h 40min
1 przesiadka
WAW13:50Warszawa Lotnisko Chopina
11 lip
WAW17:15Warszawa Lotnisko Chopina
19h 00min
1 przesiadka
JNB12:15Johannesburg
4 095 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Johannesburg – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Johannesburg – Polska, takie jak Emirates, Qatar Airways i ITA Airways, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Johannesburg-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Johannesburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena1 925 zł
Loty Johannesburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu23h 50min
Najniższa cena3 304 zł
Loty Johannesburg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu24h 00min
Najniższa cena2 406 zł
Loty Johannesburg - Poznań
Najkrótszy czas lotu27h 25min
Najniższa cena5 002 zł
Loty Johannesburg - Lublin
Najkrótszy czas lotu24h 25min
Najniższa cena5 376 zł

Loty podobne do tych na trasie Johannesburg – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Johannesburg – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Johannesburg – Polska według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Johannesburg – Polska z takimi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Johannesburg – Polska.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Johannesburg – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.