Tanie loty na trasie Hongkong – Polska od 1 291 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Hongkong

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Hongkong-Polska
Najkrótszy czas lotu29h 45minNajszybszy lot Hongkong-Polska zajmuje 29h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Hongkong-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Hongkong - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, Lotnisko Hongkong - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Hongkong - Lotnisko Lublin.

Jak znaleźć najtańsze loty Hongkong - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Hongkong – Polska?

Air China

Aeroflot, Air China i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Hongkong-Polska.

Która trasa podróży Hongkong – Polska jest najtańsza?

Hongkong - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Hongkong - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Hongkong - Polska.


Znajdź najtańsze oferty lotów Hongkong - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Hongkong – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways, Emirates i Finnair.
Kilka linii lotniczych
31 maj
HKG21:25Hongkong
25h 10min
2 przesiadki
KRK22:35Kraków Balice
1 291 zł
Znajdź podobne
Finnair
31 maj
HKG20:25Hongkong
17h 15min
1 przesiadka
KRK13:40Kraków Balice
1 506 zł
Znajdź podobne
Emirates
1 cze
HKG17:30Hongkong
44h 05min
2 przesiadki
KRK13:35Kraków Balice
1 633 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Hongkong – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Hongkong – Polska
Emirates
22 sty
HKG16:00Hongkong
53h 55min
2 przesiadki
WAW21:55Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
2 przesiadki
HKG05:40Hongkong
1 819 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
22 sty
HKG18:05Hongkong
26h 00min
1 przesiadka
WAW20:05Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
29h 10min
1 przesiadka
HKG09:25Hongkong
2 590 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sty
HKG14:10Hongkong
23h 05min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
37h 05min
2 przesiadki
HKG03:05Hongkong
2 805 zł
Znajdź podobne
Emirates
22 sty
HKG16:00Hongkong
45h 20min
2 przesiadki
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
2 przesiadki
HKG05:40Hongkong
2 062 zł
Znajdź podobne
Emirates
22 sty
HKG16:00Hongkong
53h 55min
2 przesiadki
WAW21:55Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
1 przesiadka
HKG05:40Hongkong
2 121 zł
Znajdź podobne
Emirates
22 sty
HKG16:00Hongkong
29h 20min
1 przesiadka
WAW21:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
1 przesiadka
HKG05:40Hongkong
2 717 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Hongkong – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Hongkong – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Air China
CenaOd 1 378 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Lufthansa
CenaOd 1 830 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
SAS
CenaOd 1 838 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Aeroflot
CenaOd 2 263 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

Loty Emirates: Hongkong – Polska

Nasze najlepsze oferty Emirates na lot Hongkong – Polska
Emirates
22 sty
HKG16:00Hongkong
53h 55min
2 przesiadki
WAW21:55Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
2 przesiadki
HKG05:40Hongkong
1 819 zł
Znajdź podobne
Emirates
22 sty
HKG16:00Hongkong
45h 20min
2 przesiadki
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
2 przesiadki
HKG05:40Hongkong
2 062 zł
Znajdź podobne
Emirates
22 sty
HKG16:00Hongkong
53h 55min
2 przesiadki
WAW21:55Warszawa Lotnisko Chopina
29 sty
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
1 przesiadka
HKG05:40Hongkong
2 121 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Hongkong – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Hongkong – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Aeroflot, Air China, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Hongkong-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Hongkong - Kraków
Najkrótszy czas lotu32h 30min
Najniższa cena3 142 zł
Loty Hongkong - Warszawa
Najkrótszy czas lotu45h 20min
Najniższa cena2 062 zł

Loty podobne do tych na trasie Hongkong – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Hongkong – Polska