Tanie loty na trasie Finlandia – Polska od 49 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Finlandia

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Finlandia-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 30min

Loty bezpośrednie

pon, śr, sob i ndz
Najszybszy lot Finlandia-Polska zajmuje 1h 30min.
Bezpośrednie loty Finlandia-Polska – poniedziałek, środa, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Finnair.

Jak znaleźć najtańsze loty Finlandia - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Finlandia – Polska?

Ryanair

Finnair, Norwegian i Norwegian Air International to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Finlandia-Polska.

Która trasa podróży Finlandia – Polska jest najtańsza?

Turku - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Turku - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Finlandia - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Finlandia - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Finlandia - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
29 sie
TKU15:15Turku
1h 30min
GDN16:45Gdańsk Rębiechowo
31 sie
GDN15:10Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
TKU16:40Turku
Ryanair
16 wrz
HEL13:40Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI15:25Warszawa Modlin
23 wrz
WMI10:30Warszawa Modlin
1h 45min
HEL12:15Helsinki-Vantaa
Wizz Air
10 sie
TKU14:45Turku
1h 30min
GDN16:15Gdańsk Rębiechowo
12 sie
GDN12:10Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
TKU13:40Turku
Ryanair
31 sie
HEL11:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:20Warszawa Modlin
7 wrz
WMI08:25Warszawa Modlin
1h 45min
HEL10:10Helsinki-Vantaa
Wizz Air
14 sie
TKU10:05Turku
1h 30min
GDN11:35Gdańsk Rębiechowo
19 sie
GDN12:10Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
TKU13:40Turku
Ryanair
18 lip
HEL19:25Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI21:10Warszawa Modlin
27 lip
WMI08:25Warszawa Modlin
1h 45min
HEL10:10Helsinki-Vantaa

Znajdź najtańsze oferty lotów Finlandia - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Finlandia – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
12 sie
TKU15:15Turku
1h 30min
GDN16:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
29 lip
HEL13:40Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI15:25Warszawa Modlin
Ryanair
18 lip
HEL19:25Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI21:10Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Finlandia – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Finlandia – Polska
Wizz Air
29 cze
TKU14:20Turku
1h 30min
GDN15:50Gdańsk Rębiechowo
30 cze
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
1h 30min
TKU08:30Turku
Ryanair
1 lip
HEL13:40Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI15:25Warszawa Modlin
4 lip
WMI16:15Warszawa Modlin
1h 45min
HEL18:00Helsinki-Vantaa
Kilka linii lotniczych
1 lip
HEL20:10Helsinki-Vantaa
16h 50min
1 przesiadka
WAW13:00Warszawa Chopina
8 lip
WAW09:25Warszawa Chopina
9h 20min
1 przesiadka
HEL18:45Helsinki-Vantaa
Finnair
30 cze
HEL03:35Helsinki-Vantaa
1h 40min
WAW05:15Warszawa Chopina
5 lip
WAW09:00Warszawa Chopina
1h 40min
HEL10:40Helsinki-Vantaa
Ryanair
1 lip
HEL13:40Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI15:25Warszawa Modlin
4 lip
WMI16:15Warszawa Modlin
1h 45min
HEL18:00Helsinki-Vantaa
Ryanair
29 cze
HEL11:35Helsinki-Vantaa
1h 45min
WMI13:20Warszawa Modlin
6 lip
WMI12:40Warszawa Modlin
14h 25min
1 przesiadka
HEL03:05Helsinki-Vantaa

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Finlandia – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Finlandia – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 77 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 80 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
FinnairCenaOd 266 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Finnair
NorwegianCenaOd 288 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
Norwegian Air InternationalCenaOd 413 złBezpłatne odwołanieOcena
8,9
Szukaj lotów Norwegian Air International
airBalticCenaOd 641 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów airBaltic
LufthansaCenaOd 925 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Finnair: Finlandia – Polska

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Finlandia – Polska
Finnair
27 lip
HEL14:30Helsinki-Vantaa
2h 00min
GDN16:30Gdańsk Rębiechowo
3 sie
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
HEL18:05Helsinki-Vantaa
Finnair
1 sie
HEL13:40Helsinki-Vantaa
1h 40min
WAW15:20Warszawa Chopina
23 sie
WAW09:00Warszawa Chopina
1h 40min
HEL10:40Helsinki-Vantaa
Finnair
24 sie
HEL13:40Helsinki-Vantaa
1h 40min
WAW15:20Warszawa Chopina
27 sie
WAW09:00Warszawa Chopina
1h 40min
HEL10:40Helsinki-Vantaa

Loty Norwegian: Finlandia – Polska

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Finlandia – Polska
Norwegian
11 lip
HEL03:15Helsinki-Vantaa
15h 00min
1 przesiadka
GDN18:15Gdańsk Rębiechowo
18 lip
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
10h 45min
1 przesiadka
HEL04:40Helsinki-Vantaa
Norwegian
11 sie
HEL15:55Helsinki-Vantaa
14h 25min
1 przesiadka
KRK06:20Kraków Balice
18 sie
KRK06:00Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
HEL04:55Helsinki-Vantaa
Norwegian
21 paź
HEL05:15Helsinki-Vantaa
3h 35min
1 przesiadka
KRK08:50Kraków Balice
24 paź
KRK10:15Kraków Balice
17h 30min
1 przesiadka
HEL03:45Helsinki-Vantaa

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Finlandia – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Finlandia – Polska, takie jak Finnair, Norwegian Air International i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Finlandia-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Helsinki - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena125 zł
Loty Turku - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena112 zł
Loty Helsinki - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena451 zł
Loty Helsinki - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena344 zł
Loty Helsinki - Katowice
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena598 zł

Loty podobne do tych na trasie Finlandia – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Finlandia – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Finlandia – Polska.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Finlandia – Polska tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Finlandia – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Finlandia – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.