Cheap flights z Filipin do Polski from 1 814 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Informacje o trasie Polska-Filipiny

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Filipiny-Polska

Najkrótszy czas lotu

18h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Filipiny-Polska zajmuje 18h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Filipiny-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Manila - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Manila - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Filipiny - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Filipiny – Polska?

Qatar Airways

Qatar Airways to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Filipiny-Polska.

Która trasa podróży Filipiny – Polska jest najtańsza?

Manila - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Manila - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Filipiny - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Filipiny - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Filipiny - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 lis
MNL10:00Manila
25h 30min
2 przesiadki
WAW11:30Warszawa Chopina
24 sty
WAW14:00Warszawa Chopina
20h 50min
2 przesiadki
MNL10:50Manila
4 308 zł
Znajdź podobne
KLM
10 lis
MNL15:45Manila
26h 25min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
24 sty
KRK01:00Kraków Balice
30h 30min
2 przesiadki
MNL07:30Manila
4 694 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
8 lis
MNL19:15Manila
18h 50min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Chopina
23 sty
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 30min
1 przesiadka
MNL10:15Manila
4 707 zł
Znajdź podobne
Emirates
25 wrz
MNL14:15Manila
24h 00min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Chopina
30 wrz
WAW11:00Warszawa Chopina
19h 15min
1 przesiadka
MNL06:15Manila
4 730 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
9 lis
MNL04:20Manila
33h 45min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Chopina
24 sty
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 30min
1 przesiadka
MNL10:15Manila
4 725 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lis
MNL15:45Manila
33h 05min
2 przesiadki
KRK00:50Kraków Balice
25 sty
KRK06:40Kraków Balice
24h 50min
2 przesiadki
MNL07:30Manila
4 771 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Filipiny - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Filipiny – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates, Etihad Airways i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
17 lis
MNL04:20Manila
44h 45min
2 przesiadki
KRK01:05Kraków Balice
1 814 zł
Znajdź podobne
Etihad Airways
17 lis
MNL12:35Manila
23h 15min
2 przesiadki
KRK11:50Kraków Balice
2 830 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
17 sty
MNL19:15Manila
18h 50min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Chopina
2 993 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Filipiny – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Filipiny – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Qatar AirwaysCenaOd 3 884 złBezpłatne odwołanieOcena
7,9
Szukaj lotów Qatar Airways

Loty KLM: Filipiny – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Filipiny – Polska
KLM
10 lis
MNL15:45Manila
26h 25min
2 przesiadki
KRK18:10Kraków Balice
24 sty
KRK01:00Kraków Balice
30h 30min
2 przesiadki
MNL07:30Manila
4 694 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lis
MNL15:45Manila
33h 05min
2 przesiadki
KRK00:50Kraków Balice
25 sty
KRK06:40Kraków Balice
24h 50min
2 przesiadki
MNL07:30Manila
4 771 zł
Znajdź podobne
KLM
11 lis
MNL15:45Manila
33h 05min
2 przesiadki
KRK00:50Kraków Balice
24 sty
KRK01:00Kraków Balice
30h 30min
2 przesiadki
MNL07:30Manila
4 793 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Filipiny – Polska

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Filipiny – Polska
Qatar Airways
8 lis
MNL19:15Manila
18h 50min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Chopina
23 sty
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 30min
1 przesiadka
MNL10:15Manila
4 707 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
9 lis
MNL04:20Manila
33h 45min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Chopina
24 sty
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 30min
1 przesiadka
MNL10:15Manila
4 725 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
10 lis
MNL13:15Manila
24h 50min
1 przesiadka
WAW14:05Warszawa Chopina
24 sty
WAW10:45Warszawa Chopina
23h 30min
1 przesiadka
MNL10:15Manila
5 065 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Filipiny – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Filipiny – Polska, takie jak Qatar Airways i Emirates, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Filipiny-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Manila - Kraków
Najkrótszy czas lotu22h 05min
Najniższa cena5 542 zł

Loty podobne do tych na trasie Filipiny – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Filipiny – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Filipiny – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Filipiny – Polska na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Filipiny – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Filipiny – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.