Tanie loty na trasie Europa – Polska od 32 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie Polska-Europa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Europa-Polska
Najkrótszy czas lotu1h 00minNajszybszy lot Europa-Polska zajmuje 1h 00min.
Loty bezpośredniepon, śr, czw, pt, sob i ndzBezpośrednie loty Europa-Polska – poniedziałek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Lufthansa, Air Canada i Etihad Airways.

Jak znaleźć najtańsze loty Europa - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Europa – Polska?

Ryanair

British Airways, Brussels Airlines i Iberia Express to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Europa-Polska.

Która trasa podróży Europa – Polska jest najtańsza?

Eindhoven - Kraków Balice

Wybierz trasę Eindhoven - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Europa - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Europa - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Europa - Polska, zmieniając zakładki
Ryanair
13 cze
KRK16:25Kraków Balice
1h 10min
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo
15 cze
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
KRK19:20Kraków Balice
Wizz Air
20 mar
ORY16:50Paryż-Orly
2h 05min
WAW18:55Warszawa Lotnisko Chopina
27 mar
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY04:40Paryż-Orly
Kilka linii lotniczych
9 mar
KRK15:15Kraków Balice
1h 10min
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
16 mar
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
5h 05min
1 przesiadka
KRK07:25Kraków Balice
easyJet
5 mar
CDG08:05Paryż Charles de Gaulle
2h 15min
KRK10:20Kraków Balice
9 mar
KRK10:50Kraków Balice
2h 20min
CDG13:10Paryż Charles de Gaulle
Ryanair
23 lut
KRK15:15Kraków Balice
1h 10min
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
9 mar
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
KRK18:00Kraków Balice
Ryanair
13 maj
KRK17:40Kraków Balice
1h 10min
GDN18:50Gdańsk Rębiechowo
20 maj
GDN19:15Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
KRK20:25Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Europa - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Europa – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
2 lut
KRK15:15Kraków Balice
1h 10min
GDN16:25Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
24 sty
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
6h 30min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
8 lut
ORY04:35Paryż-Orly
2h 15min
WAW06:50Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Europa – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Europa – Polska
Kilka linii lotniczych
24 sty
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
6h 30min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
25 sty
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
25h 10min
1 przesiadka
VIE09:00Wiedeń-Schwechat
Ryanair
28 sty
KRK09:45Kraków Balice
24h 50min
1 przesiadka
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
2 lut
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
KRK18:00Kraków Balice
Wizz Air
25 sty
ORY08:55Paryż-Orly
2h 15min
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 lut
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY08:20Paryż-Orly
Ryanair
28 sty
KRK09:45Kraków Balice
24h 50min
1 przesiadka
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
2 lut
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
KRK18:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 sty
VIE05:40Wiedeń-Schwechat
6h 30min
1 przesiadka
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
25 sty
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
15h 40min
2 przesiadki
VIE16:40Wiedeń-Schwechat
Ryanair
28 sty
KRK09:45Kraków Balice
24h 50min
1 przesiadka
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
2 lut
GDN07:35Gdańsk Rębiechowo
5h 35min
1 przesiadka
KRK13:10Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Europa – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Europa – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 92 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Norwegian Air International
CenaOd 268 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,8
Lufthansa
CenaOd 305 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 317 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
SAS
CenaOd 361 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
British Airways
CenaOd 436 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
airBaltic
CenaOd 492 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
Brussels Airlines
CenaOd 508 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
TAP AIR PORTUGAL
CenaOd 526 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Iberia Express
CenaOd 602 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
4,9

Loty Wizz Air: Europa – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Europa – Polska
Wizz Air
20 mar
ORY16:50Paryż-Orly
2h 05min
WAW18:55Warszawa Lotnisko Chopina
27 mar
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY04:40Paryż-Orly
Wizz Air
19 mar
ORY11:15Paryż-Orly
2h 05min
WAW13:20Warszawa Lotnisko Chopina
26 mar
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY10:40Paryż-Orly
Wizz Air
17 mar
ORY09:55Paryż-Orly
2h 05min
WAW12:00Warszawa Lotnisko Chopina
20 mar
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 30min
ORY16:15Paryż-Orly

Loty LOT: Europa – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Europa – Polska
LOT
13 mar
LHR14:15Londyn-Heathrow
2h 25min
WAW16:40Warszawa Lotnisko Chopina
6 kwi
WAW03:30Warszawa Lotnisko Chopina
2h 55min
LHR06:25Londyn-Heathrow
LOT
13 mar
LHR06:25Londyn-Heathrow
2h 15min
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina
6 kwi
WAW16:00Warszawa Lotnisko Chopina
2h 45min
LHR18:45Londyn-Heathrow
LOT
17 lut
LHR05:25Londyn-Heathrow
2h 15min
WAW07:40Warszawa Lotnisko Chopina
6 mar
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 35min
LHR13:20Londyn-Heathrow

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Europa – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Europa – Polska, takie jak LOT, Ryanair i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Europa-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Paryż - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena182 zł
Loty Paryż - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena71 zł
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena48 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena179 zł
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 20min
Najniższa cena242 zł
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena79 zł
Loty Bruksela - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena44 zł
Loty Madryt - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena123 zł
Loty Zurych - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena361 zł
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena44 zł
Loty Londyn - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena75 zł
Loty Londyn - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena48 zł