Tanie loty na trasie Edmonton – Polska od 2 279 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 4.7
pon 11.7

Informacje o trasie Polska-Edmonton

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Edmonton-Polska

Najkrótszy czas lotu

1h 22min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Edmonton-Polska zajmuje 1h 22min.
Nie ma bezpośrednich lotów Edmonton-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Edmonton - Lotnisko Warszawa Chopina, Lotnisko Edmonton - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Edmonton - Lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak znaleźć najtańsze loty Edmonton - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Edmonton – Polska jest najtańsza?

Edmonton - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Edmonton - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Edmonton - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Edmonton - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Edmonton - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
13 wrz
YEG20:30Edmonton
38h 15min
3 przesiadki
WAW10:45Warszawa Chopina
2 paź
WAW02:00Warszawa Chopina
42h 50min
2 przesiadki
YEG20:50Edmonton
3 470 zł
Znajdź podobne
Air France
22 wrz
YEG13:05Edmonton
16h 05min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
29 wrz
KRK07:45Kraków Balice
11h 40min
1 przesiadka
YEG19:25Edmonton
6 251 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
26 wrz
YEG03:35Edmonton
30h 10min
3 przesiadki
WAW09:45Warszawa Chopina
17 paź
WAW03:40Warszawa Chopina
43h 30min
3 przesiadki
YEG23:10Edmonton
6 331 zł
Znajdź podobne
Air Canada
18 wrz
YEG08:15Edmonton
19h 40min
2 przesiadki
KRK03:55Kraków Balice
30 paź
KRK09:25Kraków Balice
28h 54min
2 przesiadki
YEG14:19Edmonton
6 451 zł
Znajdź podobne
KLM
22 wrz
YEG13:05Edmonton
16h 05min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
30 paź
KRK02:00Kraków Balice
18h 12min
2 przesiadki
YEG20:12Edmonton
6 540 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
24 wrz
YEG08:00Edmonton
16h 40min
2 przesiadki
KRK00:40Kraków Balice
2 lis
KRK02:00Kraków Balice
22h 37min
2 przesiadki
YEG00:37Edmonton
6 687 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Edmonton - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Edmonton – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez British Airways i KLM.
Kilka linii lotniczych
23 lip
YEG02:00Edmonton
42h 50min
3 przesiadki
WAW20:50Warszawa Chopina
2 279 zł
Znajdź podobne
KLM
14 lip
YEG13:05Edmonton
21h 05min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Chopina
3 834 zł
Znajdź podobne
British Airways
14 lip
YEG10:48Edmonton
46h 47min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Chopina
3 968 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Edmonton – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Edmonton – Polska
Kilka linii lotniczych
4 lip
YEG08:15Edmonton
22h 10min
2 przesiadki
KRK06:25Kraków Balice
6 sie
KRK06:55Kraków Balice
20h 49min
2 przesiadki
YEG03:44Edmonton
8 211 zł
Znajdź podobne
KLM
4 lip
YEG07:30Edmonton
23h 25min
2 przesiadki
WAW06:55Warszawa Chopina
4 sie
WAW02:00Warszawa Chopina
17h 25min
1 przesiadka
YEG19:25Edmonton
12 689 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lip
YEG02:30Edmonton
23h 15min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Chopina
4 sie
WAW03:40Warszawa Chopina
24h 04min
2 przesiadki
YEG03:44Edmonton
8 313 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
4 lip
YEG03:35Edmonton
30h 10min
3 przesiadki
WAW09:45Warszawa Chopina
4 sie
WAW03:40Warszawa Chopina
43h 16min
3 przesiadki
YEG22:56Edmonton
21 345 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lip
YEG02:30Edmonton
23h 15min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Chopina
4 sie
WAW03:40Warszawa Chopina
43h 16min
3 przesiadki
YEG22:56Edmonton
9 801 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 lip
YEG08:00Edmonton
16h 40min
1 przesiadka
WAW00:40Warszawa Chopina
4 sie
WAW13:00Warszawa Chopina
15h 26min
1 przesiadka
YEG04:26Edmonton
15 213 zł
Znajdź podobne

Loty TAP AIR PORTUGAL: Edmonton – Polska

Nasze najlepsze oferty TAP AIR PORTUGAL na lot Edmonton – Polska
TAP AIR PORTUGAL
26 wrz
YEG03:35Edmonton
30h 10min
3 przesiadki
WAW09:45Warszawa Chopina
17 paź
WAW03:40Warszawa Chopina
43h 30min
3 przesiadki
YEG23:10Edmonton
6 331 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
4 lip
YEG03:35Edmonton
30h 10min
3 przesiadki
WAW09:45Warszawa Chopina
4 sie
WAW03:40Warszawa Chopina
43h 16min
3 przesiadki
YEG22:56Edmonton
21 345 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Edmonton – Polska

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Edmonton – Polska
KLM
22 wrz
YEG13:05Edmonton
16h 05min
1 przesiadka
KRK05:10Kraków Balice
30 paź
KRK02:00Kraków Balice
18h 12min
2 przesiadki
YEG20:12Edmonton
6 540 zł
Znajdź podobne
KLM
21 wrz
YEG11:15Edmonton
17h 55min
2 przesiadki
KRK05:10Kraków Balice
29 paź
KRK13:55Kraków Balice
30h 35min
1 przesiadka
YEG20:30Edmonton
6 713 zł
Znajdź podobne
KLM
26 wrz
YEG06:15Edmonton
22h 10min
2 przesiadki
WAW04:25Warszawa Chopina
17 paź
WAW15:40Warszawa Chopina
27h 45min
1 przesiadka
YEG19:25Edmonton
6 731 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Edmonton – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Edmonton – Polska, takie jak Delta i Air Canada, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Edmonton-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Edmonton - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 22min
Najniższa cena3 510 zł
Loty Calgary - Warszawa
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena3 550 zł
Loty Calgary - Kraków
Najkrótszy czas lotu22h 00min
Najniższa cena3 119 zł
Loty Edmonton - Wrocław
Najkrótszy czas lotu22h 30min
Najniższa cena6 793 zł
Loty Edmonton - Kraków
Najkrótszy czas lotu26h 15min
Najniższa cena3 541 zł
Loty Calgary - Katowice
Najkrótszy czas lotu26h 45min
Najniższa cena7 224 zł
Loty Calgary - Wrocław
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena3 985 zł
Loty Edmonton - Katowice
Najkrótszy czas lotu39h 22min
Najniższa cena6 318 zł

Loty podobne do tych na trasie Edmonton – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Edmonton – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Edmonton – Polska. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Edmonton – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Edmonton – Polska dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Edmonton – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.