Tanie loty Chile - Polska od 1 820 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Polska-Chile

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chile-Polska
Najkrótszy czas lotu22h 45minNajszybszy lot Chile-Polska zajmuje 22h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Chile-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Santiago de Chile - Lotnisko Kraków Balice, Lotnisko Arica Chacalluta - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo i Lotnisko Santiago de Chile - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Chile - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Chile – Polska?

British Airways

Air France i British Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Chile-Polska.

Która trasa podróży Chile – Polska jest najtańsza?

Santiago de Chile - Warszawa Modlin

Wybierz trasę Santiago de Chile - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chile - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chile - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chile - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
9 mar
SCL17:40Santiago de Chile
31h 55min
2 przesiadki
KRK01:35Kraków Balice
25 mar
KRK02:20Kraków Balice
31h 55min
2 przesiadki
SCL10:15Santiago de Chile
3 108 zł
Znajdź podobne
Air Canada
7 mar
SCL15:55Santiago de Chile
37h 00min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
7 wrz
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
32h 00min
2 przesiadki
SCL10:05Santiago de Chile
3 818 zł
Znajdź podobne
KLM
7 mar
SCL06:20Santiago de Chile
32h 05min
1 przesiadka
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
7 wrz
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 05min
2 przesiadki
SCL02:05Santiago de Chile
4 683 zł
Znajdź podobne
Air France
16 maj
SCL08:05Santiago de Chile
21h 15min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
29 maj
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
22h 00min
1 przesiadka
SCL10:10Santiago de Chile
4 762 zł
Znajdź podobne
British Airways
12 gru
SCL08:45Santiago de Chile
25h 05min
1 przesiadka
WAW09:50Warszawa Lotnisko Chopina
7 lut
WAW11:20Warszawa Lotnisko Chopina
21h 40min
1 przesiadka
SCL09:00Santiago de Chile
5 485 zł
Znajdź podobne
American Airlines
10 gru
SCL18:50Santiago de Chile
38h 45min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
10 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
48h 38min
2 przesiadki
SCL08:23Santiago de Chile
6 357 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Chile - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chile – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air Canada, Air France i United Airlines.
Kilka linii lotniczych
23 maj
SCL10:10Santiago de Chile
37h 25min
3 przesiadki
WMI23:35Warszawa Modlin
1 820 zł
Znajdź podobne
United Airlines
23 maj
SCL16:55Santiago de Chile
41h 55min
2 przesiadki
WAW10:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 576 zł
Znajdź podobne
Air Canada
14 lut
SCL15:55Santiago de Chile
37h 00min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
2 738 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Chile – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Chile – Polska
Kilka linii lotniczych
5 gru
SCL17:40Santiago de Chile
34h 05min
2 przesiadki
KRK03:45Kraków Balice
17 sty
KRK08:25Kraków Balice
49h 50min
2 przesiadki
SCL10:15Santiago de Chile
3 777 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 gru
SCL08:35Santiago de Chile
30h 10min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
17 sty
KRK08:25Kraków Balice
49h 50min
2 przesiadki
SCL10:15Santiago de Chile
5 256 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 gru
SCL08:35Santiago de Chile
52h 50min
3 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
17 sty
KRK08:25Kraków Balice
49h 50min
2 przesiadki
SCL10:15Santiago de Chile
5 526 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 gru
SCL08:35Santiago de Chile
22h 45min
1 przesiadka
KRK07:20Kraków Balice
30 gru
KRK14:05Kraków Balice
50h 15min
3 przesiadki
SCL16:20Santiago de Chile
5 655 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 gru
SCL08:35Santiago de Chile
24h 40min
1 przesiadka
KRK09:15Kraków Balice
17 sty
KRK01:10Kraków Balice
31h 50min
1 przesiadka
SCL09:00Santiago de Chile
5 692 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 gru
SCL08:35Santiago de Chile
30h 10min
1 przesiadka
KRK14:45Kraków Balice
30 gru
KRK11:50Kraków Balice
32h 30min
2 przesiadki
SCL20:20Santiago de Chile
5 908 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Chile – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Chile – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
British Airways
CenaOd 3 767 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Air France
CenaOd 4 293 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chile – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chile – Polska, takie jak British Airways i Air France, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Chile-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Santiago de Chile - Kraków
Najkrótszy czas lotu22h 45min
Najniższa cena3 777 zł
Loty Santiago de Chile - Warszawa
Najkrótszy czas lotu31h 10min
Najniższa cena3 528 zł

Podobne loty: Chile – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Chile – Polska