Tanie loty na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia od 623 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Informacje o trasie Kalifornia-Lotnisko Chicago-O’Hare

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lotnisko Chicago-O’Hare-Kalifornia

Znaleziono najlepszą cenę

623 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 05min

Loty bezpośrednie

pon, wt, śr, czw, sob i ndz
Najlepsza oferta na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Kalifornia w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 623 zł. Najlepsza oferta na lot Lotnisko Chicago-O’Hare - Kalifornia w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 4 598 zł.
Najszybszy lot Lotnisko Chicago-O’Hare-Kalifornia zajmuje 4h 05min.
Bezpośrednie loty Lotnisko Chicago-O’Hare-Kalifornia – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to United Airlines i American Airlines.

Jak znaleźć najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Kalifornia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia?

Spirit Airlines

Spirit Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare-Kalifornia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare - Kalifornia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lotnisko Chicago-O’Hare - Kalifornia, zmieniając zakładki
Spirit Airlines
17 wrz
ORD01:50Chicago-O’Hare
5h 46min
1 przesiadka
LAX07:36Los Angeles
21 wrz
LAX16:20Los Angeles
13h 01min
1 przesiadka
ORD05:21Chicago-O’Hare
Delta
8 paź
ORD02:00Chicago-O’Hare
9h 39min
1 przesiadka
SFO11:39San Francisco
11 paź
SFO02:15San Francisco
9h 13min
1 przesiadka
ORD11:28Chicago-O’Hare
1 273 zł
Znajdź podobne
Sun Country Air
28 paź
ORD15:30Chicago-O’Hare
23h 53min
1 przesiadka
LAX15:23Los Angeles
5 lis
LAX14:30Los Angeles
22h 37min
1 przesiadka
ORD12:07Chicago-O’Hare
1 282 zł
Znajdź podobne
Alaska Airlines
27 wrz
ORD03:00Chicago-O’Hare
17h 27min
1 przesiadka
SFO20:27San Francisco
4 paź
SFO06:45San Francisco
4h 15min
ORD11:00Chicago-O’Hare
1 349 zł
Znajdź podobne
United Airlines
27 wrz
ORD03:10Chicago-O’Hare
4h 40min
SFO07:50San Francisco
4 paź
SFO19:50San Francisco
4h 05min
ORD23:55Chicago-O’Hare
1 425 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 lis
ORD12:50Chicago-O’Hare
4h 46min
SFO17:36San Francisco
12 lis
SFO01:19San Francisco
4h 21min
ORD05:40Chicago-O’Hare
1 582 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Lotnisko Chicago-O’Hare - Kalifornia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Alaska Airlines, Delta i Spirit Airlines.
Spirit Airlines
16 sie
ORD04:30Chicago-O’Hare
4h 26min
LAX08:56Los Angeles
Delta
12 paź
ORD10:07Chicago-O’Hare
7h 21min
1 przesiadka
SFO17:28San Francisco
Alaska Airlines
27 wrz
ORD03:00Chicago-O’Hare
17h 27min
1 przesiadka
SFO20:27San Francisco

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia
Spirit Airlines
6 lip
ORD15:05Chicago-O’Hare
4h 26min
LAX19:31Los Angeles
16 lip
LAX10:03Los Angeles
8h 39min
1 przesiadka
ORD18:42Chicago-O’Hare
1 322 zł
Znajdź podobne
United Airlines
6 lip
ORD08:55Chicago-O’Hare
4h 24min
LAX13:19Los Angeles
13 lip
LAX19:06Los Angeles
4h 08min
ORD23:14Chicago-O’Hare
1 846 zł
Znajdź podobne
Delta
6 lip
ORD12:50Chicago-O’Hare
9h 08min
1 przesiadka
SFO21:58San Francisco
12 lip
SFO20:25San Francisco
6h 10min
1 przesiadka
ORD02:35Chicago-O’Hare
1 985 zł
Znajdź podobne
Sun Country Air
7 lip
ORD14:55Chicago-O’Hare
15h 17min
1 przesiadka
SFO06:12San Francisco
15 lip
SFO19:59San Francisco
18h 35min
1 przesiadka
ORD14:34Chicago-O’Hare
2 156 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
11 lip
ORD17:29Chicago-O’Hare
13h 41min
1 przesiadka
LAX07:10Los Angeles
12 lip
LAX08:41Los Angeles
10h 01min
1 przesiadka
ORD18:42Chicago-O’Hare
1 371 zł
Znajdź podobne
Spirit Airlines
10 lip
ORD17:29Chicago-O’Hare
13h 41min
1 przesiadka
LAX07:10Los Angeles
12 lip
LAX12:24Los Angeles
6h 18min
1 przesiadka
ORD18:42Chicago-O’Hare
1 394 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Spirit AirlinesCenaOd 72 złBezpłatne odwołanieOcena
6,2
Szukaj lotów Spirit Airlines

Loty Spirit Airlines: Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia

Nasze najlepsze oferty Spirit Airlines na lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia
Spirit Airlines
17 wrz
ORD01:50Chicago-O’Hare
5h 46min
1 przesiadka
LAX07:36Los Angeles
21 wrz
LAX16:20Los Angeles
13h 01min
1 przesiadka
ORD05:21Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
27 sie
ORD07:10Chicago-O’Hare
8h 43min
1 przesiadka
LAX15:53Los Angeles
31 sie
LAX13:45Los Angeles
9h 55min
1 przesiadka
ORD23:40Chicago-O’Hare
Spirit Airlines
27 sie
ORD15:17Chicago-O’Hare
4h 28min
LAX19:45Los Angeles
31 sie
LAX10:03Los Angeles
13h 37min
1 przesiadka
ORD23:40Chicago-O’Hare

Loty Sun Country Air: Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia

Nasze najlepsze oferty Sun Country Air na lot Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia
Sun Country Air
28 paź
ORD15:30Chicago-O’Hare
23h 53min
1 przesiadka
LAX15:23Los Angeles
5 lis
LAX14:30Los Angeles
22h 37min
1 przesiadka
ORD12:07Chicago-O’Hare
1 282 zł
Znajdź podobne
Sun Country Air
3 lis
ORD17:05Chicago-O’Hare
21h 48min
1 przesiadka
SFO14:53San Francisco
10 lis
SFO06:05San Francisco
7h 02min
1 przesiadka
ORD13:07Chicago-O’Hare
1 371 zł
Znajdź podobne
Sun Country Air
27 paź
ORD17:00Chicago-O’Hare
21h 48min
1 przesiadka
SFO14:48San Francisco
3 lis
SFO13:50San Francisco
22h 47min
1 przesiadka
ORD12:37Chicago-O’Hare
1 483 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chicago-O’Hare – Kalifornia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chicago-O’Hare – Kalifornia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Spirit Airlines i American Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Spirit Airlines, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Lotnisko Chicago-O’Hare-Kalifornia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chicago - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu4h 22min
Najniższa cena3 146 zł
Loty Chicago - San Francisco
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena1 972 zł

Loty podobne do tych na trasie Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Lotnisko Chicago-O’Hare – Kalifornia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Chicago – Kalifornia. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Chicago – Kalifornia tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Chicago – Kalifornia dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Chicago – Kalifornia, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Kalifornia) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.