Cheap flights z Charlotte do Polski from 1 864 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Charlotte

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Charlotte-Polska

Najkrótszy czas lotu

11h 50min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Charlotte-Polska zajmuje 11h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Charlotte-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Charlotte Douglas - Lotnisko Wrocław-Strachowice, Lotnisko Charlotte Douglas - Lotnisko Warszawa Chopina i Lotnisko Charlotte Douglas - Lotnisko Kraków Balice.

Jak znaleźć najtańsze loty Charlotte - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Charlotte – Polska?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Charlotte-Polska.

Która trasa podróży Charlotte – Polska jest najtańsza?

Charlotte Douglas - Warszawa Chopina

Wybierz trasę Charlotte Douglas - Warszawa Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Charlotte - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Charlotte - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Charlotte - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 gru
CLT11:40Charlotte Douglas
19h 25min
2 przesiadki
KRK07:05Kraków Balice
15 gru
KRK03:45Kraków Balice
20h 51min
2 przesiadki
CLT00:36Charlotte Douglas
2 983 zł
Znajdź podobne
American Airlines
25 paź
CLT11:13Charlotte Douglas
15h 02min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Chopina
1 lis
WAW09:00Warszawa Chopina
24h 30min
2 przesiadki
CLT09:30Charlotte Douglas
3 015 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 gru
CLT13:55Charlotte Douglas
11h 50min
1 przesiadka
KRK01:45Kraków Balice
15 gru
KRK01:00Kraków Balice
17h 00min
1 przesiadka
CLT18:00Charlotte Douglas
3 020 zł
Znajdź podobne
United Airlines
2 lis
CLT15:55Charlotte Douglas
21h 40min
1 przesiadka
WAW13:35Warszawa Chopina
10 lis
WAW01:00Warszawa Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CLT18:00Charlotte Douglas
3 052 zł
Znajdź podobne
SWISS
31 paź
CLT13:38Charlotte Douglas
15h 17min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Chopina
8 lis
WAW09:35Warszawa Chopina
36h 41min
2 przesiadki
CLT22:16Charlotte Douglas
3 111 zł
Znajdź podobne
Air Canada
31 paź
CLT12:45Charlotte Douglas
15h 00min
2 przesiadki
WAW03:45Warszawa Chopina
9 lis
WAW02:00Warszawa Chopina
33h 10min
2 przesiadki
CLT11:10Charlotte Douglas
3 120 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Charlotte - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Charlotte – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Scandinavian Airlines.
Kilka linii lotniczych
20 sie
CLT07:51Charlotte Douglas
21h 04min
2 przesiadki
WAW04:55Warszawa Chopina
1 864 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
12 wrz
CLT14:19Charlotte Douglas
36h 11min
2 przesiadki
KRK02:30Kraków Balice
2 229 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
12 wrz
CLT14:30Charlotte Douglas
22h 50min
1 przesiadka
KRK13:20Kraków Balice
3 294 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Charlotte – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Charlotte – Polska
Scandinavian Airlines
20 sie
CLT06:59Charlotte Douglas
24h 51min
2 przesiadki
WAW07:50Warszawa Chopina
2 wrz
WAW14:50Warszawa Chopina
29h 47min
2 przesiadki
CLT20:37Charlotte Douglas
4 934 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 sie
CLT09:45Charlotte Douglas
17h 00min
2 przesiadki
WAW02:45Warszawa Chopina
2 wrz
WAW02:00Warszawa Chopina
16h 30min
1 przesiadka
CLT18:30Charlotte Douglas
5 815 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 sie
CLT14:30Charlotte Douglas
12h 05min
1 przesiadka
WAW02:35Warszawa Chopina
2 wrz
WAW02:00Warszawa Chopina
16h 30min
1 przesiadka
CLT18:30Charlotte Douglas
8 237 zł
Znajdź podobne
British Airways
18 sie
CLT14:20Charlotte Douglas
17h 05min
2 przesiadki
WAW07:25Warszawa Chopina
2 wrz
WAW04:25Warszawa Chopina
19h 51min
2 przesiadki
CLT00:16Charlotte Douglas
12 924 zł
Znajdź podobne
KLM
19 sie
CLT14:00Charlotte Douglas
19h 20min
2 przesiadki
WAW09:20Warszawa Chopina
2 wrz
WAW08:20Warszawa Chopina
16h 45min
2 przesiadki
CLT01:05Charlotte Douglas
13 038 zł
Znajdź podobne
Delta
18 sie
CLT07:45Charlotte Douglas
18h 00min
2 przesiadki
WAW01:45Warszawa Chopina
3 wrz
WAW02:00Warszawa Chopina
23h 05min
2 przesiadki
CLT01:05Charlotte Douglas
13 234 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Charlotte – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Charlotte – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 3 708 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa

Loty American Airlines: Charlotte – Polska

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Charlotte – Polska
American Airlines
25 paź
CLT11:13Charlotte Douglas
15h 02min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Chopina
1 lis
WAW09:00Warszawa Chopina
24h 30min
2 przesiadki
CLT09:30Charlotte Douglas
3 015 zł
Znajdź podobne
American Airlines
25 paź
CLT18:26Charlotte Douglas
30h 34min
1 przesiadka
WAW01:00Warszawa Chopina
3 lis
WAW09:00Warszawa Chopina
24h 03min
2 przesiadki
CLT09:03Charlotte Douglas
3 061 zł
Znajdź podobne
American Airlines
8 lis
CLT13:28Charlotte Douglas
21h 17min
1 przesiadka
WAW10:45Warszawa Chopina
15 lis
WAW03:00Warszawa Chopina
15h 32min
1 przesiadka
CLT18:32Charlotte Douglas
3 221 zł
Znajdź podobne

Loty United Airlines: Charlotte – Polska

Nasze najlepsze oferty United Airlines na lot Charlotte – Polska
United Airlines
2 lis
CLT15:55Charlotte Douglas
21h 40min
1 przesiadka
WAW13:35Warszawa Chopina
10 lis
WAW01:00Warszawa Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CLT18:00Charlotte Douglas
3 052 zł
Znajdź podobne
United Airlines
2 lis
CLT06:56Charlotte Douglas
20h 49min
2 przesiadki
WAW03:45Warszawa Chopina
9 lis
WAW01:00Warszawa Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CLT18:00Charlotte Douglas
3 070 zł
Znajdź podobne
United Airlines
24 paź
CLT14:30Charlotte Douglas
12h 05min
1 przesiadka
WAW02:35Warszawa Chopina
2 lis
WAW09:25Warszawa Chopina
33h 35min
1 przesiadka
CLT19:00Charlotte Douglas
3 084 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Charlotte Douglas – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Charlotte Douglas – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa i KLM.



Alternatywne trasy Charlotte-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Raleigh - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 15min
Najniższa cena3 417 zł
Loty Charlotte - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena3 170 zł
Loty Charlotte - Kraków
Najkrótszy czas lotu12h 10min
Najniższa cena3 426 zł
Loty Greensboro - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 20min
Najniższa cena5 596 zł
Loty Charlotte - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu21h 12min
Najniższa cena3 837 zł
Loty Raleigh - Kraków
Najkrótszy czas lotu20h 13min
Najniższa cena3 983 zł
Loty Charlotte - Wrocław
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena3 723 zł
Loty Raleigh - Wrocław
Najkrótszy czas lotu19h 39min
Najniższa cena3 988 zł
Loty Asheville - Warszawa
Najkrótszy czas lotu18h 18min
Najniższa cena5 916 zł
Loty Charlotte - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu31h 30min
Najniższa cena14 335 zł

Loty podobne do tych na trasie Charlotte – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Charlotte – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Charlotte – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Charlotte – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Charlotte – Polska.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Charlotte – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.