Cheap flights z Chania (Kreta) do Polski from 234 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pt. 2.12
pt. 9.12

Informacje o trasie Polska-Chania (Kreta)

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Chania (Kreta)-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 45min

Loty bezpośrednie

pon., śr., czw., pt. i ndz.
Najszybszy lot Chania (Kreta)-Polska zajmuje 2h 45min.
Bezpośrednie loty Chania (Kreta)-Polska – poniedziałek, środa, czwartek, piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair i Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Chania (Kreta) - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Chania (Kreta) – Polska jest najtańsza?

Chania (Kreta) Souda - Warszawa Modlin. Wybierz trasę Chania (Kreta) Souda - Warszawa Modlin, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Chania (Kreta) - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Chania (Kreta) - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Chania (Kreta) - Polska, zmieniając zakładki
Aegean Airlines
20 sty
CHQ14:15Chania (Kreta) Souda
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
24 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
CHQ03:15Chania (Kreta) Souda
Kilka linii lotniczych
19 sty
CHQ06:20Chania (Kreta) Souda
6h 35min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
20 sty
WAW01:25Warszawa Chopina
10h 25min
2 przesiadki
CHQ11:50Chania (Kreta) Souda
Ryanair
28 kwi
CHQ15:55Chania (Kreta) Souda
3h 00min
WMI18:55Warszawa Modlin
1 maj
WMI13:45Warszawa Modlin
13h 05min
1 przesiadka
CHQ02:50Chania (Kreta) Souda
Aegean Airlines
19 sty
CHQ14:15Chania (Kreta) Souda
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
24 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
CHQ03:15Chania (Kreta) Souda
Aegean Airlines
20 sty
CHQ01:50Chania (Kreta) Souda
4h 50min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
24 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
CHQ03:15Chania (Kreta) Souda
Aegean Airlines
19 sty
CHQ14:15Chania (Kreta) Souda
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
22 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
CHQ03:15Chania (Kreta) Souda

Znajdź najtańsze oferty lotów Chania (Kreta) - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Chania (Kreta) – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i Ryanair.
Aegean Airlines
25 sty
CHQ10:10Chania (Kreta) Souda
26h 45min
1 przesiadka
WAW12:55Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
25 sty
CHQ16:45Chania (Kreta) Souda
25h 00min
2 przesiadki
WMI17:45Warszawa Modlin
Ryanair
16 gru
CHQ13:15Chania (Kreta) Souda
20h 10min
1 przesiadka
WMI09:25Warszawa Modlin

Loty Aegean Airlines: Chania (Kreta) – Polska

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Chania (Kreta) – Polska
Aegean Airlines
20 sty
CHQ14:15Chania (Kreta) Souda
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
24 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
CHQ03:15Chania (Kreta) Souda
Aegean Airlines
19 sty
CHQ14:15Chania (Kreta) Souda
16h 25min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
24 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
CHQ03:15Chania (Kreta) Souda
Aegean Airlines
20 sty
CHQ01:50Chania (Kreta) Souda
4h 50min
1 przesiadka
WAW06:40Warszawa Chopina
24 sty
WAW12:40Warszawa Chopina
14h 35min
1 przesiadka
CHQ03:15Chania (Kreta) Souda

Loty Ryanair: Chania (Kreta) – Polska

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Chania (Kreta) – Polska
Ryanair
28 kwi
CHQ15:55Chania (Kreta) Souda
3h 00min
WMI18:55Warszawa Modlin
1 maj
WMI13:45Warszawa Modlin
13h 05min
1 przesiadka
CHQ02:50Chania (Kreta) Souda
Ryanair
12 kwi
CHQ17:40Chania (Kreta) Souda
23h 15min
2 przesiadki
WMI16:55Warszawa Modlin
19 kwi
WMI15:25Warszawa Modlin
19h 30min
2 przesiadki
CHQ10:55Chania (Kreta) Souda
1 403 zł
Znajdź podobne
Ryanair
12 kwi
CHQ17:40Chania (Kreta) Souda
23h 15min
2 przesiadki
WMI16:55Warszawa Modlin
19 kwi
WMI15:25Warszawa Modlin
19h 30min
2 przesiadki
CHQ10:55Chania (Kreta) Souda
1 453 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Chania (Kreta) Souda – Polska oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Chania (Kreta) Souda – Polska, takie jak Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.


Alternatywne trasy Chania (Kreta)-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Chania (Kreta) - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena783 zł

Loty podobne do tych na trasie Chania (Kreta) – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Chania (Kreta) – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Chania (Kreta) – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Wszystkie wyszukiwania lotów Chania (Kreta) – Polska na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Chania (Kreta) – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Chania (Kreta) – Polska, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.