Tanie loty na trasie Cali – Polska od 5 049 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Informacje o trasie Polska-Cali

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Cali-Polska

Najkrótszy czas lotu

23h 42min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Cali-Polska zajmuje 23h 42min.
Nie ma bezpośrednich lotów Cali-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Cali Alfonso Bonilla Aragón - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Cali - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Cali – Polska jest najtańsza?

Cali Alfonso Bonilla Aragón - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Cali Alfonso Bonilla Aragón - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Cali - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Cali - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Cali - Polska, zmieniając zakładki
American Airlines
5 sie
CLO19:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
29h 25min
2 przesiadki
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 50min
2 przesiadki
CLO01:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
5 234 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 sie
CLO05:40Cali Alfonso Bonilla Aragón
26h 40min
3 przesiadki
WAW08:20Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
24h 16min
2 przesiadki
CLO02:16Cali Alfonso Bonilla Aragón
5 745 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 sie
CLO05:59Cali Alfonso Bonilla Aragón
39h 46min
3 przesiadki
WAW21:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
49h 20min
3 przesiadki
CLO17:15Cali Alfonso Bonilla Aragón
6 811 zł
Znajdź podobne
American Airlines
4 sie
CLO20:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
33h 55min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 50min
2 przesiadki
CLO01:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
7 305 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 sie
CLO11:28Cali Alfonso Bonilla Aragón
34h 17min
2 przesiadki
WAW21:45Warszawa Lotnisko Chopina
22 sie
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
43h 51min
3 przesiadki
CLO02:16Cali Alfonso Bonilla Aragón
7 412 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 sie
CLO11:28Cali Alfonso Bonilla Aragón
19h 57min
2 przesiadki
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
18h 37min
2 przesiadki
CLO00:27Cali Alfonso Bonilla Aragón
7 533 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Cali – Polska

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Cali – Polska
American Airlines
5 sie
CLO19:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
29h 25min
2 przesiadki
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 50min
2 przesiadki
CLO01:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
5 234 zł
Znajdź podobne
American Airlines
4 sie
CLO20:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
33h 55min
2 przesiadki
WAW06:45Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 50min
2 przesiadki
CLO01:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
7 305 zł
Znajdź podobne
American Airlines
5 sie
CLO19:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
29h 25min
2 przesiadki
WAW01:15Warszawa Lotnisko Chopina
22 sie
WAW04:55Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
2 przesiadki
CLO01:50Cali Alfonso Bonilla Aragón
11 649 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Cali-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bogota - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 10min
Najniższa cena4 456 zł
Loty Medellín - Warszawa
Najkrótszy czas lotu19h 22min
Najniższa cena5 822 zł
Loty Cali - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 42min
Najniższa cena5 049 zł

Loty podobne do tych na trasie Cali – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Cali – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Cali – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Cali – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Cali – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Cali – Polska, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Polska) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.