Tanie loty na trasie Bułgaria – Polska od 52 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 21.1
pt 28.1

Informacje o trasie Polska-Bułgaria

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bułgaria-Polska
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Bułgaria-Polska zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośrednieponBezpośrednie loty Bułgaria-Polska – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.

Jak znaleźć najtańsze loty Bułgaria - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Bułgaria – Polska?

Wizz Air

LOT i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Bułgaria-Polska.

Która trasa podróży Bułgaria – Polska jest najtańsza?

Sofia - Kraków Balice

Wybierz trasę Sofia - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bułgaria - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Bułgaria - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bułgaria - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 sty
SOF05:25Sofia
7h 45min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
21 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 05min
1 przesiadka
SOF14:35Sofia
Ryanair
2 lut
SOF05:50Sofia
8h 20min
1 przesiadka
KRK14:10Kraków Balice
4 lut
KRK07:45Kraków Balice
5h 00min
1 przesiadka
SOF12:45Sofia
Kilka linii lotniczych
26 sty
SOF05:25Sofia
7h 45min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
20 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 50min
1 przesiadka
SOF14:20Sofia
Kilka linii lotniczych
27 sty
SOF09:30Sofia
9h 55min
1 przesiadka
WMI19:25Warszawa Modlin
4 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
11h 35min
1 przesiadka
SOF12:45Sofia
Kilka linii lotniczych
31 sty
SOF17:40Sofia
18h 30min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
2 lut
KRK13:35Kraków Balice
24h 30min
1 przesiadka
SOF14:05Sofia
LOT
8 lip
SOF13:55Sofia
2h 00min
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
12 lip
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
SOF20:45Sofia

Znajdź najtańsze oferty lotów Bułgaria - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bułgaria – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
26 sty
SOF01:40Sofia
14h 15min
1 przesiadka
WRO15:55Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
26 sty
SOF05:25Sofia
7h 45min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
10 lut
SOF01:30Sofia
11h 40min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bułgaria – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bułgaria – Polska
Kilka linii lotniczych
26 sty
SOF05:25Sofia
7h 45min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
21 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 05min
1 przesiadka
SOF14:35Sofia
Ryanair
24 sty
SOF04:45Sofia
28h 00min
1 przesiadka
WMI08:45Warszawa Modlin
3 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
SOF05:25Sofia
Wizz Air
23 sty
SOF06:20Sofia
6h 50min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 lut
WAW12:30Warszawa Lotnisko Chopina
8h 25min
1 przesiadka
SOF20:55Sofia
Kilka linii lotniczych
26 sty
SOF05:25Sofia
7h 45min
1 przesiadka
WAW13:10Warszawa Lotnisko Chopina
20 lut
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
6h 50min
1 przesiadka
SOF14:20Sofia
Ryanair
25 sty
SOF10:00Sofia
24h 25min
1 przesiadka
WMI10:25Warszawa Modlin
3 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
15h 30min
1 przesiadka
SOF05:25Sofia
Kilka linii lotniczych
24 sty
SOF09:05Sofia
10h 15min
2 przesiadki
WMI19:20Warszawa Modlin
3 lut
WMI13:55Warszawa Modlin
22h 50min
1 przesiadka
SOF12:45Sofia

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Bułgaria – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Bułgaria – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 406 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Wizz Air
CenaOd 576 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

Loty LOT: Bułgaria – Polska

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Bułgaria – Polska
LOT
8 lip
SOF13:55Sofia
2h 00min
WAW15:55Warszawa Lotnisko Chopina
12 lip
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
SOF20:45Sofia
LOT
6 lip
SOF01:35Sofia
9h 40min
1 przesiadka
KRK11:15Kraków Balice
10 lip
KRK14:15Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
SOF20:45Sofia
LOT
1 mar
SOF13:25Sofia
2h 05min
WAW15:30Warszawa Lotnisko Chopina
9 mar
WAW05:25Warszawa Lotnisko Chopina
2h 00min
SOF07:25Sofia

Loty Lufthansa: Bułgaria – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Bułgaria – Polska
Lufthansa
26 sty
SOF08:45Sofia
9h 50min
1 przesiadka
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
17 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
SOF07:05Sofia
Lufthansa
25 sty
SOF09:15Sofia
5h 00min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
18 lut
WAW01:00Warszawa Lotnisko Chopina
6h 05min
1 przesiadka
SOF07:05Sofia
Lufthansa
23 sty
SOF09:15Sofia
5h 00min
1 przesiadka
WAW14:15Warszawa Lotnisko Chopina
3 lut
WAW09:45Warszawa Lotnisko Chopina
7h 10min
2 przesiadki
SOF16:55Sofia
1 057 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Bułgaria – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Bułgaria – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Ryanair, i Wizz Air.


Alternatywne trasy Bułgaria-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sofia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu7h 45min
Najniższa cena183 zł
Loty Sofia - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena167 zł
Loty Sofia - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena683 zł
Loty Warna - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena644 zł
Loty Warna - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu24h 25min
Najniższa cena914 zł
Loty Burgas - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena612 zł
Loty Sofia - Wrocław
Najkrótszy czas lotu13h 10min
Najniższa cena274 zł
Loty Sofia - Poznań
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena838 zł

Loty podobne do tych na trasie Bułgaria – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bułgaria – Polska