Tanie loty na trasie Bułgaria – Poznań od 198 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Poznań-Bułgaria

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bułgaria-Poznań

Najkrótszy czas lotu

5h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Poznań — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Bułgaria-Poznań zajmuje 5h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Bułgaria-Poznań. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Sofia - Lotnisko Poznań Ławica.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Poznań: Poznań Ławica (POZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Bułgaria - Poznań?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Bułgaria – Poznań jest najtańsza?

Sofia - Poznań Ławica

Wybierz trasę Sofia - Poznań Ławica, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Bułgaria - Poznań.


Znajdź najtańsze oferty lotów Bułgaria - Poznań w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Bułgaria – Poznań w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT, Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
2 cze
SOF05:20Sofia
34h 30min
2 przesiadki
POZ15:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
6 cze
SOF02:40Sofia
9h 55min
1 przesiadka
POZ12:35Poznań Ławica
Ryanair
13 lip
SOF18:10Sofia
14h 20min
1 przesiadka
POZ08:30Poznań Ławica

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Bułgaria – Poznań

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Bułgaria – Poznań
Kilka linii lotniczych
2 cze
SOF02:40Sofia
8h 50min
2 przesiadki
POZ11:30Poznań Ławica
2 cze
POZ14:15Poznań Ławica
30h 35min
2 przesiadki
SOF20:50Sofia
LOT
1 cze
SOF14:25Sofia
6h 10min
1 przesiadka
POZ20:35Poznań Ławica
2 cze
POZ01:40Poznań Ławica
7h 10min
1 przesiadka
SOF08:50Sofia
2 084 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
SOF02:00Sofia
7h 30min
1 przesiadka
POZ09:30Poznań Ławica
1 cze
POZ10:50Poznań Ławica
6h 35min
1 przesiadka
SOF17:25Sofia
2 566 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
1 cze
SOF14:45Sofia
5h 55min
2 przesiadki
POZ20:40Poznań Ławica
2 cze
POZ02:00Poznań Ławica
11h 00min
2 przesiadki
SOF13:00Sofia
2 704 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
SOF10:35Sofia
3h 55min
1 przesiadka
POZ14:30Poznań Ławica
2 cze
POZ15:35Poznań Ławica
29h 15min
2 przesiadki
SOF20:50Sofia
1 933 zł
Znajdź podobne
LOT
2 cze
SOF14:25Sofia
6h 10min
1 przesiadka
POZ20:35Poznań Ławica
3 cze
POZ14:05Poznań Ławica
22h 35min
1 przesiadka
SOF12:40Sofia
2 153 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Bułgaria – Poznań

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Bułgaria – Poznań
LOT
1 cze
SOF14:25Sofia
6h 10min
1 przesiadka
POZ20:35Poznań Ławica
2 cze
POZ01:40Poznań Ławica
7h 10min
1 przesiadka
SOF08:50Sofia
2 084 zł
Znajdź podobne
LOT
2 cze
SOF14:25Sofia
6h 10min
1 przesiadka
POZ20:35Poznań Ławica
3 cze
POZ14:05Poznań Ławica
22h 35min
1 przesiadka
SOF12:40Sofia
2 153 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Bułgaria – Poznań

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Bułgaria – Poznań
Lufthansa
1 cze
SOF02:00Sofia
7h 30min
1 przesiadka
POZ09:30Poznań Ławica
1 cze
POZ10:50Poznań Ławica
6h 35min
1 przesiadka
SOF17:25Sofia
2 566 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
2 cze
SOF02:00Sofia
7h 30min
1 przesiadka
POZ09:30Poznań Ławica
2 cze
POZ10:50Poznań Ławica
19h 20min
1 przesiadka
SOF06:10Sofia
2 842 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
SOF15:20Sofia
5h 20min
1 przesiadka
POZ20:40Poznań Ławica
3 cze
POZ09:05Poznań Ławica
8h 55min
1 przesiadka
SOF18:00Sofia
3 751 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Bułgaria-Poznań

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Sofia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena353 zł
Loty Warna - Kraków
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena646 zł
Loty Burgas - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena551 zł
Loty Sofia - Kraków
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena258 zł
Loty Sofia - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu24h 00min
Najniższa cena551 zł
Loty Warna - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena848 zł
Loty Sofia - Wrocław
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena439 zł
Loty Sofia - Poznań
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena840 zł

Loty podobne do tych na trasie Bułgaria – Poznań

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Bułgaria – Poznań

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Bułgaria – Poznań z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Bułgaria – Poznań z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Bułgaria – Poznań. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Bułgaria – Poznań, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Poznań) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.