Tanie loty na trasie Barcelona – Kalifornia od 1 340 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 24.5
wt 31.5

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kalifornia-Barcelona

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Barcelona-Kalifornia

Najkrótszy czas lotu

18h 20min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Barcelona-Kalifornia zajmuje 18h 20min.
Nie ma bezpośrednich lotów Barcelona-Kalifornia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Barcelona - Lotnisko Burbank Bob Hope, Lotnisko Barcelona - Lotnisko Oakland i Lotnisko Barcelona - Lotnisko Los Angeles.

Jak znaleźć najtańsze loty Barcelona - Kalifornia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Barcelona – Kalifornia?

United Airlines

British Airways, TAP AIR PORTUGAL i United Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Barcelona-Kalifornia.

Która trasa podróży Barcelona – Kalifornia jest najtańsza?

Barcelona - Oakland

Wybierz trasę Barcelona - Oakland, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Barcelona - Kalifornia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Barcelona - Kalifornia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Barcelona - Kalifornia, zmieniając zakładki
Delta
2 wrz
BCN06:55Barcelona
34h 17min
2 przesiadki
OAK17:12Oakland
3 paź
OAK17:55Oakland
34h 15min
2 przesiadki
BCN04:10Barcelona
1 813 zł
Znajdź podobne
KLM
31 sie
BCN02:20Barcelona
26h 32min
2 przesiadki
OAK04:52Oakland
30 wrz
OAK07:25Oakland
26h 20min
2 przesiadki
BCN09:45Barcelona
1 835 zł
Znajdź podobne
Iberia
12 paź
BCN10:00Barcelona
13h 10min
LAX23:10Los Angeles
20 paź
LAX15:55Los Angeles
11h 45min
BCN03:40Barcelona
1 959 zł
Znajdź podobne
Finnair
11 paź
BCN08:50Barcelona
19h 03min
1 przesiadka
LAX03:53Los Angeles
18 paź
LAX13:55Los Angeles
19h 40min
1 przesiadka
BCN09:35Barcelona
2 047 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 paź
BCN05:40Barcelona
17h 09min
1 przesiadka
LAX22:49Los Angeles
30 paź
LAX17:50Los Angeles
15h 20min
1 przesiadka
BCN09:10Barcelona
2 078 zł
Znajdź podobne
British Airways
30 sie
BCN09:40Barcelona
16h 50min
1 przesiadka
LAX02:30Los Angeles
13 wrz
LAX11:45Los Angeles
15h 15min
1 przesiadka
BCN03:00Barcelona
2 083 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Barcelona - Kalifornia w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Barcelona – Kalifornia w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Iberia i WestJet.
WestJet
11 paź
BCN10:00Barcelona
31h 50min
1 przesiadka
LAX17:50Los Angeles
1 340 zł
Znajdź podobne
Iberia
12 paź
BCN10:00Barcelona
13h 10min
LAX23:10Los Angeles
1 561 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
12 wrz
BCN18:40Barcelona
28h 30min
2 przesiadki
LAX23:10Los Angeles
1 605 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Barcelona – Kalifornia

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Barcelona – Kalifornia
United Airlines
27 maj
BCN08:00Barcelona
21h 50min
1 przesiadka
LAX05:50Los Angeles
10 sie
LAX03:55Los Angeles
15h 50min
1 przesiadka
BCN19:45Barcelona
2 679 zł
Znajdź podobne
Finnair
26 maj
BCN03:00Barcelona
18h 20min
1 przesiadka
LAX21:20Los Angeles
12 cze
LAX18:55Los Angeles
25h 05min
1 przesiadka
BCN20:00Barcelona
3 064 zł
Znajdź podobne
Iberia
26 maj
BCN17:05Barcelona
28h 15min
1 przesiadka
LAX21:20Los Angeles
7 cze
LAX13:55Los Angeles
19h 40min
1 przesiadka
BCN09:35Barcelona
3 069 zł
Znajdź podobne
KLM
25 maj
BCN09:20Barcelona
19h 30min
2 przesiadki
OAK04:50Oakland
1 cze
OAK06:01Oakland
27h 44min
2 przesiadki
BCN09:45Barcelona
3 352 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
25 maj
BCN09:40Barcelona
17h 14min
1 przesiadka
LAX02:54Los Angeles
7 cze
LAX13:55Los Angeles
15h 25min
1 przesiadka
BCN05:20Barcelona
3 418 zł
Znajdź podobne
Delta
27 maj
BCN02:20Barcelona
21h 32min
2 przesiadki
LAX23:52Los Angeles
10 sie
LAX05:45Los Angeles
17h 05min
2 przesiadki
BCN22:50Barcelona
3 661 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Barcelona – Kalifornia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Barcelona – Kalifornia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
United AirlinesCenaOd 953 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów United Airlines
TAP AIR PORTUGALCenaOd 1 052 złBezpłatne odwołanieOcena
7,6
Szukaj lotów TAP AIR PORTUGAL
British AirwaysCenaOd 1 077 złBezpłatne odwołanieOcena
6,7
Szukaj lotów British Airways

Loty Iberia: Barcelona – Kalifornia

Nasze najlepsze oferty Iberia na lot Barcelona – Kalifornia
Iberia
12 paź
BCN10:00Barcelona
13h 10min
LAX23:10Los Angeles
20 paź
LAX15:55Los Angeles
11h 45min
BCN03:40Barcelona
1 959 zł
Znajdź podobne
Iberia
12 paź
BCN10:00Barcelona
13h 10min
LAX23:10Los Angeles
27 paź
LAX15:55Los Angeles
11h 45min
BCN03:40Barcelona
1 976 zł
Znajdź podobne
Iberia
12 paź
BCN07:35Barcelona
18h 08min
1 przesiadka
LAX01:43Los Angeles
20 paź
LAX15:55Los Angeles
11h 45min
BCN03:40Barcelona
1 990 zł
Znajdź podobne

Loty Finnair: Barcelona – Kalifornia

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Barcelona – Kalifornia
Finnair
11 paź
BCN08:50Barcelona
19h 03min
1 przesiadka
LAX03:53Los Angeles
18 paź
LAX13:55Los Angeles
19h 40min
1 przesiadka
BCN09:35Barcelona
2 047 zł
Znajdź podobne
Finnair
11 paź
BCN08:50Barcelona
19h 03min
1 przesiadka
LAX03:53Los Angeles
18 paź
LAX13:55Los Angeles
19h 40min
1 przesiadka
BCN09:35Barcelona
2 065 zł
Znajdź podobne
Finnair
14 paź
BCN03:00Barcelona
18h 20min
1 przesiadka
LAX21:20Los Angeles
23 paź
LAX13:55Los Angeles
19h 40min
1 przesiadka
BCN09:35Barcelona
2 105 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Barcelona-Kalifornia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Barcelona - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena4 187 zł
Loty Barcelona - Ontario
Najkrótszy czas lotu21h 03min
Najniższa cena3 661 zł
Loty Barcelona - Santa Ana
Najkrótszy czas lotu20h 01min
Najniższa cena6 071 zł
Loty Barcelona - Oakland, Kalifornia
Najkrótszy czas lotu19h 44min
Najniższa cena3 422 zł

Loty podobne do tych na trasie Barcelona – Kalifornia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Barcelona – Kalifornia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Barcelona – Kalifornia. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Barcelona – Kalifornia z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Barcelona – Kalifornia dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Ceny lotów Barcelona – Kalifornia można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.