Tanie loty Azja - Polska od 241 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Polska-Azja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Azja-Polska
Najkrótszy czas lotu3h 30minNajszybszy lot Azja-Polska zajmuje 3h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Azja-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Bangkok Suvarnabhumi - Warszawa Lotnisko Chopina, Lotnisko Inczhon Incheon Intl - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Erywań - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Azja - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Azja – Polska?

Ukraine International Airlines

Aeroflot, Air China i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Azja-Polska.

Która trasa podróży Azja – Polska jest najtańsza?

Kutaisi - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Kutaisi - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Azja - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Azja - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Azja - Polska, zmieniając zakładki
Lufthansa
21 lut
TBS00:50Tbilisi
9h 45min
1 przesiadka
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
28 mar
WAW12:55Warszawa Lotnisko Chopina
9h 10min
1 przesiadka
TBS22:05Tbilisi
LOT
28 kwi
TBS00:55Tbilisi
3h 45min
WAW04:40Warszawa Lotnisko Chopina
14 maj
WAW18:25Warszawa Lotnisko Chopina
3h 40min
TBS22:05Tbilisi
Austrian Airlines
25 lut
EVN00:40Erywań
20h 20min
1 przesiadka
WAW21:00Warszawa Lotnisko Chopina
13 mar
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
5h 45min
1 przesiadka
EVN21:50Erywań
Kilka linii lotniczych
1 lut
EVN10:45Erywań
6h 50min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
16 lut
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
14h 00min
1 przesiadka
EVN20:25Erywań
Lufthansa
28 lut
TBS00:50Tbilisi
9h 45min
1 przesiadka
WAW10:35Warszawa Lotnisko Chopina
9 mar
WAW12:50Warszawa Lotnisko Chopina
8h 00min
1 przesiadka
TBS20:50Tbilisi
LOT
27 sty
TBS01:15Tbilisi
3h 55min
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
10 lut
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
3h 40min
TBS21:15Tbilisi

Znajdź najtańsze oferty lotów Azja - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Azja – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines i Wizz Air.
Kilka linii lotniczych
12 gru
KUT01:10Kutaisi
32h 55min
2 przesiadki
GDN10:05Gdańsk Rębiechowo
Aegean Airlines
28 lut
TBS00:40Tbilisi
14h 15min
1 przesiadka
WAW14:55Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
9 gru
KUT01:10Kutaisi
12h 15min
1 przesiadka
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotu last-minute Azja – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Azja – Polska
Kilka linii lotniczych
6 gru
TBS10:00Tbilisi
7h 35min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
7 gru
WAW01:40Warszawa Lotnisko Chopina
13h 00min
1 przesiadka
TBS14:40Tbilisi
LOT
5 gru
TBS01:15Tbilisi
3h 55min
WAW05:10Warszawa Lotnisko Chopina
20 gru
WAW17:35Warszawa Lotnisko Chopina
3h 40min
TBS21:15Tbilisi
1 230 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
9 gru
TBS23:30Tbilisi
16h 35min
1 przesiadka
WAW16:05Warszawa Lotnisko Chopina
17 gru
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
26h 05min
1 przesiadka
TBS16:35Tbilisi
1 263 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 gru
TBS00:15Tbilisi
14h 55min
2 przesiadki
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
7 gru
WAW06:15Warszawa Lotnisko Chopina
35h 00min
2 przesiadki
TBS17:15Tbilisi
Kilka linii lotniczych
6 gru
TBS00:15Tbilisi
38h 45min
3 przesiadki
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
7 gru
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
23h 05min
2 przesiadki
TBS17:15Tbilisi
1 010 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
9 gru
ICN19:25Inczhon Incheon Intl
19h 40min
1 przesiadka
WAW15:05Warszawa Lotnisko Chopina
18 gru
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
17h 10min
1 przesiadka
ICN03:55Inczhon Incheon Intl
2 356 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Azja – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Azja – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ukraine International Airlines
CenaOd 1 713 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
LOT
CenaOd 2 044 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Aeroflot
CenaOd 2 325 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
Air China
CenaOd 2 371 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
Turkish Airlines
CenaOd 2 455 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Qatar Airways
CenaOd 2 661 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,3
SWISS
CenaOd 2 729 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,4
Lufthansa
CenaOd 4 687 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Azja – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Azja – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Ukraine International Airlines, LOT, i Aeroflot.


Alternatywne trasy Azja-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Seul - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 00min
Najniższa cena1 936 zł
Loty Erywań - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena773 zł
Loty Islamabad - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 30min
Najniższa cena2 651 zł
Loty Bangkok - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena2 381 zł
Loty Dżakarta - Warszawa
Najkrótszy czas lotu17h 20min
Najniższa cena3 008 zł
Loty Tbilisi - Warszawa
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena652 zł
Loty Tokio - Warszawa
Najkrótszy czas lotu20h 50min
Najniższa cena2 676 zł
Loty Nowe Deli - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena2 426 zł
Loty Nagoja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu35h 20min
Najniższa cena4 325 zł
Loty Kutaisi - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena249 zł
Loty Denpasar - Warszawa
Najkrótszy czas lotu23h 00min
Najniższa cena3 806 zł
Loty Kuala Lumpur - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 30min
Najniższa cena2 514 zł