Tanie loty na trasie Addis Abeba – Polska od 1 477 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Informacje o trasie Polska-Addis Abeba

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Addis Abeba-Polska

Najkrótszy czas lotu

10h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Addis Abeba-Polska zajmuje 10h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Addis Abeba-Polska. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Addis Abeba Bole - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Addis Abeba - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Addis Abeba – Polska jest najtańsza?

Addis Abeba Bole - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Addis Abeba Bole - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Addis Abeba - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Addis Abeba - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Addis Abeba - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
1 wrz
ADD19:40Addis Abeba Bole
10h 50min
1 przesiadka
WAW06:30Warszawa Lotnisko Chopina
29 wrz
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
12h 20min
1 przesiadka
ADD01:20Addis Abeba Bole
3 100 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
31 sie
ADD21:05Addis Abeba Bole
13h 10min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
1 przesiadka
ADD18:40Addis Abeba Bole
3 311 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 sie
ADD20:40Addis Abeba Bole
9h 55min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
29 wrz
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
12h 25min
1 przesiadka
ADD18:50Addis Abeba Bole
3 385 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 wrz
ADD19:35Addis Abeba Bole
10h 35min
1 przesiadka
WAW06:10Warszawa Lotnisko Chopina
29 wrz
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
9h 45min
1 przesiadka
ADD00:55Addis Abeba Bole
4 138 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
ADD19:40Addis Abeba Bole
10h 50min
1 przesiadka
WAW06:30Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW15:20Warszawa Lotnisko Chopina
9h 25min
1 przesiadka
ADD00:45Addis Abeba Bole
3 135 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 wrz
ADD19:40Addis Abeba Bole
10h 50min
1 przesiadka
WAW06:30Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW12:35Warszawa Lotnisko Chopina
12h 10min
2 przesiadki
ADD00:45Addis Abeba Bole
3 178 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Addis Abeba - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Addis Abeba – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines i Turkish Airlines.
Kilka linii lotniczych
10 cze
ADD00:10Addis Abeba Bole
28h 55min
3 przesiadki
WAW05:05Warszawa Lotnisko Chopina
1 477 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
9 wrz
ADD20:40Addis Abeba Bole
9h 55min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 123 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
14 cze
ADD20:35Addis Abeba Bole
19h 00min
1 przesiadka
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 502 zł
Znajdź podobne

Loty Qatar Airways: Addis Abeba – Polska

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Addis Abeba – Polska
Qatar Airways
31 sie
ADD21:05Addis Abeba Bole
13h 10min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
1 przesiadka
ADD18:40Addis Abeba Bole
3 311 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
31 sie
ADD21:05Addis Abeba Bole
13h 10min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
1 przesiadka
ADD18:40Addis Abeba Bole
3 557 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
31 sie
ADD21:05Addis Abeba Bole
13h 10min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Lotnisko Chopina
30 wrz
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
29h 00min
1 przesiadka
ADD18:40Addis Abeba Bole
3 561 zł
Znajdź podobne

Loty Turkish Airlines: Addis Abeba – Polska

Nasze najlepsze oferty Turkish Airlines na lot Addis Abeba – Polska
Turkish Airlines
31 sie
ADD20:40Addis Abeba Bole
9h 55min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
29 wrz
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
12h 25min
1 przesiadka
ADD18:50Addis Abeba Bole
3 385 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 sie
ADD20:40Addis Abeba Bole
9h 55min
1 przesiadka
WAW06:35Warszawa Lotnisko Chopina
29 wrz
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
12h 25min
1 przesiadka
ADD18:50Addis Abeba Bole
3 617 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Addis Abeba-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Addis Abeba - Warszawa
Najkrótszy czas lotu10h 30min
Najniższa cena3 100 zł

Loty podobne do tych na trasie Addis Abeba – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Addis Abeba – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Addis Abeba – Polska. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Addis Abeba – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Addis Abeba – Polska. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Addis Abeba – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.