Tanie loty Kraków - Ibiza

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 27.9
pon 4.10

Informacje o trasie Ibiza-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Ibiza
Znaleziono najlepszą cenę881 złNajlepsza cena za lot Kraków – Ibiza znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 881 zł
Najkrótszy czas lotu7h 00minNajszybszy lot Kraków-Ibiza zajmuje 7h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Ibiza. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Ibiza.
Ibiza — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ibiza: Ibiza (IBZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Ibiza?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Ibiza są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Ibiza to Lipiec. Najdroższa pora to Luty.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Ibiza są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Kraków – Ibiza są najtańsze?

wieczorem

Loty Kraków - Ibiza są około 30% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Ibiza?

Ryanair

Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Ibiza.

Która trasa podróży Kraków – Ibiza jest najtańsza?

Kraków Balice - Ibiza

Wybierz trasę Kraków Balice - Ibiza, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Ibiza.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Ibiza?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Ibiza to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Ibiza

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Ibiza, zmieniając zakładki
Ryanair
6 paź
KRK10:00Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
IBZ17:00Ibiza
13 paź
IBZ11:35Ibiza
8h 20min
1 przesiadka
KRK19:55Kraków Balice
Ryanair
29 wrz
KRK10:50Kraków Balice
8h 10min
2 przesiadki
IBZ19:00Ibiza
2 paź
IBZ07:30Ibiza
7h 20min
1 przesiadka
KRK14:50Kraków Balice
Ryanair
6 paź
KRK10:00Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
IBZ17:00Ibiza
13 paź
IBZ04:25Ibiza
11h 55min
2 przesiadki
KRK16:20Kraków Balice
Ryanair
13 paź
KRK10:00Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
IBZ17:00Ibiza
15 paź
IBZ06:35Ibiza
12h 15min
1 przesiadka
KRK18:50Kraków Balice
Ryanair
13 paź
KRK10:00Kraków Balice
7h 00min
1 przesiadka
IBZ17:00Ibiza
16 paź
IBZ05:15Ibiza
13h 10min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
Ryanair
6 paź
KRK02:30Kraków Balice
12h 50min
2 przesiadki
IBZ15:20Ibiza
13 paź
IBZ07:05Ibiza
9h 15min
2 przesiadki
KRK16:20Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Ibiza w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków \u2013 Ibiza w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez British Airways i Ryanair.
British Airways
10 paź
KRK08:50Kraków Balice
6h 40min
1 przesiadka
IBZ15:30Ibiza
Kilka linii lotniczych
24 paź
KRK02:45Kraków Balice
14h 35min
3 przesiadki
IBZ17:20Ibiza
Ryanair
17 paź
KRK02:50Kraków Balice
17h 00min
2 przesiadki
IBZ19:50Ibiza

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Ibiza

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Ibiza z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 373 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Minusy: Nic

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 520 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Ibiza oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Ibiza, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, Ryanair i KLM. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Ibiza – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Kraków Balice – Ibiza wynosi ok. 1911,9 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 5h 45min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Kraków-Ibiza

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena142 zł
Loty Kraków - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena153 zł
Loty Poznań - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena161 zł
Loty Gdańsk - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu6h 00min
Najniższa cena161 zł
Loty Katowice - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena193 zł
Loty Katowice - Ibiza
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena193 zł
Loty Rzeszów - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu21h 25min
Najniższa cena275 zł
Loty Wrocław - Ibiza
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena291 zł
Loty Gdańsk - Ibiza
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena319 zł
Loty Szczecin - Palma de Mallorca
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena327 zł
Loty Wrocław - Mahón
Najkrótszy czas lotu33h 15min
Najniższa cena350 zł
Loty Katowice - Mahón
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena421 zł