Cheap flights z Aberdeen do Polski from 133 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 12.2
ndz. 19.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Aberdeen

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Aberdeen-Polska

Najkrótszy czas lotu

2h 10min

Loty bezpośrednie

pon., śr., czw. i pt.
Najszybszy lot Aberdeen-Polska zajmuje 2h 10min.
Bezpośrednie loty Aberdeen-Polska – poniedziałek, środa, czwartek i piątek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Aberdeen - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Aberdeen – Polska?

Wizz Air. Wizz Air to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Aberdeen-Polska.

Która trasa podróży Aberdeen – Polska jest najtańsza?

Aberdeen Dyce - Gdańsk Rębiechowo. Wybierz trasę Aberdeen Dyce - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Aberdeen - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Aberdeen - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Aberdeen - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
13 mar
ABZ09:15Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
16 mar
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ16:10Aberdeen Dyce
Kilka linii lotniczych
13 kwi
ABZ15:55Aberdeen Dyce
2h 15min
GDN18:10Gdańsk Rębiechowo
20 kwi
GDN02:20Gdańsk Rębiechowo
14h 40min
1 przesiadka
ABZ17:00Aberdeen Dyce
Wizz Air
6 mar
ABZ08:15Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN10:25Gdańsk Rębiechowo
9 mar
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ15:10Aberdeen Dyce
Wizz Air
23 lut
ABZ14:45Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
27 lut
GDN06:10Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ08:40Aberdeen Dyce
Kilka linii lotniczych
6 mar
ABZ03:10Aberdeen Dyce
14h 45min
1 przesiadka
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
9 mar
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ15:10Aberdeen Dyce
Kilka linii lotniczych
13 mar
ABZ04:10Aberdeen Dyce
14h 45min
1 przesiadka
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
16 mar
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ16:10Aberdeen Dyce

Znajdź najtańsze oferty lotów Aberdeen - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Aberdeen – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM i Wizz Air.
Wizz Air
23 mar
ABZ15:45Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
13 mar
ABZ09:15Aberdeen Dyce
8h 05min
1 przesiadka
WAW17:20Warszawa Chopina
Wizz Air
16 lut
ABZ14:45Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Aberdeen – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Aberdeen – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 318 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air

Loty Scandinavian Airlines: Aberdeen – Polska

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Aberdeen – Polska
Scandinavian Airlines
13 kwi
ABZ13:50Aberdeen Dyce
19h 40min
2 przesiadki
GDN09:30Gdańsk Rębiechowo
20 kwi
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
12h 05min
3 przesiadki
ABZ14:15Aberdeen Dyce
4 040 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
23 lut
ABZ04:55Aberdeen Dyce
13h 00min
2 przesiadki
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
27 lut
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
12h 15min
3 przesiadki
ABZ13:15Aberdeen Dyce
4 266 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
23 lut
ABZ04:55Aberdeen Dyce
13h 00min
3 przesiadki
GDN17:55Gdańsk Rębiechowo
27 lut
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
12h 15min
3 przesiadki
ABZ13:15Aberdeen Dyce
4 412 zł
Znajdź podobne

Loty Wizz Air: Aberdeen – Polska

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Aberdeen – Polska
Wizz Air
13 mar
ABZ09:15Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
16 mar
GDN13:40Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ16:10Aberdeen Dyce
Wizz Air
6 mar
ABZ08:15Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN10:25Gdańsk Rębiechowo
9 mar
GDN12:40Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ15:10Aberdeen Dyce
Wizz Air
23 lut
ABZ14:45Aberdeen Dyce
2h 10min
GDN16:55Gdańsk Rębiechowo
27 lut
GDN06:10Gdańsk Rębiechowo
2h 30min
ABZ08:40Aberdeen Dyce

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Aberdeen Dyce – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Aberdeen Dyce – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air i KLM.


Alternatywne trasy Aberdeen-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Edynburg - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena292 zł
Loty Glasgow - Kraków
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena403 zł
Loty Edynburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena275 zł
Loty Edynburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena124 zł
Loty Aberdeen - Kraków
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena611 zł
Loty Glasgow - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena447 zł
Loty Edynburg - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena306 zł
Loty Aberdeen - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena248 zł
Loty Edynburg - Poznań
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena208 zł
Loty Edynburg - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena319 zł
Loty Glasgow - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 50min
Najniższa cena514 zł
Loty Edynburg - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena727 zł

Loty podobne do tych na trasie Aberdeen – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Aberdeen – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Aberdeen – Polska z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty na trasie Aberdeen – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Aberdeen – Polska.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Aberdeen – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.