Rezerwuj loty z TAROM

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Fakty o TAROM

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska TAROM

Najtańsza trasa

155 zł

Najpopularniejsza trasa

OTP - VIE

Najkrótszy lot

0h 55min

Najdłuższy lot

3h 45min
Najtańsze połączenie TAROM na trasie Suczawa Salcea – Bukareszt-Otopeni kosztuje 155 zł
Trasa Bukareszt-Otopeni – Wiedeń-Schwechat jest obecnie najpopularniejsza w liniach TAROM
Najkrótszy lot liniami TAROM trwa 0h 55min i odbywa się na trasie Bukareszt (OTP) – Kluż-Napoka (CLJ)
Najdłuższy lot liniami TAROM na trasie Bukareszt (OTP) – Londyn (LHR) trwa 3h 45min

TAROM – opinie

6,6
OKNa podstawie 19 zweryfikowanych opinii gości
6,0Jedzenie
6,3Rozrywka
7,4Załoga
6,9Wejście na pokład
6,4Komfort
6,6Ogólnie

Sortowanie:
Data

Informacje o locie liniami TAROM

TAROM nie oferuje lotów z lotniska Warszawa Chopina. Linie TAROM obsługują jednak połączenia z pobliskiego lotniska Wilno. Jeśli jednak zależy Ci na wylocie z Warszawa Chopina, możesz skorzystać z usług linii airBaltic.

Bukareszt-Otopeni, Kluż-Napoka i Timișoara to główne porty lotnicze obsługiwane przez TAROM. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami TAROM w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie TAROM za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie TAROM włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami TAROM pod numerem +40 212046464 lub odwiedzając stronę tarom.ro.

Aktualnie lot na trasie Bukareszt-Otopeni - Suczawa Salcea z 0 przesiadkami za 364 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez TAROM. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami TAROM, podróż na trasie Suczawa Salcea - Bukareszt-Otopeni z 0 przesiadkami za 155 zł jest najtańszą opcją.

Lot Ateny Eleftherios V. - Bukareszt-Otopeni za 404 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje TAROM. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami TAROM odbywa się na trasie Bukareszt-Otopeni - Ateny Eleftherios V. (0 przesiadek) i kosztuje 195 zł.

W liniach TAROM obowiązują pewne restrykcje związane z wymiarami bagażu. Jeśli zdecydujesz się na jedną sztukę, bagaż rejestrowany powinien być wielkości 158 cm lub mniejszy. Maksymalne wymiary bagażu podręcznego to 55x40x20 cm, a przedmiot osobisty nie powinien być większy niż 35x30x20 cm.


Status lotu TAROM

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu TAROM
czw. 9/29