Cheap flights z San Sebastian do Polski from 685 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 8.2
śr. 15.2

Informacje o trasie Polska-San Sebastian

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń San Sebastian-Polska

Najkrótszy czas lotu

9h 30min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot San Sebastian-Polska zajmuje 9h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów San Sebastian-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko San Sebastián - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko San Sebastián - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty San Sebastian - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży San Sebastian – Polska jest najtańsza?

San Sebastián - Kraków Balice. Wybierz trasę San Sebastián - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami San Sebastian - Polska.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie San Sebastian - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty San Sebastian - Polska, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
10 mar
EAS03:40San Sebastián
9h 30min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
13 mar
KRK02:45Kraków Balice
10h 20min
1 przesiadka
EAS13:05San Sebastián
1 241 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 mar
EAS03:40San Sebastián
14h 45min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
13 mar
KRK11:00Kraków Balice
26h 50min
2 przesiadki
EAS13:50San Sebastián
1 596 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 kwi
EAS09:40San Sebastián
8h 20min
1 przesiadka
KRK18:00Kraków Balice
14 kwi
KRK10:40Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
EAS16:30San Sebastián
1 806 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
7 kwi
EAS04:35San Sebastián
8h 55min
2 przesiadki
KRK13:30Kraków Balice
14 kwi
KRK10:40Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
EAS16:30San Sebastián
2 020 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 mar
EAS04:20San Sebastián
12h 55min
2 przesiadki
WAW17:15Warszawa Chopina
10 mar
WAW02:45Warszawa Chopina
24h 55min
2 przesiadki
EAS03:40San Sebastián
2 157 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
3 mar
EAS04:20San Sebastián
9h 40min
2 przesiadki
KRK14:00Kraków Balice
10 mar
KRK14:45Kraków Balice
21h 20min
2 przesiadki
EAS12:05San Sebastián
2 234 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów San Sebastian - Polska w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
20 lut
EAS12:45San Sebastián
42h 05min
3 przesiadki
WAW06:50Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
20 lut
EAS12:45San Sebastián
29h 25min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
4 lip
EAS15:50San Sebastián
14h 10min
2 przesiadki
WAW06:00Warszawa Chopina

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie San Sebastian – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony San Sebastian – Polska
Kilka linii lotniczych
10 lut
EAS04:20San Sebastián
12h 55min
2 przesiadki
WAW17:15Warszawa Chopina
12 lut
WAW14:40Warszawa Chopina
17h 20min
2 przesiadki
EAS08:00San Sebastián
5 452 zł
Znajdź podobne

Alternatywne trasy San Sebastian-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Bilbao - Kraków
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena535 zł
Loty Bilbao - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena466 zł
Loty Bilbao - Wrocław
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena638 zł
Loty Bilbao - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 40min
Najniższa cena753 zł
Loty Bilbao - Katowice
Najkrótszy czas lotu19h 45min
Najniższa cena1 173 zł
Loty Bilbao - Poznań
Najkrótszy czas lotu20h 30min
Najniższa cena1 211 zł
Loty San Sebastian - Kraków
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena1 185 zł
Loty San Sebastian - Warszawa
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena2 157 zł

Loty podobne do tych na trasie San Sebastian – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy San Sebastian – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów San Sebastian – Polska według Twoich preferencji.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów San Sebastian – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów San Sebastian – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów San Sebastian – Polska, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.