Tanie loty na trasie Rochester, Nowy Jork – Polska od 4 039 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Informacje o trasie Polska-Rochester, Nowy Jork

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rochester, Nowy Jork-Polska

Najkrótszy czas lotu

21h 19min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Rochester, Nowy Jork-Polska zajmuje 21h 19min.
Nie ma bezpośrednich lotów Rochester, Nowy Jork-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Rochester Greater Rochester Intl - Warszawa Lotnisko Chopina i Lotnisko Rochester Greater Rochester Intl - Lotnisko Lublin.

Jak znaleźć najtańsze loty Rochester, Nowy Jork - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Rochester, Nowy Jork – Polska jest najtańsza?

Rochester Greater Rochester Intl - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Rochester Greater Rochester Intl - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Rochester, Nowy Jork - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Rochester, Nowy Jork - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rochester, Nowy Jork - Polska, zmieniając zakładki
American Airlines
28 sie
ROC09:25Rochester Greater Rochester Intl
16h 50min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
9 paź
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 08min
2 przesiadki
ROC23:08Rochester Greater Rochester Intl
4 039 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lip
ROC13:51Rochester Greater Rochester Intl
21h 19min
2 przesiadki
WAW11:10Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW14:30Warszawa Lotnisko Chopina
35h 28min
2 przesiadki
ROC01:58Rochester Greater Rochester Intl
4 065 zł
Znajdź podobne
United Airlines
6 lip
ROC10:48Rochester Greater Rochester Intl
36h 22min
2 przesiadki
WAW23:10Warszawa Lotnisko Chopina
21 sie
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
37h 10min
3 przesiadki
ROC15:35Rochester Greater Rochester Intl
4 579 zł
Znajdź podobne
Finnair
28 maj
ROC09:23Rochester Greater Rochester Intl
16h 52min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
4 cze
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 03min
2 przesiadki
ROC01:03Rochester Greater Rochester Intl
5 890 zł
Znajdź podobne
British Airways
28 maj
ROC09:23Rochester Greater Rochester Intl
22h 02min
2 przesiadki
WAW07:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 cze
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
20h 03min
2 przesiadki
ROC01:03Rochester Greater Rochester Intl
5 987 zł
Znajdź podobne
Air Canada
28 maj
ROC03:00Rochester Greater Rochester Intl
20h 10min
3 przesiadki
WAW23:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 cze
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
20h 21min
3 przesiadki
ROC02:11Rochester Greater Rochester Intl
8 419 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Rochester, Nowy Jork – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Rochester, Nowy Jork – Polska
Scandinavian Airlines
24 maj
ROC13:55Rochester Greater Rochester Intl
18h 15min
2 przesiadki
WAW08:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
35h 03min
2 przesiadki
ROC01:53Rochester Greater Rochester Intl
4 761 zł
Znajdź podobne
Emirates
24 maj
ROC03:00Rochester Greater Rochester Intl
28h 50min
2 przesiadki
WAW07:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW14:50Warszawa Lotnisko Chopina
35h 09min
3 przesiadki
ROC01:59Rochester Greater Rochester Intl
6 847 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
23 maj
ROC13:08Rochester Greater Rochester Intl
13h 27min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 lip
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
14h 59min
2 przesiadki
ROC19:24Rochester Greater Rochester Intl
6 957 zł
Znajdź podobne
Air Canada
24 maj
ROC03:00Rochester Greater Rochester Intl
20h 05min
3 przesiadki
WAW23:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW03:35Warszawa Lotnisko Chopina
19h 37min
3 przesiadki
ROC23:12Rochester Greater Rochester Intl
9 694 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 maj
ROC10:23Rochester Greater Rochester Intl
15h 07min
2 przesiadki
WAW01:30Warszawa Lotnisko Chopina
4 lip
WAW04:25Warszawa Lotnisko Chopina
14h 59min
2 przesiadki
ROC19:24Rochester Greater Rochester Intl
7 444 zł
Znajdź podobne
Air Canada
23 maj
ROC03:00Rochester Greater Rochester Intl
20h 05min
3 przesiadki
WAW23:05Warszawa Lotnisko Chopina
4 lip
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 33min
3 przesiadki
ROC01:58Rochester Greater Rochester Intl
10 283 zł
Znajdź podobne

Loty American Airlines: Rochester, Nowy Jork – Polska

Nasze najlepsze oferty American Airlines na lot Rochester, Nowy Jork – Polska
American Airlines
28 sie
ROC09:25Rochester Greater Rochester Intl
16h 50min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
9 paź
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
18h 08min
2 przesiadki
ROC23:08Rochester Greater Rochester Intl
4 039 zł
Znajdź podobne
American Airlines
6 sie
ROC09:27Rochester Greater Rochester Intl
16h 48min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
14 sie
WAW05:00Warszawa Lotnisko Chopina
19h 56min
2 przesiadki
ROC00:56Rochester Greater Rochester Intl
4 371 zł
Znajdź podobne
American Airlines
28 sie
ROC09:25Rochester Greater Rochester Intl
16h 50min
2 przesiadki
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
9 paź
WAW04:10Warszawa Lotnisko Chopina
19h 58min
3 przesiadki
ROC00:08Rochester Greater Rochester Intl
5 301 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Rochester, Nowy Jork – Polska

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Rochester, Nowy Jork – Polska
Air Canada
28 maj
ROC03:00Rochester Greater Rochester Intl
20h 10min
3 przesiadki
WAW23:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 cze
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
20h 21min
3 przesiadki
ROC02:11Rochester Greater Rochester Intl
8 419 zł
Znajdź podobne
Air Canada
24 maj
ROC03:00Rochester Greater Rochester Intl
20h 05min
3 przesiadki
WAW23:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 cze
WAW03:35Warszawa Lotnisko Chopina
19h 37min
3 przesiadki
ROC23:12Rochester Greater Rochester Intl
9 694 zł
Znajdź podobne
Air Canada
6 sie
ROC06:59Rochester Greater Rochester Intl
20h 51min
3 przesiadki
WAW03:50Warszawa Lotnisko Chopina
14 sie
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
23h 39min
3 przesiadki
ROC02:04Rochester Greater Rochester Intl
10 155 zł
Znajdź podobne


Alternatywne trasy Rochester, Nowy Jork-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Nowy Jork - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 30min
Najniższa cena1 453 zł
Loty Nowy Jork - Kraków
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena1 298 zł
Loty Nowy Jork - Rzeszów
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena1 386 zł
Loty Nowy Jork - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu12h 50min
Najniższa cena1 351 zł
Loty Nowy Jork - Wrocław
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena1 364 zł
Loty Nowy Jork - Poznań
Najkrótszy czas lotu9h 35min
Najniższa cena1 820 zł
Loty White Plains - Warszawa
Najkrótszy czas lotu16h 16min
Najniższa cena5 655 zł

Loty podobne do tych na trasie Rochester, Nowy Jork – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Rochester, Nowy Jork – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Rochester – Polska.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Rochester – Polska, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Rochester – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Rochester – Polska.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.