Tanie loty Reykjavik - Polska od 75 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 4.12
sob 11.12

Informacje o trasie Polska-Reykjavik

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Reykjavik-Polska
Najkrótszy czas lotu3h 25minNajszybszy lot Reykjavik-Polska zajmuje 3h 25min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Reykjavik-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Lotnisko Gdańsk Rębiechowo, Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Reykjavik Keflavik Intl - Warszawa Lotnisko Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Reykjavik - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Reykjavik – Polska?

Wizz Air

Lufthansa, SAS i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Reykjavik-Polska.

Która trasa podróży Reykjavik – Polska jest najtańsza?

Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk Rębiechowo

Wybierz trasę Reykjavik Keflavik Intl - Gdańsk Rębiechowo, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Reykjavik - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Reykjavik - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Reykjavik - Polska, zmieniając zakładki
Wizz Air
17 sty
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
21 sty
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
Kilka linii lotniczych
17 sty
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
21 sty
GDN01:25Gdańsk Rębiechowo
27h 35min
1 przesiadka
KEF05:00Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
8 lut
KEF15:45Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
12 lut
KTW11:40Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF16:05Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
17 sty
KEF17:05Reykjavik Keflavik Intl
3h 35min
GDN20:40Gdańsk Rębiechowo
28 sty
GDN13:25Gdańsk Rębiechowo
4h 00min
KEF17:25Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
8 lut
KEF15:45Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
12 lut
KTW11:40Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF16:05Reykjavik Keflavik Intl
Wizz Air
18 sty
KEF15:45Reykjavik Keflavik Intl
4h 00min
KTW19:45Katowice-Pyrzowice
25 sty
KTW11:40Katowice-Pyrzowice
4h 25min
KEF16:05Reykjavik Keflavik Intl

Znajdź najtańsze oferty lotów Reykjavik - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Reykjavik – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air i Wizz Air UK.
Wizz Air
5 gru
KEF16:35Reykjavik Keflavik Intl
3h 50min
WRO20:25Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
7 gru
KEF04:40Reykjavik Keflavik Intl
28h 30min
1 przesiadka
KTW09:10Katowice-Pyrzowice
Wizz Air UK
7 gru
KEF04:40Reykjavik Keflavik Intl
28h 40min
1 przesiadka
WRO09:20Wrocław-Strachowice

Znajdź oferty lotu last-minute Reykjavik – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Reykjavik – Polska
Kilka linii lotniczych
4 gru
KEF09:00Reykjavik Keflavik Intl
22h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
9 gru
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
8h 50min
2 przesiadki
KEF18:30Reykjavik Keflavik Intl
4 396 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
KEF09:00Reykjavik Keflavik Intl
22h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
8 gru
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
8h 50min
2 przesiadki
KEF18:30Reykjavik Keflavik Intl
4 450 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
KEF09:00Reykjavik Keflavik Intl
22h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
6 gru
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
8h 20min
2 przesiadki
KEF11:45Reykjavik Keflavik Intl
4 799 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
KEF09:00Reykjavik Keflavik Intl
22h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
7 gru
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
8h 50min
2 przesiadki
KEF18:30Reykjavik Keflavik Intl
4 832 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
KEF09:00Reykjavik Keflavik Intl
22h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
8 gru
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
8h 20min
1 przesiadka
KEF18:30Reykjavik Keflavik Intl
4 836 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 gru
KEF09:00Reykjavik Keflavik Intl
22h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
6 gru
GDN01:00Gdańsk Rębiechowo
10h 25min
1 przesiadka
KEF11:25Reykjavik Keflavik Intl
5 194 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Reykjavik – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Reykjavik – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz Air
CenaOd 211 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2
SAS
CenaOd 832 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,0
Lufthansa
CenaOd 990 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Reykjavik – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Reykjavik – Polska, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air, SAS, i Lufthansa.


Alternatywne trasy Reykjavik-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Reykjavik - Warszawa
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena490 zł
Loty Reykjavik - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena166 zł
Loty Reykjavik - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena602 zł
Loty Reykjavik - Katowice
Najkrótszy czas lotu3h 50min
Najniższa cena212 zł
Loty Reykjavik - Kraków
Najkrótszy czas lotu4h 05min
Najniższa cena524 zł

Podobne loty: Reykjavik – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Reykjavik – Polska