Tanie loty Poznań - Liguria od 89 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 11.12
sob 18.12

Informacje o trasie Liguria-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Liguria
Znaleziono najlepszą cenę825 złNajlepsza cena za lot Poznań – Liguria znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 825 zł
Najkrótszy czas lotu3h 10minNajszybszy lot Poznań-Liguria zajmuje 3h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Liguria. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Mediolan-Linate, Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Genua i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Mediolan-Malpensa.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Liguria?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Liguria?

Lufthansa

Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Liguria.

Która trasa podróży Poznań – Liguria jest najtańsza?

Poznań Ławica - Mediolan-Malpensa

Wybierz trasę Poznań Ławica - Mediolan-Malpensa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Liguria.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Liguria

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Liguria, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 sty
POZ01:40Poznań Ławica
13h 35min
1 przesiadka
MXP15:15Mediolan-Malpensa
9 sty
MXP15:55Mediolan-Malpensa
14h 35min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
Ryanair
14 sty
POZ10:35Poznań Ławica
22h 30min
1 przesiadka
MXP09:05Mediolan-Malpensa
17 sty
MXP05:55Mediolan-Malpensa
10h 20min
1 przesiadka
POZ16:15Poznań Ławica
Wizz Air UK
21 gru
POZ11:45Poznań Ławica
17h 05min
1 przesiadka
MXP04:50Mediolan-Malpensa
24 gru
MXP05:25Mediolan-Malpensa
9h 15min
1 przesiadka
POZ14:40Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
28 gru
POZ16:30Poznań Ławica
23h 20min
2 przesiadki
MXP15:50Mediolan-Malpensa
30 gru
MXP16:35Mediolan-Malpensa
13h 55min
1 przesiadka
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
14 sty
POZ10:35Poznań Ławica
22h 30min
1 przesiadka
MXP09:05Mediolan-Malpensa
17 sty
MXP11:45Mediolan-Malpensa
18h 45min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
Ryanair
11 sty
POZ16:30Poznań Ławica
23h 20min
2 przesiadki
MXP15:50Mediolan-Malpensa
15 sty
MXP04:20Mediolan-Malpensa
14h 10min
1 przesiadka
POZ18:30Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Liguria w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Liguria w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
11 sty
POZ16:30Poznań Ławica
23h 20min
2 przesiadki
MXP15:50Mediolan-Malpensa
Kilka linii lotniczych
23 gru
POZ03:30Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
MXP18:05Mediolan-Malpensa
Ryanair
29 sty
POZ08:35Poznań Ławica
27h 20min
1 przesiadka
MXP11:55Mediolan-Malpensa

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Liguria

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Liguria
Kilka linii lotniczych
11 gru
POZ12:45Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
MXP04:55Mediolan-Malpensa
12 gru
MXP15:15Mediolan-Malpensa
19h 30min
2 przesiadki
POZ10:45Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
11 gru
POZ12:45Poznań Ławica
16h 10min
1 przesiadka
MXP04:55Mediolan-Malpensa
12 gru
MXP08:00Mediolan-Malpensa
26h 50min
1 przesiadka
POZ10:50Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
13 gru
POZ11:25Poznań Ławica
17h 25min
1 przesiadka
MXP04:50Mediolan-Malpensa
26 gru
MXP10:10Mediolan-Malpensa
6h 00min
1 przesiadka
POZ16:10Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
16 gru
POZ03:30Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
MXP18:05Mediolan-Malpensa
19 gru
MXP17:10Mediolan-Malpensa
23h 45min
1 przesiadka
POZ16:55Poznań Ławica
Lufthansa
16 gru
POZ08:20Poznań Ławica
4h 35min
1 przesiadka
LIN12:55Mediolan-Linate
19 gru
LIN05:35Mediolan-Linate
11h 55min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
16 gru
POZ03:30Poznań Ławica
14h 35min
1 przesiadka
MXP18:05Mediolan-Malpensa
19 gru
MXP06:00Mediolan-Malpensa
34h 15min
2 przesiadki
POZ16:15Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Liguria

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Liguria z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 529 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Liguria oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Liguria, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa i LOT.


Alternatywne trasy Poznań-Liguria

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Mediolan
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena158 zł
Loty Warszawa - Mediolan
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena154 zł
Loty Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena130 zł
Loty Wrocław - Mediolan
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena158 zł
Loty Kraków - Mediolan
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena65 zł
Loty Poznań - Mediolan
Najkrótszy czas lotu4h 15min
Najniższa cena150 zł
Loty Szczecin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu15h 05min
Najniższa cena337 zł
Loty Lublin - Mediolan
Najkrótszy czas lotu10h 40min
Najniższa cena386 zł
Loty Warszawa - Genua
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena167 zł
Loty Łódź - Mediolan
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena764 zł
Loty Gdańsk - Genua
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena167 zł
Loty Kraków - Genua
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena211 zł

Podobne loty: Poznań – Liguria

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Liguria