Tanie loty na trasie Polska – Zambia od 3 688 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Zambia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Zambia
Najkrótszy czas lotu15h 35minNajszybszy lot Polska-Zambia zajmuje 15h 35min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Polska-Zambia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Lusaka, Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Livingstone i Lotnisko Warszawa Modlin - Lotnisko Livingstone.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Zambia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Zambia?

Ethiopian Air

Emirates i Ethiopian Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Zambia.

Która trasa podróży Polska – Zambia jest najtańsza?

Warszawa Lotnisko Chopina - Lusaka

Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Lusaka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Zambia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Zambia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Zambia, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 55min
3 przesiadki
LUN08:40Lusaka
16 mar
LUN22:10Lusaka
34h 25min
2 przesiadki
WAW08:35Warszawa Lotnisko Chopina
3 688 zł
Znajdź podobne
Kenya Airways
20 lut
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 05min
2 przesiadki
LUN02:50Lusaka
17 mar
LUN05:40Lusaka
38h 45min
3 przesiadki
WAW20:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 186 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
7 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
LUN04:50Lusaka
17 lip
LUN17:25Lusaka
15h 45min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 483 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lut
WAW12:45Warszawa Lotnisko Chopina
19h 55min
3 przesiadki
LUN08:40Lusaka
16 mar
LUN22:10Lusaka
31h 40min
3 przesiadki
WAW05:50Warszawa Lotnisko Chopina
3 961 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
20 lut
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 20min
2 przesiadki
LUN19:20Lusaka
17 mar
LUN14:15Lusaka
20h 40min
2 przesiadki
WAW10:55Warszawa Lotnisko Chopina
4 017 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
24 kwi
WAW13:45Warszawa Lotnisko Chopina
20h 55min
3 przesiadki
LUN10:40Lusaka
4 maj
LUN15:40Lusaka
24h 55min
3 przesiadki
WAW16:35Warszawa Lotnisko Chopina
4 138 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Zambia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Zambia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ethiopian Air
CenaOd 3 509 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,2
Emirates
CenaOd 3 929 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,6

Loty Qatar Airways: Polska – Zambia

Nasze najlepsze oferty Qatar Airways na lot Polska – Zambia
Qatar Airways
7 lip
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
LUN04:50Lusaka
17 lip
LUN17:25Lusaka
15h 45min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
4 483 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
24 kwi
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
15h 10min
1 przesiadka
LUN04:50Lusaka
4 maj
LUN17:25Lusaka
15h 45min
1 przesiadka
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
11 429 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Zambia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Zambia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Emirates, Ethiopian Air i Qatar Airways. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Emirates, które oferują tego typu elastyczność.


Alternatywne trasy Polska-Zambia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Lusaka
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena3 868 zł
Loty Warszawa - Livingstone
Najkrótszy czas lotu38h 30min
Najniższa cena3 933 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Zambia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Zambia

Loty do innych miast: Zambia

Zambia to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju