Lusaka – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 3.7
ndz 10.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Lusaka – informacje o lotach

Lusaka – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

4 050 zł

Najlepsza cena w obie strony

3 922 zł

Najkrótszy czas lotu

20h 20min

Obsługiwany przez

4 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Lusaka w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 4 050 zł (Warszawa Chopina – Lusaka).
Najlepsza cena za lot Polska – Lusaka w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 3 922 zł (Warszawa Chopina – Lusaka).
Najkrótszy lot Polska – Lusaka trwa 20h 20min (Warszawa Chopina – Lusaka).
Lusaka – loty do tego miejsca wykonywane są przez 4 linie lotnicze i są to Air France, Qatar Airways oraz Kenya Airways.

Najtańsze loty do miasta Lusaka

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Lusaka
Lotnisko Warszawa Chopina
Lusaka

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Lusaka

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lusaka (LUN)

Ceny lotów Warszawa - Lusaka są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Lusaka. Średnia cena wynosi 4 802 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LUSAKAPaździernik31% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Lusaka kosztują średnio 3 306 zł w miesiącu Październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LUSAKASierpień18% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Lusaka to 5 663 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LUSAKAKwiecień664% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Warszawa Chopina - Lusaka w miesiącu Kwiecień

Lusaka — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Zazwyczaj Październik to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Lusaka. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 3 306 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Październik, Luty to miesiąc, w którym także możesz znaleźć tanie loty Polska - Lusaka. Ceny znaleziony na momondo wynoszą wtedy średnio 4 493 zł.

Nasze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Lusaka. Nasi użytkownicy znaleźli bilety lotnicze z wylotem od tej porze już od 4 391 zł. Po południu to nie najlepsza pora dnia na zakup biletów, ponieważ kosztują one wtedy średnio 4 686 zł. Ceny mogą się różnić w zależności od pory roku i lotniska wylotu.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Lusaka, rozważ Lotnisko Mafuta Royal Airstrip lub Lotnisko Mafuta Lower Zambezi Nat.Park Jeki.



Lusaka — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Lusaka znalezione przez użytkowników momondo.
Kenya Airways
18 gru
WAW07:45Warszawa Chopina
19h 05min
2 przesiadki
LUN02:50Lusaka
6 sty
LUN21:10Lusaka
22h 15min
2 przesiadki
WAW19:25Warszawa Chopina
3 922 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 wrz
WAW02:05Warszawa Chopina
35h 15min
3 przesiadki
LUN13:20Lusaka
31 maj
LUN15:05Lusaka
40h 30min
2 przesiadki
WAW07:35Warszawa Chopina
4 285 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 wrz
WAW15:40Warszawa Chopina
37h 10min
2 przesiadki
LUN04:50Lusaka
31 maj
LUN15:05Lusaka
21h 20min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Chopina
4 289 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 wrz
WAW02:05Warszawa Chopina
35h 15min
3 przesiadki
LUN13:20Lusaka
31 maj
LUN15:05Lusaka
21h 20min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Chopina
4 303 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 wrz
WAW13:10Warszawa Chopina
39h 40min
2 przesiadki
LUN04:50Lusaka
31 maj
LUN15:05Lusaka
21h 20min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Chopina
4 307 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 wrz
WAW11:00Warszawa Chopina
21h 30min
2 przesiadki
LUN08:30Lusaka
18 wrz
LUN11:45Lusaka
22h 30min
2 przesiadki
WAW10:15Warszawa Chopina
4 347 zł
Znajdź podobne

Lusaka – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Lusaka w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
1 sie
WAW18:50Warszawa Chopina
37h 20min
3 przesiadki
LUN08:10Lusaka
4 050 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 sie
WAW13:40Warszawa Chopina
20h 20min
2 przesiadki
LUN10:00Lusaka
4 936 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta Lusaka?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Lusaka

Które linie latają do miasta Lusaka?

Qatar Airways, Emirates, KLM i Ethiopian Air to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Lusaka. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Lusaka nie powinno stanowić problemu.

Loty Emirates do miasta Lusaka

Emirates obsługuje około 7 lotów w kierunku Lusaka tygodniowo. Najczęstszym miejscem wylotu jest Dubaj, a najlepsza oferta w obie strony na tej trasie kosztuje 5 106 zł (Warszawa Chopina – Lusaka). Użytkownicy ocenili Emirates na 8,6/10, wystawiając 122 opinie na momondo.

Loty Qatar Airways do miasta Lusaka

Kolejnym popularnym wyborem jeśli chodzi o loty w kierunku Lusaka są linie Qatar Airways (7,9/10, 328 opinii). Większość lotów tymi liniami odbywa się na trasie Ad-Dauha Hamad – Lusaka, jednak Qatar Airways oferuje loty do tego miejsca z wielu lotnisk na świecie, więc ceny biletów mogą znacznie się różnić. Najlepsza oferta znaleziona na momondo w tym tygodniu kosztowała 4 592 zł (Warszawa Chopina – Lusaka w obie strony).


Lusaka — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Lusaka
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena4 303 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Lusaka


Loty do innych miast: Zambia

Lusaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Lusaka tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Lusaka. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Lusaka, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.