Tanie loty na trasie Polska – Stavanger od 45 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Stavanger-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Stavanger

Najkrótszy czas lotu

1h 50min

Loty bezpośrednie

pon, wt, śr, sob i ndz

Stavanger — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Stavanger zajmuje 1h 50min.
Bezpośrednie loty Polska-Stavanger – poniedziałek, wtorek, środa, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Stavanger: Stavanger Sola (SVG)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Stavanger?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Stavanger?

Wizz Air

KLM, Norwegian i Scandinavian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Stavanger.

Która trasa podróży Polska – Stavanger jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Stavanger Sola

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Stavanger Sola, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Stavanger.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Stavanger

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Stavanger, zmieniając zakładki
Wizz Air
14 paź
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:00Stavanger Sola
16 paź
SVG04:45Stavanger Sola
1h 35min
GDN06:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
26 sie
KRK10:55Kraków Balice
2h 20min
SVG13:15Stavanger Sola
29 sie
SVG11:50Stavanger Sola
6h 15min
1 przesiadka
KRK18:05Kraków Balice
Norwegian
14 lip
KRK17:05Kraków Balice
2h 05min
SVG19:10Stavanger Sola
17 lip
SVG14:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK16:25Kraków Balice
Wizz Air
11 sie
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG16:50Stavanger Sola
18 sie
SVG17:25Stavanger Sola
2h 05min
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
18 sie
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG16:50Stavanger Sola
25 sie
SVG17:25Stavanger Sola
2h 05min
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
22 lip
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
SVG03:55Stavanger Sola
25 lip
SVG09:50Stavanger Sola
1h 35min
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Stavanger w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Stavanger w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
12 lip
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG08:40Stavanger Sola
Wizz Air
12 lip
GDN06:50Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG08:40Stavanger Sola
Kilka linii lotniczych
11 lip
WMI02:45Warszawa Modlin
15h 05min
1 przesiadka
SVG17:50Stavanger Sola

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Stavanger

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Stavanger
Kilka linii lotniczych
8 lip
KRK11:20Kraków Balice
2h 20min
SVG13:40Stavanger Sola
31 lip
SVG14:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK16:25Kraków Balice
Wizz Air
8 lip
KRK11:20Kraków Balice
2h 20min
SVG13:40Stavanger Sola
22 lip
SVG18:25Stavanger Sola
2h 15min
KRK20:40Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 lip
KRK11:20Kraków Balice
2h 20min
SVG13:40Stavanger Sola
31 lip
SVG14:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK16:25Kraków Balice
Wizz Air
8 lip
KRK11:20Kraków Balice
2h 20min
SVG13:40Stavanger Sola
22 lip
SVG18:25Stavanger Sola
2h 15min
KRK20:40Kraków Balice
Wizz Air
8 lip
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:00Stavanger Sola
22 lip
SVG09:50Stavanger Sola
1h 35min
GDN11:25Gdańsk Rębiechowo
Lufthansa
5 lip
KRK15:05Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
SVG04:45Stavanger Sola
19 lip
SVG14:55Stavanger Sola
4h 50min
1 przesiadka
KRK19:45Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Stavanger

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Stavanger z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 89 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
NorwegianCenaOd 242 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
KLMCenaOd 633 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM
Scandinavian AirlinesCenaOd 835 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Scandinavian Airlines

Loty Wizz Air: Polska – Stavanger

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Stavanger
Wizz Air
14 paź
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
SVG04:00Stavanger Sola
16 paź
SVG04:45Stavanger Sola
1h 35min
GDN06:20Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
11 sie
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG16:50Stavanger Sola
18 sie
SVG17:25Stavanger Sola
2h 05min
KTW19:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
18 sie
KTW14:40Katowice-Pyrzowice
2h 10min
SVG16:50Stavanger Sola
25 sie
SVG17:25Stavanger Sola
2h 05min
KTW19:30Katowice-Pyrzowice

Loty Norwegian: Polska – Stavanger

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Polska – Stavanger
Norwegian
14 lip
KRK17:05Kraków Balice
2h 05min
SVG19:10Stavanger Sola
17 lip
SVG14:20Stavanger Sola
2h 05min
KRK16:25Kraków Balice
Norwegian
14 lip
GDN06:35Gdańsk Rębiechowo
22h 10min
1 przesiadka
SVG04:45Stavanger Sola
28 lip
SVG10:40Stavanger Sola
18h 10min
1 przesiadka
GDN04:50Gdańsk Rębiechowo
Norwegian
1 sie
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
18h 45min
1 przesiadka
SVG12:25Stavanger Sola
8 sie
SVG10:40Stavanger Sola
6h 20min
1 przesiadka
GDN17:00Gdańsk Rębiechowo

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Stavanger Sola oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Stavanger Sola, takie jak Wizz Air, Norwegian i KLM, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Stavanger

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena72 zł
Loty Kraków - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena76 zł
Loty Katowice - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena76 zł
Loty Gdańsk - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena54 zł
Loty Poznań - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena45 zł
Loty Wrocław - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena58 zł
Loty Kraków - Bergen
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena125 zł
Loty Gdańsk - Bergen
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena143 zł
Loty Kraków - Stavanger
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena202 zł
Loty Gdańsk - Stavanger
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena197 zł
Loty Warszawa - Bergen
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena497 zł
Loty Kraków - Trondheim
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena497 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Stavanger

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Stavanger

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Aby pomóc Ci znaleźć lot najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, momondo przeszukuje setki stron serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Skorzystaj z naszych wskazówek i filtrów, by wybrać odpowiednią ofertę lotu Polska – Stavanger.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Stavanger na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów Polska – Stavanger momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Stavanger, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Stavanger) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.