Tanie loty na trasie Polska – Salt Lake City od 1 804 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 29.6
śr 6.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Salt Lake City-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Salt Lake City

Najkrótszy czas lotu

16h 00min

Loty bezpośrednie

Brak

Salt Lake City — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Salt Lake City zajmuje 16h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Salt Lake City. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Salt Lake City, Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Salt Lake City i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Salt Lake City.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Salt Lake City: Salt Lake City (SLC)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Salt Lake City?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Salt Lake City?

Air France

Air France, Delta i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Salt Lake City.

Która trasa podróży Polska – Salt Lake City jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Salt Lake City

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Salt Lake City, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Salt Lake City.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Salt Lake City

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Salt Lake City, zmieniając zakładki
Lufthansa
5 paź
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
16h 00min
2 przesiadki
SLC18:10Salt Lake City
7 gru
SLC07:45Salt Lake City
20h 05min
2 przesiadki
GDN03:50Gdańsk Rębiechowo
3 184 zł
Znajdź podobne
Air France
5 paź
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
14h 10min
1 przesiadka
SLC16:35Salt Lake City
4 sty
SLC09:10Salt Lake City
13h 05min
1 przesiadka
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
3 264 zł
Znajdź podobne
KLM
5 paź
GDN14:10Gdańsk Rębiechowo
26h 35min
1 przesiadka
SLC16:45Salt Lake City
7 gru
SLC03:30Salt Lake City
18h 45min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
3 376 zł
Znajdź podobne
Delta
5 paź
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
18h 30min
2 przesiadki
SLC02:15Salt Lake City
4 sty
SLC02:00Salt Lake City
20h 15min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
3 429 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
GDN16:05Gdańsk Rębiechowo
32h 55min
2 przesiadki
SLC01:00Salt Lake City
19 paź
SLC07:58Salt Lake City
36h 27min
2 przesiadki
GDN20:25Gdańsk Rębiechowo
3 451 zł
Znajdź podobne
British Airways
29 lip
WAW04:55Warszawa Chopina
23h 03min
2 przesiadki
SLC03:58Salt Lake City
14 sie
SLC09:56Salt Lake City
19h 39min
2 przesiadki
WAW05:35Warszawa Chopina
5 322 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Salt Lake City w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Salt Lake City w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Air France, KLM i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
21 sie
KRK17:50Kraków Balice
48h 55min
3 przesiadki
SLC18:45Salt Lake City
1 804 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
9 lip
WAW13:40Warszawa Chopina
34h 50min
2 przesiadki
SLC00:30Salt Lake City
4 166 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lip
WAW02:00Warszawa Chopina
14h 30min
1 przesiadka
SLC16:30Salt Lake City
4 478 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Salt Lake City

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Salt Lake City
British Airways
29 cze
WAW04:20Warszawa Chopina
19h 37min
2 przesiadki
SLC23:57Salt Lake City
5 lip
SLC08:19Salt Lake City
21h 01min
2 przesiadki
WAW05:20Warszawa Chopina
4 148 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 cze
WAW04:20Warszawa Chopina
19h 37min
2 przesiadki
SLC23:57Salt Lake City
6 lip
SLC10:00Salt Lake City
19h 25min
2 przesiadki
WAW05:25Warszawa Chopina
4 206 zł
Znajdź podobne
KLM
30 cze
WAW02:00Warszawa Chopina
22h 15min
2 przesiadki
SLC00:15Salt Lake City
6 lip
SLC17:00Salt Lake City
17h 10min
1 przesiadka
WAW10:10Warszawa Chopina
4 813 zł
Znajdź podobne
Finnair
1 lip
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
19h 02min
2 przesiadki
SLC23:57Salt Lake City
2 lip
SLC03:42Salt Lake City
27h 48min
2 przesiadki
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
4 898 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 lip
WAW02:30Warszawa Chopina
24h 19min
2 przesiadki
SLC02:49Salt Lake City
4 lip
SLC11:40Salt Lake City
22h 35min
1 przesiadka
WAW10:15Warszawa Chopina
5 001 zł
Znajdź podobne
Delta
29 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
21h 25min
2 przesiadki
SLC23:50Salt Lake City
6 lip
SLC04:20Salt Lake City
18h 55min
2 przesiadki
GDN23:15Gdańsk Rębiechowo
6 117 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Salt Lake City

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Salt Lake City z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 231 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Air FranceCenaOd 2 800 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Air France
KLMCenaOd 2 999 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM
DeltaCenaOd 3 231 złBezpłatne odwołanieOcena
7,8
Szukaj lotów Delta

Loty Lufthansa: Polska – Salt Lake City

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Salt Lake City
Lufthansa
5 paź
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
16h 00min
2 przesiadki
SLC18:10Salt Lake City
7 gru
SLC07:45Salt Lake City
20h 05min
2 przesiadki
GDN03:50Gdańsk Rębiechowo
3 184 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 paź
GDN02:10Gdańsk Rębiechowo
16h 00min
2 przesiadki
SLC18:10Salt Lake City
7 gru
SLC07:45Salt Lake City
20h 05min
2 przesiadki
GDN03:50Gdańsk Rębiechowo
3 206 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 sie
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
57h 00min
2 przesiadki
SLC18:10Salt Lake City
5 kwi
SLC06:00Salt Lake City
22h 25min
2 przesiadki
GDN04:25Gdańsk Rębiechowo
3 715 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Polska – Salt Lake City

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Polska – Salt Lake City
KLM
5 paź
GDN14:10Gdańsk Rębiechowo
26h 35min
1 przesiadka
SLC16:45Salt Lake City
7 gru
SLC03:30Salt Lake City
18h 45min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
3 376 zł
Znajdź podobne
KLM
5 paź
GDN07:45Gdańsk Rębiechowo
33h 00min
1 przesiadka
SLC16:45Salt Lake City
4 sty
SLC06:33Salt Lake City
15h 42min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
3 393 zł
Znajdź podobne
KLM
5 paź
GDN14:10Gdańsk Rębiechowo
26h 35min
1 przesiadka
SLC16:45Salt Lake City
4 sty
SLC06:33Salt Lake City
15h 42min
2 przesiadki
GDN22:15Gdańsk Rębiechowo
3 411 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Salt Lake City oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Salt Lake City, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, KLM, i Delta.



Alternatywne trasy Polska-Salt Lake City

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Salt Lake City
Najkrótszy czas lotu32h 27min
Najniższa cena4 224 zł
Loty Gdańsk - Salt Lake City
Najkrótszy czas lotu16h 00min
Najniższa cena3 184 zł
Loty Kraków - Salt Lake City
Najkrótszy czas lotu21h 45min
Najniższa cena3 376 zł
Loty Poznań - Salt Lake City
Najkrótszy czas lotu30h 05min
Najniższa cena3 969 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Salt Lake City

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Salt Lake City

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Salt Lake City. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Loty na trasie Polska – Salt Lake City z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Salt Lake City.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Salt Lake City, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Salt Lake City) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.