Tanie loty na trasie Polska – Rodos od 159 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 29.5
ndz 5.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Rodos-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Rodos

Najkrótszy czas lotu

2h 40min

Loty bezpośrednie

Brak

Rodos — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Rodos zajmuje 2h 40min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Rodos. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Rodos Diagoras, Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Rodos Diagoras i Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Rodos Diagoras.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Rodos: Rodos Diagoras (RHO)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Rodos?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Rodos?

Corendon Airlines Europe

Corendon Airlines, Corendon Airlines Europe i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Rodos.

Która trasa podróży Polska – Rodos jest najtańsza?

Kraków Balice - Rodos Diagoras

Wybierz trasę Kraków Balice - Rodos Diagoras, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Rodos.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Rodos

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Rodos, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 cze
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
21h 20min
1 przesiadka
RHO13:15Rodos Diagoras
14 cze
RHO07:05Rodos Diagoras
31h 05min
2 przesiadki
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
8 cze
RHO18:00Rodos Diagoras
18h 35min
1 przesiadka
KRK12:35Kraków Balice
Wizz Air
9 wrz
WRO14:10Wrocław-Strachowice
3h 00min
RHO17:10Rodos Diagoras
16 wrz
RHO18:45Rodos Diagoras
3h 05min
WRO21:50Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
7 cze
KTW15:55Katowice-Pyrzowice
21h 20min
1 przesiadka
RHO13:15Rodos Diagoras
14 cze
RHO07:05Rodos Diagoras
31h 05min
2 przesiadki
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
Corendon Airlines Europe
9 wrz
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
2h 40min
RHO08:20Rodos Diagoras
16 wrz
RHO02:50Rodos Diagoras
2h 50min
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
10 cze
RHO06:00Rodos Diagoras
15h 25min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Rodos w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Rodos w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aegean Airlines, Corendon Airlines Europe i Ryanair.
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
Wizz Air
4 sie
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 00min
RHO11:00Rodos Diagoras
Aegean Airlines
13 lis
WAW12:40Warszawa Lotnisko Chopina
4h 10min
1 przesiadka
RHO16:50Rodos Diagoras

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Rodos

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Rodos
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
8 cze
RHO18:00Rodos Diagoras
18h 35min
1 przesiadka
KRK12:35Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
3 cze
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
8h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
8 cze
RHO18:00Rodos Diagoras
27h 15min
1 przesiadka
KTW21:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
10 cze
RHO06:00Rodos Diagoras
15h 25min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
10 cze
RHO06:00Rodos Diagoras
15h 25min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
Lufthansa
1 cze
KRK12:35Kraków Balice
15h 55min
1 przesiadka
RHO04:30Rodos Diagoras
11 cze
RHO14:10Rodos Diagoras
6h 35min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
8 cze
RHO18:00Rodos Diagoras
18h 35min
1 przesiadka
KRK12:35Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rodos

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Rodos z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 170 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Corendon Airlines EuropeCenaOd 297 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Corendon Airlines Europe
Wizz AirCenaOd 323 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,9

Rozrywka

7,1

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
BuzzCenaOd 345 złBezpłatne odwołanieOcena
10,0
Szukaj lotów Buzz
LOTCenaOd 389 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Corendon AirlinesCenaOd 417 złBezpłatne odwołanieOcena
9,0
Szukaj lotów Corendon Airlines
Enter AirCenaOd 484 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Enter Air
SmartwingsCenaOd 587 złBezpłatne odwołanieOcena
9,1
Szukaj lotów Smartwings
Aegean AirlinesCenaOd 589 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines

Loty Ryanair: Polska – Rodos

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Rodos
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
8 cze
RHO18:00Rodos Diagoras
18h 35min
1 przesiadka
KRK12:35Kraków Balice
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
10 cze
RHO06:00Rodos Diagoras
15h 25min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
Ryanair
3 cze
KRK11:20Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
RHO17:50Rodos Diagoras
10 cze
RHO06:00Rodos Diagoras
15h 25min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice

Loty Wizz Air: Polska – Rodos

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Rodos
Wizz Air
9 wrz
WRO14:10Wrocław-Strachowice
3h 00min
RHO17:10Rodos Diagoras
16 wrz
RHO18:45Rodos Diagoras
3h 05min
WRO21:50Wrocław-Strachowice
Wizz Air
8 wrz
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 00min
RHO11:00Rodos Diagoras
15 wrz
RHO12:35Rodos Diagoras
3h 00min
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina
Wizz Air
8 wrz
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 00min
RHO11:00Rodos Diagoras
15 wrz
RHO12:35Rodos Diagoras
3h 00min
WAW15:35Warszawa Lotnisko Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Rodos Diagoras oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Rodos Diagoras, takie jak Ryanair, Wizz Air i LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Rodos

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena408 zł
Loty Gdańsk - Thira
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena352 zł
Loty Warszawa - Thira
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena447 zł
Loty Warszawa - Mykonos
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena550 zł
Loty Warszawa - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu2h 44min
Najniższa cena619 zł
Loty Kraków - Thira
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena322 zł
Loty Katowice - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena455 zł
Loty Wrocław - Rodos
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena361 zł
Loty Kraków - Rodos
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena438 zł
Loty Wrocław - Thira
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena572 zł
Loty Katowice - Thira
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena417 zł
Loty Kraków - Mykonos
Najkrótszy czas lotu13h 45min
Najniższa cena567 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Rodos

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Rodos

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Polska – Rodos z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

momondo umożliwia użytkownikom wyświetlenie tylko tych lotów Polska – Rodos, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Polska – Rodos, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Rodos, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.