Tanie loty na trasie Polska – Paderborn od 797 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 22.5
ndz 29.5

Informacje o trasie Paderborn-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Paderborn

Najkrótszy czas lotu

13h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Paderborn — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Polska-Paderborn zajmuje 13h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Paderborn. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Paderborn, Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Paderborn i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Paderborn.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Paderborn: Paderborn (PAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Paderborn?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Polska – Paderborn jest najtańsza?

Kraków Balice - Paderborn

Wybierz trasę Kraków Balice - Paderborn, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Paderborn.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Paderborn

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Paderborn, zmieniając zakładki
Lufthansa
8 cze
KRK02:00Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
PAD15:55Paderborn
22 cze
PAD05:25Paderborn
13h 55min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Lufthansa
8 cze
KRK02:00Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
PAD15:55Paderborn
22 cze
PAD05:25Paderborn
9h 00min
2 przesiadki
KRK14:25Kraków Balice
1 003 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 cze
KRK10:25Kraków Balice
5h 30min
2 przesiadki
PAD15:55Paderborn
22 cze
PAD05:25Paderborn
9h 00min
2 przesiadki
KRK14:25Kraków Balice
1 133 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 cze
KRK09:20Kraków Balice
6h 35min
1 przesiadka
PAD15:55Paderborn
17 cze
PAD05:25Paderborn
6h 30min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
1 751 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 cze
KRK06:50Kraków Balice
9h 05min
2 przesiadki
PAD15:55Paderborn
17 cze
PAD05:25Paderborn
6h 30min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
1 975 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
13 cze
KRK06:50Kraków Balice
9h 05min
2 przesiadki
PAD15:55Paderborn
17 cze
PAD05:25Paderborn
9h 00min
2 przesiadki
KRK14:25Kraków Balice
2 204 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Paderborn w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Paderborn w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i SunExpress.
Kilka linii lotniczych
20 lip
KTW02:00Katowice-Pyrzowice
26h 50min
2 przesiadki
PAD04:50Paderborn
Lufthansa
28 maj
KRK12:35Kraków Balice
3h 20min
1 przesiadka
PAD15:55Paderborn
1 384 zł
Znajdź podobne
SunExpress
20 lip
KTW05:30Katowice-Pyrzowice
16h 55min
1 przesiadka
PAD22:25Paderborn
1 657 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Polska – Paderborn

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Polska – Paderborn
Lufthansa
8 cze
KRK02:00Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
PAD15:55Paderborn
22 cze
PAD05:25Paderborn
13h 55min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
Lufthansa
8 cze
KRK02:00Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
PAD15:55Paderborn
22 cze
PAD05:25Paderborn
9h 00min
2 przesiadki
KRK14:25Kraków Balice
1 003 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 cze
KRK10:25Kraków Balice
5h 30min
2 przesiadki
PAD15:55Paderborn
22 cze
PAD05:25Paderborn
9h 00min
2 przesiadki
KRK14:25Kraków Balice
1 133 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Paderborn oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Paderborn, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji: Lufthansa.



Alternatywne trasy Polska-Paderborn

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena699 zł
Loty Warszawa - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena533 zł
Loty Katowice - Dortmund
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena49 zł
Loty Kraków - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena694 zł
Loty Kraków - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena511 zł
Loty Kraków - Düsseldorf
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena399 zł
Loty Gdańsk - Hamburg
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena94 zł
Loty Katowice - Kolonia
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena85 zł
Loty Katowice - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena641 zł
Loty Warszawa - Kolonia
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena215 zł
Loty Kraków - Hamburg
Najkrótszy czas lotu4h 25min
Najniższa cena305 zł
Loty Warszawa - Frankfurt nad Menem
Najkrótszy czas lotu5h 40min
Najniższa cena264 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Paderborn

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Paderborn

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Paderborn. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów na trasie Polska – Paderborn z takimi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Paderborn dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Polska – Paderborn, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.