Tanie loty na trasie Polska – Laponia od 408 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Laponia-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Laponia

Najkrótszy czas lotu

8h 00min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Polska-Laponia zajmuje 8h 00min.
Nie ma bezpośrednich lotów Polska-Laponia. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Ivalo, Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Rovaniemi i Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Rovaniemi.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Laponia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Laponia?

Lufthansa

Finnair i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Laponia.

Która trasa podróży Polska – Laponia jest najtańsza?

Poznań Ławica - Rovaniemi

Wybierz trasę Poznań Ławica - Rovaniemi, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Laponia.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Laponia

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Laponia, zmieniając zakładki
Finnair
4 sie
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
RVN03:40Rovaniemi
9 sie
RVN01:30Rovaniemi
7h 45min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
25 cze
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
19h 30min
1 przesiadka
RVN10:40Rovaniemi
9 lip
RVN01:30Rovaniemi
3h 50min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 109 zł
Znajdź podobne
Finnair
8 lis
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
RVN11:45Rovaniemi
11 lis
RVN00:25Rovaniemi
3h 50min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
Finnair
8 lis
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
RVN11:45Rovaniemi
11 lis
RVN00:25Rovaniemi
3h 50min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
Kilka linii lotniczych
11 lis
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
11h 15min
1 przesiadka
RVN15:10Rovaniemi
14 lis
RVN00:25Rovaniemi
11h 30min
2 przesiadki
WAW11:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 156 zł
Znajdź podobne
Finnair
4 lip
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
RVN03:40Rovaniemi
17 lip
RVN01:00Rovaniemi
4h 20min
1 przesiadka
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 010 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Laponia w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
26 cze
WAW18:35Warszawa Lotnisko Chopina
33h 05min
2 przesiadki
RVN03:40Rovaniemi
Kilka linii lotniczych
26 cze
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
20h 30min
1 przesiadka
RVN11:40Rovaniemi
Kilka linii lotniczych
26 cze
WAW02:15Warszawa Lotnisko Chopina
33h 25min
3 przesiadki
RVN11:40Rovaniemi

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Laponia

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Laponia z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 648 złBezpłatne odwołanieOcena
7,4
Szukaj lotów Lufthansa
FinnairCenaOd 860 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów Finnair

Loty Finnair: Polska – Laponia

Nasze najlepsze oferty Finnair na lot Polska – Laponia
Finnair
4 sie
WAW15:10Warszawa Lotnisko Chopina
12h 30min
1 przesiadka
RVN03:40Rovaniemi
9 sie
RVN01:30Rovaniemi
7h 45min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
Finnair
8 lis
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
RVN11:45Rovaniemi
11 lis
RVN00:25Rovaniemi
3h 50min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
Finnair
8 lis
WAW08:00Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
RVN11:45Rovaniemi
11 lis
RVN00:25Rovaniemi
3h 50min
1 przesiadka
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina

Loty Air France: Polska – Laponia

Nasze najlepsze oferty Air France na lot Polska – Laponia
Air France
11 lis
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
14h 30min
2 przesiadki
RVN02:50Rovaniemi
15 lis
RVN09:00Rovaniemi
27h 25min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
3 485 zł
Znajdź podobne
Air France
10 lis
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
26h 50min
2 przesiadki
RVN15:10Rovaniemi
14 lis
RVN16:50Rovaniemi
15h 15min
2 przesiadki
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 493 zł
Znajdź podobne
Air France
10 lis
WAW01:35Warszawa Lotnisko Chopina
15h 55min
2 przesiadki
RVN17:30Rovaniemi
14 lis
RVN09:00Rovaniemi
23h 05min
2 przesiadki
WAW08:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 515 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Laponia oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Laponia, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Finnair i Norwegian Air International. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Finnair, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Polska-Laponia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Ivalo
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena1 182 zł
Loty Warszawa - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena954 zł
Loty Gdańsk - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu11h 00min
Najniższa cena941 zł
Loty Poznań - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu11h 20min
Najniższa cena812 zł
Loty Kraków - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena907 zł
Loty Warszawa - Kemi
Najkrótszy czas lotu23h 40min
Najniższa cena3 081 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Laponia

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Laponia

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Polska – Laponia. Miliony użytkowników ufa i korzysta z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Wszystkie wyszukiwania lotów Polska – Laponia na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Polska – Laponia dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Polska – Laponia, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.